Kayinvalidem ve Annem sorunlu iliski..

Kaynanayla hiic anlasamiyorum ama biraraya gelince anlasmaya anlasiyor gibi görünmeye calisiyorum esimin annesi huzurum icin ve hatri icin bunu yapmam lazim. Ben böyle cabalarken kvninde aileme veya benim fikirlerime düsüncelerimw yaptigi hareketler moralimi bozuyor suratin düsüyor! Derdim bu.
Ben huzur istiyorum. Herkes gelini kvdesi görümceseiyle neler yasiyor biraraya gelince sirt dönülmüyor...moral bozulmuyor
Ben neleri sineye cektim onlarin dedigi yaptigi onlarda dügün stresiyle yapilmis seyi cekiversin sineye hersey söyleyip söyleyip saka yaptim diye kenara cekilmesin
Canim bendede bi benzeri var hatta ozeltim modunda calisiyor kadin en guzeli gormezden duymazdan gelmek
Cunku huyundan vazgecmeyecek
Annende sende onun yanindayken birlik olun yani annen ona degilde sana yaransin onlar ana ogul guluyorlarsa siz iki kat gulun
Annende sende o yokmus gibi davranin yani

Tabi kendi düsürdü. Saka yaptim bahanesiyle
40 kez teklif etmis konusulmus amaan oda kalsin denilmis biseyi pijama lafini neden anneme sokuyo üsteliyo.
Onun yaptigi hep dogru o hep melek bana benim aileme gelince seytaniz
sen anneni korumak icin kv ve esine tavır yapma, anneniz hanfendinin hiç ihtiyacı yok korunmaya, tam yerinde noktayı koyan en sevdiğim anne tipi kendisi... arada gülun gecin dalganizi annenle ama eşinizin önünde kv ye çok iyi davranin ana kiz, bırak siz iyi davranirken o sırtını dönsün oğlunun onünde, anladın di mi? şeytanlık nedir o zaman görsün

Önüne para atmak nedir? Cok ama cok cirkin bir davranış. Biri bana yapsa asla unutamam.
Siz neden surekli insanlari bir araya getiriyorsunuz onu anlamadım?
Çocuğuma her sene 3 doğumgünü yaparım. Kendi aileme, kayinvalidemlere ve çocuğumun arkadaşlarına.
Birakin piknigi, dogumgununde bile bir araya getirmiyorum. Cok gereksiz. Tatsızlık çıkacağına, görüşmesinler

Önüne para atmak nedir? Cok ama cok cirkin bir davranış. Biri bana yapsa asla unutamam.
Siz neden surekli insanlari bir araya getiriyorsunuz onu anlamadım?
Çocuğuma her sene 3 doğumgünü yaparım. Kendi aileme, kayinvalidemlere ve çocuğumun arkadaşlarına.
Birakin piknigi, dogumgununde bile bir araya getirmiyorum. Cok gereksiz. Tatsızlık çıkacağına, görüşmesinler

cirkin evet ama öbürüde hak etti birbirlerini aratmadilar o dönem...
Ama bisey gecer gider annem nasil onun laflarini unuttu sineye cekti ise oda cekmeli!
Cekemiyorsada karsi taraftan beklememeli!
Hic biraraya getirme taraftari degilim
Esimin b.. yemesi afedersiniz!
Ama artik oda anladi olmadigini zorlamamasi gerektigini....
Bunun disindaki sikayetlerimide hem esime hem esimin ailesine yakin aile dostlarina actim ve beni hakli buldular....
Kayinvalidemin huyu buymus hep kendine beklermis.herkese saka yaparmis kendisi saka kaldiramazmis....bende dedim sizler arkadas olarak idare ediyorsunuz belki ama ikiside dünür hep bana hep bana olmaz vs vs

neyse dahada mesafeliyim kafam rahat sükür

X