Kaynana ve eş sorunu. Boşanmalımıyım?

ailen sana sahip çıkıyor anladığım kadarıyla, bence boşan hamilelik depresyonu geçirmişsin galiba tabi ben psikolog değilim ve o zaman bile dayak yemişsin. daha neyi bekliyorsun illa seni öldürmeleri mi gerekiyor

Boşanmaya gelince cıkmıolar maalesef

Öncelikle geçmiş olsun baya olayların olmus canim.bu ortamda büyüyen bir çocuk sence ruhsal anlamda ne kadar verimli ve sağlıklı olabilir ? Anladığım kadarıyla oyle baskı kurulmuş ki sende artık vücudun tepkiler vermeye başlamış bende darp raporunu al ve uzatma boşan bak o çocuğa da yazık yani

Çocuğum psikolojik olarak gercekten cok etkilendi bu olaylardan iki adım uzaklasamıyorum bırakıp gidicem sanıyo

Çocuk olunca insan 10 kere düşünüyo maalesef
Haklısınız ama eş olsun KV olsun kabus gibi. Gerçekten tereddütte kalmayın. Aşağıda intihar girişimi vs demişsiniz ; hakim her türlü durumu göz önüne alacaktır. Size bunları yaşatan insanların da akıl sağlığı çok düzgün değildir. Korkmayın.

Canım ben seni gebelik planlayanlar gruplarında görüyorum çok şaşırdım bu başlığa denk gelince
Çok şükür düzelttik aramızı ailesiyle de kesinlikle ne beni ne cocugumu gorusturmeyeceğini söyledi ve oldugumuz sehırden uzaga tasıncaz insallah

Çok şükür düzelttik aramızı ailesiyle de kesinlikle ne beni ne cocugumu gorusturmeyeceğini söyledi ve oldugumuz sehırden uzaga tasıncaz insallah

psikolojiniz iyi değilken dayak yiyince iyi gelir diye sizi döven insana güvenmek çok ilginç.
Allah çocuğunuzun yolunu bahtını açık etsin.

Yazılanlar şakamı gerçekmi hala anlayamadım ben bu nasıl bi hayat ya ve siz hala neyi bekliyorsunız öldürülmeyi mi gerçekten pess

Psikolojik olarak baya yıpranmışsınız. Eşiniz ve ailesiyle olan ilişkiniz sizi daha da kötüye itmiş yazdıklarınıza göre. Eğer eşinizle mutlu değilseniz sürekli hakaret kavga şiddet vs varsa evliliği devam ettirmenin anlamı yok. Boşanıp psikolojik destek alın mutlaka.

Evlilik terapisine gittik canım eşimde herşeye söz verdi ve sözünde duruyor eskisinden daha iyiyiz çok şükür..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…