Kadınlar Kulübü Atatürk Ziyaret Defteri

Cenım ATAM, senin yolun aydınlattı hep bizleri. O kadar çok cümle varki aklımda, hiçbiri anlatamaz sana olan duygularımı, öylece klavyenin üstünde duruyor parmaklarım, hep eksik kalıyor anlatmak istediklerim. SENİ UNUTMADIK,UNUTMAYACAĞIZ.

Ne mutlu bize, böyle önderimiz oldu. Özellikle biz kadinlara haklarimizi verdi ve bizi degerli kildi.
Mesela Suudi Arabistan`da kadinlarin araba kullanmasi yasak ama biz türk kadinlari senin sayende özgürüz, hürüz ve erkekler kadar degerliyiz Atam. Sana binlerce tesekkür etsek azdir...Nur icinde yat Atam, bizim dualarimizla isiklar icinde uyu...

sana hislerimi buraya yazmak ne kelime sozcukler yetmez
Iyiki bizim Atamizsin keske sana layik olabilsek
Ankaraya yanina geldigimde daha bir anladim degerini
Canakkale ye gittimde daha bir artti kiymetin gozumde
Keske herkez senin degerini bilse keske
Sen bize gonderilen bir lutufsun kim ne derse desin
Sana itiraf atanlar utansinlar

Kahraman türk kadini ! Sen yerlerde sürünmeye degil, omuzlar üzerinde yükselmeye layiksin.

Bunu söyleyen Atatürk`ü kadin olarak sevmemek mümkün degil !!! Senin sayende variz ATAM, senin sayende !

Seni seviyorum.Çünkü iyi niyetli olduğunu biliyorum.Seni karalamaya çalışsalarda bugün her şeyi ülken için yaptığını görebiliyorum.

Seni görmeden kayıtsız şartsız sevmek, işte bu ülkede birçok insanın yaptığı bu Ata'm.
Görmeden ama büyük bir saygıyla seviyoruz seni biz.
Görmeden sevdirmekse herkesin başaramadığı birşey, ne büyük bir lidersin ki ruhumuza nakşettin sevgini.

Seninle konuşabilmeyi çok isterdim.Sana olan sevgi ve saygım dışında sitemlerimin de olduğunu bilmelisin.Hatta bazen çok kızıyorum sana.Neden kendini feda ettin,neden sende diğerleri gibi boş vermedin,neden bu ülkeyi kurtarmak için bu kadar çabaladın.Neden , neden , neden ? Çabalarının sonuçlarını görmen halindeki yaşayacağın hayal kırıklığı beni üzüyor.Bunun için miydi her şey ? Hiç bir şey istediğin ve düşündüğün gibi değil. Kıymetini bilemediler !!! Minnet duygusu yerini öfkeye bıraktı.Yanlış yaptın bu halka Ata'm.Onların düzeleceğini düşünerek yanlış yaptın.Yedikleri kaba pisleyen insanları göremedin.İyi niyetini yanlış yere kullandın...Bütün dünya heykellerini dikip , onların liderleri olmanı dilerken ; sen bizi seçtin ama burada heykellerini yıktılar.Geriye gidebilmek mümkün olsaydı ilk senin yanına gelirdim.Bugünlerimizi anlatırdım. Üzülürdün, Karşılıklı ağlardık belki..Anlatacağım o kadar çok şey var ki sığdıramam buraya.Bu dünyanın başına gelebilecek en iyi lider sensin ve öyle kalacaksın...Bazen çok kızıyorum sana.:KK42::KK61:

Seninle konuşabilmeyi çok isterdim.Sana olan sevgi ve saygım dışında sitemlerimin de olduğunu bilmelisin.Hatta bazen çok kızıyorum sana.Neden kendini feda ettin,neden sende diğerleri gibi boş vermedin,neden bu ülkeyi kurtarmak için bu kadar çabaladın.Neden , neden , neden ? Çabalarının sonuçlarını görmen halindeki yaşayacağın hayal kırıklığı beni üzüyor.Bunun için miydi her şey ? Hiç bir şey istediğin ve düşündüğün gibi değil. Kıymetini bilemediler !!! Minnet duygusu yerini öfkeye bıraktı.Yanlış yaptın bu halka Ata'm.Onların düzeleceğini düşünerek yanlış yaptın.Yedikleri kaba pisleyen insanları göremedin.İyi niyetini yanlış yere kullandın...Bütün dünya heykellerini dikip , onların liderleri olmanı dilerken ; sen bizi seçtin ama burada heykellerini yıktılar.Geriye gidebilmek mümkün olsaydı ilk senin yanına gelirdim.Bugünlerimizi anlatırdım. Üzülürdün, Karşılıklı ağlardık belki..Anlatacağım o kadar çok şey var ki sığdıramam buraya.Bu dünyanın başına gelebilecek en iyi lider sensin ve öyle kalacaksın...Bazen çok kızıyorum sana.:KK42::KK61:
indir.jpg

Aşık olduğum ilk adamsın. Erkek arkadaşımla karar verdik şimdiden oğlumuz olursa adını "Kemal" koyacağız.

Gençlik uyumuyor ATAM sen rahat uyu.

seni çok özlüyorum mavi gözlü adam yokluğun öylesine belli oluyor ki gözlerimiz seni arıyor sürekli ama sen yoksun istemeyerekte olsa terk ettin bizleri keşke gelsen bizi yeniden kurtarsan seni o kadar derinden seviyorum ki kalbimden kimseler silemez kimsenin buna gücü yetmez son nefesime dek sevmeye devam edeceğim bu vatan senin gibi bir lidere sahip olduğu için çok şanslı En Büyük TÜRKİYE

Senin yolunda gittigim icin, dünyam hep aydindi. Bilgi, egitim kadinlara yakisan en güzel sey oldugunu sen bize ögrettin. Senin yolunda ilerlerken senin ilkelerin benim yolumu aydinlatti. Sen bana isik tuttun.
O degerli taslari, bizler rahat edelim diye, seneler önce sen insaa ettin.
Sana herseyimi borcluyum herseyimi.

Bi insani gormeden sesini duymadan deniz mavisi guzel gozlerine bakmadan bu kadar ozlenir ve sevilir seni cok seviyoruz ATAM sen rahat uyu dicem ama biliyorum bu yozlasmis halimizi gordukce kemiklerin sizliyodur..
Sen genede rahat uyu ATAM olsekte bu ulkeyi yedirmeyiz senin emanetin bu ulke bize ...

Seni cok ozledik...

Bugün tam da bugün seni çok daha fazla özledim ATAM.. Bayrak rengi şehitlerimiz kahpe rengi kurşunlarla uçtu cennete. 2000 it oğlu it öldürülse ne olur topu bir Mehmed eder mi? Üzgünüz, buruğuz ve yetimiz. Bugün seni çok daha fazla özledim işte bu yüzden. Mavi gözlerinden kararlılık ve cesaret fışkıran yiğit ADAM, cesur ADAM.. Bugün seni gerçekten çok özledim ve bugün herzamankinden daha yetim ülkemin sana çok ihtiyacı var.

ozellikle bu gunlerde seni daha cok ozluyoruz..yine ciksan samsun'dan..yine uyandirsan bu halki insanlarin icindeki milli duygulari vatan sevgisini...sen bu dunyadan gocup gitmeden yine vatanini dusundun yine bizleri..uyardin bizi bu ic tehditlere karsi.ve miras biraktin bu durumda bile vataninizi koruyun..koruyoruz ATAM.ve son nefesimize kadar koruyacagz..senin emanetini kimseye birakmayiz oyle kolay kolay..senn ilkelerinle kalbimde senin sevginle buyudum ve bende evladimi oyle yetistiriyrm..bayragina milletine ATA'sina bagli bi birey olucak ins..sen rahat uyu.bu ulkenin tek bir lideri var.ve oyle bi lider ki tum dunyanin hayran oldugu.bu gercegi kimse degistiremez.

Bugun senin kurduğun cumhuriyetin Yıldönümü Atam...
Nur içinde yat.
Çocukların seni çok seviyor!

X