Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Kolay değil ki yaşadıkların. Kendini suçlama bir insan asıl karakterini gizlemek isterse ne yaparsan yap gördüğüne inanırsın. Muneccim değiliz ki hiçbirimiz. Köprüyü geçene kadarmış onun ki. En azından elin kolun bağlı değil ve onu katlanmak zorunda değilsin aslanlar gibi çıktın gittin o evden. Zamanı geldiğinde her şey geçtiğinde iyi ki diyeceksin. O da kaybettiğine yanacak

Su an bile iyi ki diyorum. Hala o evde olsaydim bilmiyorum ne halde olurdum. Iki haftadır hamile kalmadan önce ki kiloma düşmüşüm. Istah falan birakmadilar. Gorumcem de hamile. Bana yasattiklarini yasasin, görsün hepsi.

Ay başında maasini yolladi bana. Onda ki kartin borcunu ustunu tamamlayip yatirayim diye su an kmh dan falan yiyor galiba yoklugumda. Cunku karti aldim ondan.
Ama yine de su durumda iken benim yüzüm kizarirdi kira istemeye.
Yani tabii. İyi yapmışsın kartı almakla da.
Küstüğün birinden bile bi şey isteyemezken, bununki bi ilginç.

Hep aynı sorunlar maalesef kaynana kayınbaba sorunu ve arada kalan koca boşver canını sıkma hamilesin dicem ama bide çocuk doğunca tepene çökerler ama fırsat verme . Mesafe koyun araya tavrınızı bilsinler

Kimliği değiştirirken geçici kimlik belgesi verirler ve geçerlidir. O düştükleri not geçerli değil. İstese tek başına açtırabilir. Anahtar sizdeyse açamazlar ancak o kasaların kilitleri çok pahalı banka parasını ister, ısrar edip uğraşmak istemedikleri için anahtarı bulun diyebilirler. Sizin adınıza olmasa bile müşterek yapabilirdiniz.

Ortak olacakti ama o an kimlik olmadığı icin, yanlis hatirlamiyorsam gecici kimligi kabul etmediler sanirim A4 te bir sey vermislerdi. Tam emin degilim. Sadece not dusulmustu ortak olacagima dair. Ama sonra da üstüne düşmedim.
Buralara gelecegini bilseydim olaylarin, zaten onun adına asla actirmazdim.
Yarin olsun bakalim. Beni sasirtacaklar mi daha

Burcu kimlik gelmedigi icin islem yapilamadi diyorsun, kimlik gelene dek elimize bir kagit veriyorlar kullanalim diye? Onla her islemi yapma yetkisine sahibiz, biliyor muydun?

Bu kimligin yok islem yapamayiz diyen, senin adini kasaya "sadece not" dusen uyanik kim cidden merak ettim, bence bi kurcala bunu.

-ekleme : labellevie ayni seyi soylemis.

Bu durumda sorum su, neden bu kadar tez davranildi kasaya koymak icin, kimlik dedigin 3-5 gunde geliyor.

Çünkü balayina gidiyorduk. Ve evde kalsın istemedik. Not dusen de gisede ki kadin.

Çünkü balayina gidiyorduk. Ve evde kalsın istemedik. Not dusen de gisede ki kadin.
Bana cok garip geldi bunu, ben o kagitla cok islem yaptim cunku. Keza evlilik cuzdani da ayni ise yariyor.

Bankacinin bununla sadece not duserim demesi cok degisik geldi bana.

Balayina giderken yaninizda kalmasini istememeniz cok dogalda, kimlikle islem yapmamalarini anlayamadim ben. Ya da kocana guvenemedigimizden herseyden nem kapar olduk forumca :)

Ben de düğünden sonraki gün kasa açtım aynı şekilde ortak açtık. Heralde evlilik cüzdanı falan kullanmışım ki olmuş. Bankacı da ilk defa karsilasmamistir heralde böyle bir şeyle, çok saçma geldi bana. Zaten o kasaların yarısı düğün altını doludur, herkesin mi sadece eşi aciyor

Yani şu an ne yapabilirim. Böyle oldu

Yine küfür edip banlanayım mı şafak sen ne istiyorsun. Ben güvenmezdim vermezdim 8 gündür nerede yatıp kalktığı belli değil o parayı her yerde harcayabilir.
Oturduktan sonra oturduğumuz ayin kirasini veriyoruz. 9 gun oldu bugun
Kuzeninin nikahi vardi bugun. Kb ve eniste haric gitmisler. Yuzlerde gulucuk foto atmışlar simdi de.

Oturduktan sonra oturduğumuz ayin kirasini veriyoruz. 9 gun oldu bugun
Kuzeninin nikahi vardi bugun. Kb ve eniste haric gitmisler. Yuzlerde gulucuk foto atmışlar simdi de.
Güldükleri için üzülme. Nikah yani mutsuz foto çekinemezlerdi de ulan şafak sen ne biçim insansın insan bebeğini merak eder bebeğini bebeğini. Burcucum başından beri destektik sana hala da desteğiz. Ağladığı zamanları da lütfen yaz buraya görelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…