Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

dün çok az yemişsin canım.doydun mu bu kadarcık şeyle?:44:

yardımlarınız için çok teşekkür ederim.başaracağım

Başaracağınıza gerçekten ben de inanıyorum. Hedef belirleyip inanmak başarının yarısı zaten. Ben şimdiden sizi kutluyorum. Bir de kg cetveli hazırlarsanız daha iyi olur.
Sevgiyle kalınız........

Ekmegın yemıyoruz(cunku ekmekte depresyonu engellıyen B vıtamınlerı olsa da vucuda zara veren kalıtesız tuzlar da var) fındık,fıstık ya da cevız vb yı enaz bır ınce bellı cay bardagı kadar tukEtıyoruz.
Zeytın tuketmelısınız ayrıca,sabahları on onbes tane.

Sevgili yımznrmn, gördüğüm kadarıyla az yemişsiniz, 1000 cal. nin altında gibi geldi bana. İştahınız olmadığı için yiyemiyorsanız bile kendinizi zorlayınız, eğer tatlı yedim onu telefi edeyim diyorsanız da yine de hatalı veya ne kadar az yersem o kadar incelirim diye düşünüyorsanız o da doğru değil. Bin cal.nin altında beslenildiğinde kas erimesi yaşarsınız, yağdan değil kastan gider, bir de beyin kıtlık bilincine erişir. O zaman da metabolizmanızı yavaşlatır, kg vermekte daha çok zorlanırsınız. Amacımız SDBY alışkanlığı edinerek ideal, formda,fit, enerjik ve sağlıklı bir bedene sahip olmmak olmalı. Bir de sıvı tüketimini yazmamışsınız.
Sevgiyle kalalım...

kızlar ben omega-3 kullanmayacagım 1 hafta.bakalım bır fark olacak mı?

Sonucu ben de çok merak ediyorum..
Etkileyecek mi bakalım.

Bene de içmicem, bakalım fark olacak mı?

Tae bo dans ve dövüş sporlarını birleştiren bir spor.
1 saatte 600-800 kalori arası harcatıyor.
İnternetten de videsunu indirebiliyoruz.

Bu hafta saf proteinle besleneceğim ben de.
Bakalım nasıl olacak ..
Tabi cevizimi bademimi yiyemiyorum ama bu haftalık olsun artık.

BUGÜNKÜ MENÜM
1. öğün:2 yumurtalı omlet, 3 zeytin,biraz peynir, açık çay 1 avuç badem
2. öğün: 2 kase mercimek çorbası, biraz kabak yemeği, salata ve keten tohumlu yoğurt,doymuştum ama birazda kuruyemiş yedim
3.öğün:1 kase çorba, kabak, yoğurt ve salata
ne kadar sıı aldığımı hesaplamadım. bol bol içmeye çalışıyorum. akşamda yürüyüşe çıkacağım.

Tae bo dans ve dövüş sporlarını birleştiren bir spor.
1 saatte 600-800 kalori arası harcatıyor.
İnternetten de videsunu indirebiliyoruz.

bi hoca olmadan dans tarzı hareketleri beceremiyorum ben ya, sanırım yetenek meselesi
yine de bakayım videosuna.
tracy nin de çok güzel dans videosu var, her kas çalışır diyo ama öyle zıplayıp hoplayamıyorum ben

Keten tohumunun bağırsaklarını çalıştırma konusunda faydasını görüyor musun acaba ?
Benim bu sıralarda biraz problemim varda .

Ben de dans konusunda çok yetenekli değilim ki dans dersi de almıştım önceden, buna rağmen olmuyor.
Fakat dövüş sporları konusunda tam tersine çok severim.
Zaten ağırlık tekme ve yumruklar.
Dansı şu şekilde katıyor içine.
Normal tekme değil de mesela tekme atarken müziğin ritmi ile biraz daha hareket harcayarak yapıyorsun.
Ama en önemlisi sevdiğin sporu yapmak ve tabiki kişiden kişiye değişir.
Benimkisi nacizane bir öneri sadece..

canım tae bo için önerebileceğin güzel bir site var mı?

Daha önce arkadaşlara link göndermeye çalıştım ama özel mesajla da gitmemişti.
Arada boşluk bırakarak sana özel mesajla göndermeyi bir deneyeyim.
Eğer indirmek istersen.
Ama öncesinde tae bo yazıp videolara bakarsan da fikrin olacaktır.

Bu hafta saf proteinle besleneceğim ben de.
Bakalım nasıl olacak ..
Tabi cevizimi bademimi yiyemiyorum ama bu haftalık olsun artık.
Balık agırlıklı ye barı ,omega3 ıcerıyor depresyona da gırmezsın o zaman,sadece balık tuketsen kat kat fazla olur sanırım.Adamın bırı kanal e2 ya cıkmıs boyle beslenerek bır ayda 25 kılo vermıs starVatıon aclık fılmının oyuncusu,bın kalorının altına ınmemeye bakmalısın ayrıca.

videolar 3-5 dk lık sizin izledıkleırnızde o kadar mı?

Öyle yapacağım artık bu hafta bol miktarda balık tüketeceğim.
Bu arada ne kadar az uyuduğun dikkatimi çekmiş ve imrenmiştim hatırlarsan, artık ben de öyleyim biliyor musun ?
Uyku ihtiyacım olmuyor eskisi gibi.
Aslında şimdi de sağlıklı mı diye düşünüyorum ama enerjim gayet iyi.
Karatay'ın etkisi hep, ayrıca beslenmelerime giren bol omega 3 tabi..

videolar 3-5 dk lık sizin izledıkleırnızde o kadar mı?

56 dakikalık bir video benimkisi.
Eğer beğendiysen, 10 dakika sınırım dolsun, 10 dakika sonra mesaj atabilirim.

bıraz yogunluk nedenıyle yazamadım.. 7 gunluk karatay dıyetınde 2 kez kaçırdım.. 54.5 ile başladım.. ve 7 gun sabah 52.6 olmuşum..:))

çok sevınırım cnm

ben omega3 kullanıyorum.. faydsı oldugunu hissettım. daha dınç oldugumun farkındayım.. ve psıkolejık olarakta rahatım.. 9 aylık kızımın peşinden koşarakta spor yapmış oluyorum zaten.. ayrıca gunluk ortalama 2 saat falan yuruyuş yapıyorum..bebek arabası surerek tempolu bır şekılde yuruyorum

Ben takviye olarak kullanmasam da artık bol bol ceviz badem yiyorum ve bariz bir fark var haklısın.

bebek arabası olunca bir de ağırlıklı yürüyüş oluyordur, çok güzel sonuçlar seni bekliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…