Kaynanayla/Kayinpederle Yaşama Fobisi

Evet biz dışında hepsi kendi memleketinde köyde yada şehir merkezinde. Ben ilk evlendipimde bu duyguları yaşadım fakat eşimin anne babası evlendiğimizin ilk senesinde vefat ettiler aynı anda. Dolayısıyla düşünecek çok bişey kalmadı benim. Ama şuan bakıyorum da yaşasalarda düzenlerini bozup buraya gelmezlermiş diye düşünüyorum.

Başınız sağolsun, ben de düzenlerini bozup gelmezler diyorum ama kültürleri de korkutuyor yine de beni

Kültürlerinden dolayı bu durumu böyle takıntı haline getirdim. Genel olarak da biraz takıntı huyum vardır maalesef

Şimdi müstakbel eşinizin ailesinin yaşadığı ile tayin aldırma gibi bir düşüncesi yoksa bile evlendikten sonra kıymete binerler merak etmeyin. Birbirlerine bir anlamsız özlem duymalar falan başlar. Çünkü evlenince kıymete biniyor erkekler. Bu arada bence gelip yaşayabilirler rahatça. Tavsiyem evlenmeden konuşmanız. Erkek arkadaşınız başta tuhaf karşılasa da en azından kafanız rahat olur.

Peki bir gun siz hasta olursanız size kim baksin istersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…