Kardeşimin benimle aynı ülkeye taşınmasını istemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ailesinden destek bulamadığı için içtiyse yapacak birşey yok ablası destek olmasın ana baba destek olmasın onun yerinde olsam vaz geçerim şu ortamda destek yok evimde oturum babamın parasını yerim

Annem de babam da okuyan cocuga sonuna kadar destek verdiler en guzel ornegi benim.
Lise 3te essek kadar yasinda hala annemle birlikte uyandiriyorduk sabahlari ve bize sabahin korunde deliler gibi kufur ederek tehditler savurarak kalkiyordu, okulda 1-2 saat kalip arayip gelip beni alacaksiniz diye ariyordu oradan
Bu olay sadece 1 sene onceydi
Merak ediyorum 1 sene icinde duzelip baska bir ulkede hem calisip hem okuyacagi ve oralarda sapitmayacagina nasil inandin?

Aynen kanka kardesinden araba istemekle evine 2-3 sene coreklenmek ayni sey zaten
Evli kardesim var evine kolay kolay gitmem diyip kardesimi eve almami bekliyorsun baya celiskili bi tipsin, koru korune savundugun ve neyi savundugunu bile bilmedigin icin saga sola savurmussun
Umarim kendini biraz gelistirirsin gercekten cok uzuldum seni okurken boyle yobaz olmak cok zor olmali
ablacık hoş geldin kız bişey olmaz kardeşindir el kızı olsa kendi yatağını veirirsin öyle hissettim

Annem de babam da okuyan cocuga sonuna kadar destek verdiler en guzel ornegi benim.
Lise 3te essek kadar yasinda hala annemle birlikte uyandiriyorduk sabahlari ve bize sabahin korunde deliler gibi kufur ederek tehditler savurarak kalkiyordu, okulda 1-2 saat kalip arayip gelip beni alacaksiniz diye ariyordu oradan
Merak ediyorum 1 sene icinde duzelip baska bir ulkede hem calisip hem okuyacagi ve oralarda sapitmayacagina nasil inandin?
Kuzum bu insana neden laf yetiştiriyorsun ki? kendini yoruyorsun. Onun aklı bel altında laf anlatmaya değmez boş ver. Sen kırmadan, incitmeden bildiğin yoldan devam et.

Kuzum bu insana neden laf yetiştiriyorsun ki? kendini yoruyorsun. Onun aklı bel altında laf anlatmaya değmez boş ver. Sen kırmadan, incitmeden bildiğin yoldan devam et.

Ay dogru soyluyorsun bebiko
Sen de basta bayagi ugrasmis sonda salmissin fark ettim
Yobaz ya sevismeme takmis sevisemeyen tipler enerjisini boyle baska alanlara yonlendiriyor herhalde gelmis uc saat sallamis burada herkese hahahahhaha

Ay dogru soyluyorsun bebiko
Sen de basta bayagi ugrasmis sonda salmissin fark ettim
Yobaz ya sevismeme takmis sevisemeyen tipler enerjisini boyle baska alanlara yonlendiriyor herhalde gelmis uc saat sallamis burada herkese hahahahhaha
senin derdin o zaten kayınbirader geliyor merak etme bi atsın kapağı sizin eve tuvalette aklına gelir kendi kardeşime yapmadım nişanlımın kardeşine yapayım diye

Böyle birinin sorumluluğunu almayın. Önce hayatını düzene soksun ispat etsin.

Hayir hatta onun da bir kardesi var uniden sonra gelmek istiyorum demis
Erkek arkadasim da demis ki gel ama yurtta kalirsin
Bu durumda cevap çok net. Kardeşiniz bahsettiğiniz gibi biri olmasa bile siz şu anda nişanlanacağınız kişi ile beraber yaşıyorsunuz paylaştığınız bu eve, O’nun kabul etmediği bir kişiyi daha devamlı ya da geçici kalmak üzere alamazsınız ki. Hastalık olur, bir zorunluluk olur o saman da geçici bir süre için müsade alır ona göre misafir olarak ağırlarsınız. Evlenmeyi düşündüğüm biri var şu anda birlikte yaşamak için plan yapıyoruz dediğiniz an ailenizin geri çekilip başka bir yol düşünmesi gerekiyor zaten, sizin illa kabul etmiyorum demenize gerek kalmamalı. Kaynım bahsettiğiniz özelliklerde biri değil, çok da bayıldığım biri de değil ama bizi üç günlüğüne gelip bir ay kaldı ve sonunda neredeyse zorla evden gönderdim, eşim bana itiraz edecek olsaydı onu da gönderirdim. Ne münasebet?

Hahahahahhhaha kiz sen sevis biraz lutfen
Sevisemedigin icin bu kadar sinirlisin
Ilk gordugune vermeni tavsiye ederim sana baya iyi gelir koklat biraz cicegi
yok anacım ya ilk gördüğüme olmuyor ki biraz tektik versen öğrenirim nişanlı ayağına nasıl yatıyorsunuz :KK70:

senin derdin o zaten kayınbirader geliyor merak etme bi atsın kapağı sizin eve tuvalette aklına gelir kendi kardeşime yapmadım nişanlımın kardeşine yapayım diye
Ben seni çözdüm kızzz. Sen kocasının eline bakan/bakacak olan özgüvensiz ve kocam da kocam diyen çevrede ki herkesten kıskanan bir tipsin kaynanamın gözüne nasıl girerim diyenlerdensin

yok anacım ya ilk gördüğüme olmuyor ki biraz tektik versen öğrenirim nişanlı ayağına nasıl yatıyorsunuz :KK70:
Asko sen nerede yasıyorsun? Tamam hani bizim ülkemizde malesef ki böyle ayrımlar çokta :KK43: kız yurt dışında ay bi sal kızı be işin gücün kızı cinsellikten vurmak. Senin de başına vurmuş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X