Kayınvalidem ve dedikleri

Zaten baba evinde sinir sahibi olmuşum bunca yıl dert çekmişim daha fazla dert çekecek psikolojim kalmadı.Kendilerine ezecek gelin bulsunlar napayım
Canım birşey sormak istiyorum. Sen severek mi nişanlandın yoksa görücü usulümü. Baban nişan atmana neden bu kadar karşı

Canım birşey sormak istiyorum. Sen severek mi nişanlandın yoksa görücü usulümü. Baban nişan atmana neden bu kadar karşı
Aile varlıklıymış ondan galiba. E karşı taraf da biliyor babasının niyetini, ona göre davranıyor. Ara yerde kızın başı yanmasa bari.

Kesinlikle dinlemeyeceğim.Babam birde şunu diyor sen ve annen kesin onlara karşı kusurlu oldunuz edepli olmadiniz o yuzden nisan atmak icin yapiyolar diyor.Bir insan bunu kızıma der mi?
Baban nişanlınızı maddi durumu yüzünden mi saygısızlığa uğradığınız halde destekliyor, aklıma gelmedi değil

Ameliyat oldum ne kayınvalidem ne kayınbabam aradı.Sonra bana tavır koymaya başladılar ortada bir şey yokken.Kayınvalidem sürekli diğer gelinin peşine koşturuyor beni pek önemsemiyorlar oğullarıda evdeki bir lafı annesine yetistirmiş hemen.Haksız olduklari halde bir çok konuda annemi telefonda konuşturmayıp sürekli kendisi sesini yükselterek konuştu kayınvalidem ben bu duruma çok sinirlendim ve kırıldım bu durumda nişanı atmaya karar verdim.Sizce doğru bir karar mı aldı?
Nişanı atmasan birkaç sene sonra boşanma yoluna gidersin . Boşver ömrünün sonuna kadar çekeceğine bir kere de kurtul. Bir adamın ya da bir kadının yaşadıkları şey eğer aileye iletiyorsa afedersin ama yarın bir gün o adam yatak odanı bile annesine anlatır 🤦🏼‍♀️

Sürekli düğünü erken yapalım diyorlardı,biz 1 yıl sonra dememize rağmen.Etrafımda birsürü insan nişanı atarsan adın çıkar sonuçta gezdiniz tozdunuz bir şeyler yaşandı aranızda diyor.Kim ne yorum yaparsa yapsın umrumda değil.Benim hayatım benim kararım.
Etrafınızdaki o kokuşmuş düşüncedeki insanlardan uzaklaşın hakkınızda hayırlısı olsun

Nişanı atmasan birkaç sene sonra boşanma yoluna gidersin . Boşver ömrünün sonuna kadar çekeceğine bir kere de kurtul. Bir adamın ya da bir kadının yaşadıkları şey eğer aileye iletiyorsa afedersin ama yarın bir gün o adam yatak odanı bile annesine anlatır 🤦🏼‍♀️
O aklima gelmedi değil evlensek ertesi günü yatak odasını da annesine anlatır

Ameliyat oldum ne kayınvalidem ne kayınbabam aradı.Sonra bana tavır koymaya başladılar ortada bir şey yokken.Kayınvalidem sürekli diğer gelinin peşine koşturuyor beni pek önemsemiyorlar oğullarıda evdeki bir lafı annesine yetistirmiş hemen.Haksız olduklari halde bir çok konuda annemi telefonda konuşturmayıp sürekli kendisi sesini yükselterek konuştu kayınvalidem ben bu duruma çok sinirlendim ve kırıldım bu durumda nişanı atmaya karar verdim.Sizce doğru bir karar mı aldı?
Nişanlıymışsınız buna çok sevindim yüzüğü iade ederseniz oldu bitti. Bu anlattıklarınız sıkıntı değil asıl sorun evlendikten sonra yaşanacak olanlar

Nişanlıyken gerçek yüzünü gösteren erkek ve ailesine bayılıyorum. Hiç yormuyor düşündürmüyorlar, kabak gibi ortadalar. Size de sadece tekmeyi basması kalıyor.
İnsanlar ne mal olduklarını belli ediyorlar eninde sonunda ne kadar güzel yol gösteriyorlar

Kadının varı yoğu büyük gelini.Heryere o gelinim gelsin diyor.Ben şuan ameliyatlıyım birde gruba büyük geliniyle resim çekilip atmıs ben yatağimda ameliyatli halimle yatarken
yazdıklarıma cvp vermemissin ama daha iyi senden uzak olsun da eltinle takılsın ama sen kendini agırdan satmamısın tatlım nisanlın ne alemde onun anasını danasına kızması lazım

yazdıklarıma cvp vermemissin ama daha iyi senden uzak olsun da eltinle takılsın ama sen kendini agırdan satmamısın tatlım nisanlın ne alemde onun anasını danasına kızması lazım
Ağırdan satmak tabirini oldum olası sevmem fakat ben olması gerektiği gibi davrandım herkese kendi karakterleri öyleymiş.Kendini ağır satmamışsından kastınız nedir anlayamadım ne gibi bir şey?

Ağırdan satmak tabirini oldum olası sevmem fakat ben olması gerektiği gibi davrandım herkese kendi karakterleri öyleymiş.Kendini ağır satmamışsından kastınız nedir anlayamadım ne gibi bir şey?
ailesiyle cok muhattap olmussun onu diyorum sen nisanlınla takılıcaktın her zaman ne esya alma ne takı vs hani anneler günü olur gidersin 1 saat misafir gibi tamam ne isin var kaynana kaynana elti vs muhabbetiyle

senin uzak durman lazımdı zaten nisanlın hakkında hic yazı yazmıyosun bunu anlamadım bende onun tavrı fikri nedir

bak kardesimde evlendi gecen sene bi aileyi tanısmada gördük sonra isteme sonra nikah sonra kına gecesi sonra dügün bu yani

öyle dünür iliskisi ne kadar yuz göz olursa is o kadar cirkinlesir kaynanan seni kac kere gördüki seninle ugrasıyor

X