Julia'nın Başarı Öyküsü

julia__

kocaman kocaman gülüşlerim var benim
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2010
36.141
162
öncelikle herkese merhabalar :KK3:başarı öykümü yazmadan önce basta takım kaptanım kırmızgülüm olmak üzere tüm 7.takım arkadaşlarıma bana verdikleri destekten dolayı teşekküürü bir borç biliorum :KK70: unutmadan geçemicem asla nankörlük yapamam ilk takımım olan 14.takımada çok kısada kalmış olsam orda onlarada teşekkür ederim :KK34:

bursada bir bahar sabahı idi kuşlar cıvıldaşıo horozlar ötüo idi sankii bir bayram havası vardı o gün bursadaaa :KK60::KK60: neden sıkı durun çünküüüü juli doğdu :KK66::KK66: 23 nisan gecesiii annem sancılar içinde hastaneye zor yetiştirilmiş kızlar annemin karnından sessiz sessiz acaba bana ne yapacaklar die doktor amcaları izliodum alllahım birde ne göreyimmmm annem feryat içinde bağırıo doktor amcalar anneme derin nefes al die bağırıolar :KK60::KK60: çok korkmuştum tabi küçümencikim ne anlarım böle şeylerden :KK43::KK43: soraa bi an kendimi bir ahanımın ellerinde buldum ayyyy o hanım bnm ebemmiş kızlar :KK69::KK69: herşey normala dönmüş anneme nurtopu gibi bir kızınız oldu diyorlardı :KK66::KK66: hemde ne top ama şişko bir top :KK43::KK43: kısaca kızlar annem daha beni doğururken hamurumu şişko yoğurmuş bnm kızlar :KK37:napim hiç bi zaman hayatımda incecik dak gibi bir kız olamadım kilolu değildim ama dal gibide değildim malesef :KK36: lise dönemlerimde kilo almaya başladım lise bitti ben 66 kilo idim bölece bir kaç sene bu kiloda kaldım ama nafile kendimi hiç ama hiç beğenmiordum :63::63: gel zaman git zaman ben artık bu işe dur demeye karar vermştim kk da da gezinirken birbirlerine destek olan cuma yarışma gruplarını gördüm ve ben ben neden bunlardan biri olamayayım ki dedim ve herkes beni sevgi ile karşıladı 7. takımda kaptanım hemen aldı beni takıma ve çıtır olma yolundaki en büyük adımı o gün atmış oldum veeeeee nihayet bu ayın sonunda da isteiğim kiloya ulaştım :KK52::KK52: darısı öncelikle 7.takımın kızlarının ve kardeş takımımın 4.takım kızlarının başına sora tüm isteyenlere hadi bi an önce zayıflayın ki kızlar koruma topiğimde buluşalım çıtır çıtır olarak :KK69::KK69:

gelelim diyetim boyunca neler yaptım :KK6::KK6:

her gün mutlaka 3 lt suyumu tükettim 3+3 olarak beslendim günde en az 2 bardak yeşil çayımı içtim ara öğünlerimde hep gün kurusu kayısısı tükettim ve bağırsaklarımın çalışmasındaki en büyük yardımcım kayısı oldu ona minnettarım :KK69::KK69: aaaaaa hergün 1 saat yürüdüm ve halada yürüorum gece atıştırmalarımı tamamen kestim 7den sora meyveden başka bişi yemedim işte böle kızlar aslında çok da zor değilmiş demi :KK69::KK69:

neler yapmadım mesela aburcuburu tamamen kestim asitli yiyecekleri hayatımdan çıkardım tuzu kestim şekeri kestim unu kestim bu 3ü mutlak çıkacak hayatımızdan yaaaa :KK68::KK68: gece atıştırmaları yapmadım kaçamak yapmadım desem arada yalan ama en aza indirdim işte böle kızlar ayyyy ne çok konuştum yaaa sanırım biraz daha yazarsam bu sıcakta sıfır beden olcam ter sırtımdan aktı :KK60::KK60:

bu konuda benden destek isteyen olursa aklına takılan bana sormak isteğiniz bişi olursa her zaman yardımcı olurum severek kızlar inşallah en kısa zamanda sizde dilediğiniz kiloya inersiniz :KK69::KK69:

geçmiş olsun ve tebrikler bacım :KK9: kaçtan kaça düştün sorması ayıp :)

azmini tebrik ederim 11 kilo vermişsin çok iyi:KK9: boyun kaçtı acaba? yani 10 kilo birden çok göründü gözüme:) ben de kilo vermek istiyorum da:KK61:

öncelikle tebrikler...cok güzel vermissin...bende 52yim..ama 48 olmak istiyorum..bakalım ramazanda düşücem mi istdiğim kiloya

X