Kardeşimin benimle aynı ülkeye taşınmasını istemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yok anacım ya ilk gördüğüme olmuyor ki biraz tektik versen öğrenirim nişanlı ayağına nasıl yatıyorsunuz :KK70:

Kankicim once biraz kendini gelistiriyorsun
Kultur seviyeni artiriyorsun, o daracik beynine sevismenin kotu bir sey olmadigi fikrini yerlestiriyorsun
Her gun ayna karsisina gecip “evlenmeden sevisenler o.ospu degildir, ben cahil oldugum icin boyle dusunuyordum, ama bu kaliplardan siyrilmaya niyet ediyorum” diye tekrar etmen gerekebilir

Sonra hic beklemedigin anda oluveriyor ilknurumnmm

hah işte kayınbiradere bakarsın işte inşallah eve yerleşir o konuyuda okuruz burdan sana müstehak
Haddinizi cok asiyorsunuz. Aileniz asil sizi desteklememis sanirim zamaninda ki uslup nedir ogrenememissiniz

sen bittin kızım herşey söylendiği gibi olsa konulara bak bakalım premsesler gibi yaşatıcam diye verilen sözler ne olmuş yurt o yurt ev olsa duramassın :KK70:
Hayırdır? Ne zorunuza gittide bu kadar yükseldiniz? Yoksa sizde mi vasıfsız herkesin başına bela olan o kardeşlerden misiniz?
kız sevişmek için ülke değiştirmiş :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::d
Ay siz gerçekten hadsiz birisiniz ne zorunuza gitti? yaranız ne? Kim üzdü sizi bu kadar yazık

Kankicim once biraz kendini gelistiriyorsun
Kultur seviyeni artiriyorsun, o daracik beynine sevismenin kotu bir sey olmadigi fikrini yerlestiriyorsun
Her gun ayna karsisina gecip “evlenmeden sevisenler o.ospu degildir, ben cahil oldugum icin boyle dusunuyordum, ama bu kaliplardan siyrilmaya niyet ediyorum” diye tekrar etmen gerekebilir

Sonra hic beklemedigin anda oluveriyor ilknurumnmm
yani yazdıklarımdan bunları anladıysan birşey diyemem bunların hepsi tercih meselesi senide çok gömmek istemiyorum hamsın daha biraz daha pişmen gerek benim söylediklerimi anlaman için

Hayırdır? Ne zorunuza gittide bu kadar yükseldiniz? Yoksa sizde mi vasıfsız herkesin başına bela olan o kardeşlerden misiniz?

Ay siz gerçekten hadsiz birisiniz ne zorunuza gitti? yaranız ne? Kim üzdü sizi bu kadar yazık
beni biri üzecek :KK70: öyle birisi bu dünyada yok henüz

Asko senden daha bilgili ve kültürlüyüz sen bana akıl verecek seviyede olan bir insan değilsin. Başa vurmuşlar hiç çekilmiyor valla. Yallah .......'a :KK55:

Ne guzel tavsiye aliyordum yaw delinin biri geldi beni triggerlayip gitti
Yalniz adminlerden adalet istiyorum bununla birlikte ben de banlanirsam baya uzucu olcak🥶

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X