Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

tamam kaldığım yerden devam
birde 13 gün demiş ya ben aslında bu beslenme kısmını sevdim yani az yeme konusunu, bir süre sonra alışıyorsun
nasıl yapabilirim acaba bi fikri olan var mı?

tamam kaldığım yerden devam
birde 13 gün demiş ya ben aslında bu beslenme kısmını sevdim yani az yeme konusunu, bir süre sonra alışıyorsun
nasıl yapabilirim acaba bi fikri olan var mı?

bende sevdim ancak her zaman bu sekilde olmaz

o nedenle ara ara bu sekilde beslenebilirisn bence .

Mesela ben su sekilde düşünüyorum

Hedef kiloma ulaştıktan sonra eğer bir gün fazla kaçırdığımı düşünüyorsam yada ödem oluştugunu düşünüyorsam yada herneyse kendimi kilo bakımından kötü hissediyorsam ertesi gün isveçten bir günü uygulayabilim .

Her zaman bu sekilde beslenmek sağlıklı değil.

Tabi karar senin

çok mantıklı hedefim şu ay başına kadar bir 5 kg versem
ben polikistik överim kg vermem gerekiyor bebek istiyoruz.dr önce kg vermemi söyledi insüin direncimi düşürmem gerekiyor. o düşerse polikistikde çözülecek ve Allah nasip ederse bebeğimiz de kendiliğinden gelecek. kg vermeyi en çok bu yüzden istiyorum.
neyse 2 gündür şişliğim var su tutuyorum sanırım. bitki çaylarına başlıycam

aaaa burada hafta sonu misafirlerim geldi ve herkes kg verdiğimi farkettiler. deyip devamını istediler
gitsin kg lar gitsin kg lar

inşallah hayırlısıyla sağlıkla bebek sahibi olursunuz canım

açıkcası bende bebek için zayıflamak istiyorum gerçi erteledik bira daha ama olsun ben hedefe ulaşayımda korurum

benimde öyle zayıfladığımı farkettiler.

daha önce 31 beden pant denerken dün 28 beden denedim vede oldu bu bile büyük mutluluk benim için

ama şımarmak yok kilo vermeye devamm

aynen şımarmak yok kilo vermeye devam

Kızlarr diyet nasıl gidiyorrr

benim bugün 6. günümmm listeme göre hareket edemiyorum bugün ama öğle ve akşam salata yedim bol havuçlu.

Çalışma saatim bugün farklı o nedenle tam uygun olmadı ama şunu söyleyebilirim. Azı var fazlası yok.

sabah türk kahvesi öğle ve akşam salata yedim mutfagımıda 17:30da kapadım misss yeşilçaya ve suya devammm

neden bilmiyorum yarınki tartıdanpek umutlu değilim şişkinliğim var sankimm nese yarın gitmez cuma giderrr

gider gider , bende su tutuyorum sanırım şimdi dokuzlu çay vs içicem dediğin gibi suya devam :)

inşallah
aynen bende istiyorum evde yalnız olunca sorun olmuyorda dışarı çıkınca yada misafir gelince yapamıyorum ((

benimde iş yerinde sorun olmuyor evde teksem yada eşim varsadayada biri gelsede sorun yok tek sorun dışarıda gezerken ve birileri varken

isveçe uyamıyorum ama ne olursa olsun sağlıklı beslenebiliyorum yeterki içimde cozutmak olmasın

merhaba kızlar :) bende bu dıyete başladım ve bugun 2. gün bitti. Şimdilik daha tartılmadım. Başlangıç kilom 63.4 tartıldığım zaman yazarım sonucu:)

İkinci gün bitti... ve itiraf vakti sabah öğlen her şey harika gidiyordu ta kiii karaköy'den Kadıköy vapuruna binene kadar. Bir abimiz yanıma oturdu hem deee elinde enfes kokan bir simit ile....
vapur ardından metro yolculuğum sona erdiğinde ilk pastahaneye girdim simit aldım veeeeee sadece bir ısırık :) gerçekten kendimi tuttum ve bir ısırık aldım. ikinci kaçamak eve geldiğimde annemin yaptığı patates kızartması kokusuuu küçücük bir tane de ondan yedim. sonrası listenin aynısı...
bir lokma simit ve tek bir tane ufacık patates. bir şey olmaz değil mi?
ama söz bundan sonra daha dikkat edeceğiim zaten sizlere yazmasam hayatta tutmazdım kendimi yarın kilomu da yazacağım utanmak istemiyorummmm.....
Sabah mı tartılacağız akşam mı? benim 2. günüm bitmiş oldu....

senınle aynı gundeyız:) ben hep sabahkı kılomu baz aldım oylede devam edecem. İnşallah guzel sonuclar alırız :)

senınle aynı gundeyız:) ben hep sabahkı kılomu baz aldım oylede devam edecem. İnşallah guzel sonuclar alırız :)

o kadarcıktan bişi olmaz tatlım afiyet olsun

kizlar bugun 7. gunumdu ama ben bozdum esim zorladi tatli almis illaki yiceksin dedi yeter yuzun cokmus dedi ve beni kandirdi birakmalimiyim :26:6 gun yapip birakiliyor benimki zaten oyle oldu olmassa yediklerime dikkat ederim bugun sabah tartildim 82 kg ciktim yarin sabah tartilir sonucu yazarim yine

Devam Canım devam arada bnm de kaçamaklarım oluyooo bişi olmazzz :)))

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Diyetimin ilk günü sorunsuz geçti ama ben salatama biraz fazla acı koymuşum çok fena midem yandı bi kaşık yoğurt yedim sadece fazladan başka hiçbir şey yemedim ve sadık kaldım tamamladım bi kaşık dediğim tatlı kaşığı bu arada yarın tartılıp yazarım yine herkese kolay gelsin unutmayın güç içinizde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…