“Karbonhidrat diyeti” ile zayifliyoruz

Selam kizlar bes alti gundur giremedim kusura bakmayin zatende moralim sifir regl oldum ondanmi yoksa bu diyet bana etki etmiyomu anlamadim ama 300 g almisim dørt hafta oldu toplasan 1 buçuk kilo bile veremedim lütfen yardımcı olun nerde Nasıl hata yapıyorum anlamadım çok mutsuzum kalori hesabı yapmıyorum acaba onun bi etkeni varmıdır siz verdikçe mutlu oluyom ama çokta üzülüyom depresyona girdim resmen :KK61::KK61:

Selam kizlar bes alti gundur giremedim kusura bakmayin zatende moralim sifir regl oldum ondanmi yoksa bu diyet bana etki etmiyomu anlamadim ama 300 g almisim dørt hafta oldu toplasan 1 buçuk kilo bile veremedim lütfen yardımcı olun nerde Nasıl hata yapıyorum anlamadım çok mutsuzum kalori hesabı yapmıyorum acaba onun bi etkeni varmıdır siz verdikçe mutlu oluyom ama çokta üzülüyom depresyona girdim resmen :KK61::KK61:
Canim regl dönemi bendede artis oldu. Ustune bide kabizlik. Bir gunluk kacirmayla ertesi sabah 1 kilo fazlayla uyandim. Moralim sifir oldu. Kendimi yemeye verdim. Sen Benim gibi yapma Reglinden sonra azalir merak etme. Bide kaloriyi ben en fazla 1000 yapiyorum. Senin kalori kac oluyoki cok yuksekse bence kilo vermeni etkiler

Liste kalabalik bildirim yapan 3-4 kisi :)) laptopdaki prentscreen tusu bozulmus bende telefonla resmini cektim :rolleyes: eksik yoktur insallah benim oglanla anca yapabildim.

Eklentiler

• P_20151219_092008.jpg
    P_20151219_092008.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 69
Gunaydin herkese,yeni kaptanimiza kolay gelsin.bu hafta diyete ara verdim kilom ayni,61,6 kilo verenleri tebrik ederim.

Kızlar çubuk tarcın sadece 1 kez mi kullanılıyor. Yoksa yıkayıp tekrar kullanabilirmiyiz?

X