Kaynana Görümce sorunsalı

Sildik çok uzun süre önce :)

Gerçekten çok şaşkınım şu anda. Eşiniz sert çıksa bunlar olur muydu acaba? Hani belki biraz korksalar en azından saldırmazlar bu şekilde. Alttan laf sokanı gördüm, politika yapanı gördüm, görüşmeyen, kavga edeni gördüm de böylesini ilk defa duyuyorum

Ya bilinmeyen çok şey var eşimi ovmek için felan değil eşim de çok bağırdı mahkemelik olduk daha bir sürü şey ama bunlar sülük

Sizi bu derece istememelerinin özel bir sebebi var mi?Yani sonuçta kardes ve Anne boşansalar ne yapacaklarmis onu?Bence hükümleri gecmeyince inat olmuşlar

Kim kaynana kim gelin anlamadim bin lirada az degil hic yoktan iyidir. Isyerine ne diye sikayet etmis oglunu. Birde gorumceye neden gebe olmak zorundasiniz. Kafam yandi

Kimisinde daha hafifi var kimisinde daha beteri sonuç hiç değişmiyor mide bulandırıyor.Aklına takma söylenme derim biz çok yıprandık sen mutluluğuna bak kötü belasını bulur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…