kalori sayımı yaparak zayıflayalım mı?

haftasonu dikkat edicem dedim edemedim. 1400-1500 kal civari yemisimdir.
Bugun sabah kalktim istah mistah yok neyseki, simdilik iyi gidiyom, bugunku hedef 1200:KK31:

Bise olmaz ya arada. Hic yemezsen de bu sefer diyeti tumden birakiyosun, yeter yeaaaa diye. Uc assagi bes yukari gidelim iste bole:KK53:

Ah ah nerdeeee :KK53::KK53::KK53::KK53:
Tumden birakma aman, arada kacamak yap bi iki gun. :KK76:

Heeee bak halden anliyo :KK52:
Haftasonu herkes evde oluyo, cocuklar es, market alisverisi, yemek vs derken ne dikkat kaliyo ne zaman.
Geldim burdayim, bugun sabah yumurta, bir dilim ekmek bir tk recel, oglen de bir tabak yesil mercimek yedim. Iyi gidiyorum simdilik bakalim:KK9:

yok canım tümden bırakmıcam ama ara vermeyi düşünüyorum ciddi anlamda yoksa böyle bekle bekle günler geçiyo,aslında seninde aldığın kalori çok değil aralarda 1400 olabilir en azından duraklamazsın o işe yarar :))

Ay ben duraklama degil gerileme devrindeyim su anda. 1 kilo fazlam var, 2 hafta onceye gore:KK30:
Sen bilirsin tabi ama, birakinca geri donus zor oluyor bence.:KK31:
Ben bugunu 1000 kal ile bitirdim, aksam 400 kal yemek yedim, biraz da incir fistik atistirdim. Istahim olmamasi ne guzel bise ya, hep bole olsa keske:KK12:

Ay ben duraklama degil gerileme devrindeyim su anda. 1 kilo fazlam var, 2 hafta onceye gore:KK30:
Sen bilirsin tabi ama, birakinca geri donus zor oluyor bence.:KK31:
Ben bugunu 1000 kal ile bitirdim, aksam 400 kal yemek yedim, biraz da incir fistik atistirdim. Istahim olmamasi ne guzel bise ya, hep bole olsa keske:KK12:

gerileme hee iyiymiş :)) neyse ki bu sabah 73,8 geldim sanırım zencefil çayı işe yaradı yada yediğim kuruyemişler :)) yada bünyem dün söylediklerimi duydu korktu :)))

Son düzenleme:
ptesi akşam çok fena saldım öyle böyle deil. O salmanın etkisini hala yaşıyorum:KK14:
ama inşallah bundan sonra o kadar salmıycam toplaması baya fena oluyor.
Şu sıralar kilomu göremiyorum çünkü yediklerim sanırım fena ödem yaptı.
:KK52: Cumartesiyi bekliyorum artık 61 olmak istiyorum inşallah. Sonra 60 sonra 59 veeee sonra 58!!!! inşallah:)))

ptesi akşam çok fena saldım öyle böyle deil. O salmanın etkisini hala yaşıyorum:KK14:
ama inşallah bundan sonra o kadar salmıycam toplaması baya fena oluyor.
Şu sıralar kilomu göremiyorum çünkü yediklerim sanırım fena ödem yaptı.
:KK52: Cumartesiyi bekliyorum artık 61 olmak istiyorum inşallah. Sonra 60 sonra 59 veeee sonra 58!!!! inşallah:)))
Ay isallah canim isallah ya:KK19:
Benimde odemim daha bugun bitti, sonunda 70 i gordum. Fenalik gecirdim ya, 13 gunde ancak gecti offf. Neyse devam ediyorum diyetime, sabah kahvalti gevregi, oglen 2 yumurta bir bardak ayran ve diyet bar yedim, simdilik 550 kal.
Aksama da tavuklu bulgur pilavi ve salata yicem :KK76:

Ay isallah canim isallah ya:KK19:
Benimde odemim daha bugun bitti, sonunda 70 i gordum. Fenalik gecirdim ya, 13 gunde ancak gecti offf. Neyse devam ediyorum diyetime, sabah kahvalti gevregi, oglen 2 yumurta bir bardak ayran ve diyet bar yedim, simdilik 550 kal.
Aksama da tavuklu bulgur pilavi ve salata yicem :KK76:

slm kızlar nasılsınız bakalım şişkinlikkler ödemler gitmiş ohh ohh maşallah bende çok şükür ilerleme dönemine geçtim öğle saatlarinde 73,5 sabah aç karna bugun 72,9 çıktım çok mutluyum zencefil çayını şiddetle tavsiye ederim :)))

birde bişey sorcam ben size bu tavuk göğüs eti varya herkesin eli kadarı bir porsiyon diyorlar nette araştırdım 347 kalori diyo yaa okadar çokmu gerçekten bileniniz varmı buttdan bi farkı yok güya yağsız diye güveniyordum ona yaa

birde bişey sorcam ben size bu tavuk göğüs eti varya herkesin eli kadarı bir porsiyon diyorlar nette araştırdım 347 kalori diyo yaa okadar çokmu gerçekten bileniniz varmı buttdan bi farkı yok güya yağsız diye güveniyordum ona yaa

o kadar yüksek olacağını zannetmiyorum canım ya:44:

bugün oruçluyduk bizde. Akşam yemeğinde çok değil ama birazcık kaçırdık sanki. 1000 kaloriye yaklaştık tek öğünle.
ahh ahh hep o kurabiyelerin suçu:KK53:

bugün oruçluyduk bizde. Akşam yemeğinde çok değil ama birazcık kaçırdık sanki. 1000 kaloriye yaklaştık tek öğünle.

allah kabul etsin,olsun canım moralini bozma bi sonraki gün telafi edersin hafif yiyerek :)) ya bende şaşırdım kaldım bi çok sitede aynı diyo bi yanlışlık olmalı yoksa et yiyemicez kalorisinden :KK43:((

dün ve bir önceki gece ( nöbette) çok fena yedim resmen gözüm açmış :) o yüzden ne dün sabah ne de bugün tartıldım. annemler de bugun gitti normale döner artık benim yeme düzenim :) kilo aldıysa sasırmam yaa :KK43::KK43:

slm kızlar nasılsınız bakalım şişkinlikkler ödemler gitmiş ohh ohh maşallah bende çok şükür ilerleme dönemine geçtim öğle saatlarinde 73,5 sabah aç karna bugun 72,9 çıktım çok mutluyum zencefil çayını şiddetle tavsiye ederim :)))
Ilerleme donemi :KK9:
Cok sevindim, darisi veremeyenlerin basina:KK53:

Tek ogun bile yesen aliyosun ya gozun ac oluyo tabi. Allah abul etsin bu arada
dün ve bir önceki gece ( nöbette) çok fena yedim resmen gözüm açmış :) o yüzden ne dün sabah ne de bugün tartıldım. annemler de bugun gitti normale döner artık benim yeme düzenim :) kilo aldıysa sasırmam yaa :KK43::KK43:
Almamissindir isallaj canim, aldiysam da verirsin aceleye gerenk yok:KK76:

allah kabul etsin,olsun canım moralini bozma bi sonraki gün telafi edersin hafif yiyerek :)) ya bende şaşırdım kaldım bi çok sitede aynı diyo bi yanlışlık olmalı yoksa et yiyemicez kalorisinden :KK43:((
Ya el kadar ne demek ki, gramla olmasi lazim bence. Bilemedim simdi, bendekinde 135 grami 213 kalori diyor, cok da az degil tabi

Nolmus la bura heheh
Haftasonu yedim ictim gene, bakalim yarin ne yapicam, mide buyudu tabi
Asil kalorileri deirmik helvasindan aldim :KK30: cok guzeldi ama:KK56::KK56:
Hadin byes

Bugün farklı bir diyetle başladım. Yoksa çok fena saldım olmayacak böyle. Veremiyorum ki kalan 4 kg.
5 günde 5 kg diyetini yapmaya karar verdim. En azından farklılık olur.

Bugün farklı bir diyetle başladım. Yoksa çok fena saldım olmayacak böyle. Veremiyorum ki kalan 4 kg.

bende ne yapsam bilemedim, salmak ne kelime zincirini koparmış köepkler gibi tatlı yiyorum :KK43: yanında ekstraları da oluyor tabiki de.. önerebileceğin diyet ?:KK43::KK43::KK43::KK43:

Hadi ya sen de mi. Demek herkes ayni. Ben bugun dodum sahalara, temmuz basina kadar vermem lazim bes kiloyu yoksa sapitacam. Yani 17 kiloyu verdim, bi bes kaldi gitmiyo arkadas ne bunyeymis. :KK47:
bende ne yapsam bilemedim, salmak ne kelime zincirini koparmış köepkler gibi tatlı yiyorum :KK43: yanında ekstraları da oluyor tabiki de.. önerebileceğin diyet ?:KK43::KK43::KK43::KK43:

Ay iste aynen:26: biktim kendimden ya, sinir basti. Ben emzirmeyi de biraktim gecen hafta, artik her turlu diyete varim. Beraber yapalim ne dersiniz? Sole bi sok diyet bizi gaza getirir bence :KK5:

Bi de su kilo cizelgesini nerden yaptiniz kizlar ya, ben de ekliyim onu belki gozume goze sokarsam iyi gelir.
Yeni bi fikir daa geldi su anda:KK1:
Arkadas olalim da albume resim koyalim, gaza getirelim birbirimizi, ne diyosunuz:KK19:

ben varım şok diyetle şok olmaya :)) hoş ben hemşireyim nöbet sisteminde umarım ayak uydurabilirim ama yaparım yani surda yaza ne kaldı ki ve vermem gereken ortalama 7 kilo daha bu kadar da vermişken.. çok yiyorum çok..:2::2:

Hadi ya sen de mi. Demek herkes ayni. Ben bugun dodum sahalara, temmuz basina kadar vermem lazim bes kiloyu yoksa sapitacam. Yani 17 kiloyu verdim, bi bes kaldi gitmiyo arkadas ne bunyeymis. :KK47:

Ay iste aynen:26: biktim kendimden ya, sinir basti. Ben emzirmeyi de biraktim gecen hafta, artik her turlu diyete varim. Beraber yapalim ne dersiniz? Sole bi sok diyet bizi gaza getirir bence :KK5:

uygun diyeti bulun ben varım :nazar::KK4::KK19::KK19:

X