Şampuan ve Saç Kremleri Kirik Saclarımı Elidor şampuan ve saç kremiyle düzelttim:)

Peki saclar hemen yaglaniyor mu?
pantene+garnier sac bakim kremi kullaniyorum kiriklar icin 3. gune kesin yaglaniyor ??

hayır canım kesinlikle yağlanma olmuyor ipek gibi bende bundan önce pantenin serilerinden birini kullanıyordum fakat saçlarımı okadar çok yağlandırıyorduki anlatamam.a.s.

art niyetli bioxini ne zamandır kullanıosun ne kadar zamanda ne kadar uzattı saçlarını yasabilir msn..bide fiyatı nedir?

İki ayda dökülme tamamen durdu. Çam ağaçları gibiyim:)) Bu siteden öğrendiklerimin bir bölümünü de iki haftadır uyguluyorum. Bir kere maya maskesi yaptım. Salata yaparken kullandığım maydonozların saplarını atmıyorum; kaynatıp suyuyla saçlarımı yıkıyorum. Ayrıca pirinç yıkadığım zamanlar -ki bu haftada en az bir kez oluyor- kullandığım suyu atmayıp banyoda saçıma kullanıyorum. Diplerine masaj yaparak duruluyorum. Bir de çok daha önceden kullandığım bir şey var.Yarım şişe elma sirkesinin içine saç rengimi açmak için kullanmak üzere aldığım ve tembellikten uygulayamadığım kuru papatyalarımı koydum. Uzun süredir duruyor. Her banyoda son durulama suyuna bir yemek kaşığı kadar koyup kullanıyorum. Dolayısıyla bitmek bilmiyor.Çook parlak saçlarım var. Bunları uygulamak çok kolay kızlar. Sadece hazır bulundurun.

Bioxin ampuller gün aşırı, yatarken kullanılıyor. Ancak ben sadece şampuan kullanıyorum. Bu da haftada iki keze tekabül ediyor. Çok pahalı değil. Ampullerle beraber 140 la 100 arası fiyatta bulabilirsin. Tek şampuan 20 civarı, küçük bir şişe ama yoğun, uzun süre gidiyor. Kokusu bir harika. Ampul de alırsan uzun vadede yeni saçların da çıkabilir. Ben haftada 1 kullanayım diyorum ama düzenli olamadım bu konuda. 3 ampulü geçmedi şu ana kadar. Şampuanı kesin tavsiye ederim, fare kuyruğuna dönen saçlarım iki ayda aslan yelesi gibi gür ve uzun bir görünüm aldı. Omuzlarımı biraz geçiyordu, şimdi göğsümün ucuna indi. Boyunu ölçmek aklıma gelmediği için şimdi kaç santim uzadığını yazamayacağım. Kolay gelsin canım!:kahve:

slm kızlar saçlarımı uzatıyorum ve haliyle fönden şekillendirici ürünlerden ve düzleştiricilerden uçları çatal çatal olup kırıldı.doğal yöntemleri çok denedim zeytinyağı,badem yağı gibi.fakat çözümü elidorda buldum.2 haftadır kullanıyorum ve saçlarım pürüzsüz hemde sadece 3 yıkamada bu gözle görülür şekilde ortaya çıktı.elidorun zeytinyağı ve seramid formüllü yıpranmış saçlar ve kırık uçlar için şampuan saç kremi ve saç bakım maskesi.sizde kırık uçlardan ve cansız saçlardan bıktıysanız saçınızı kestirmek zorunda kalmayın test edildi onaylandı gerçekten muhteşem bişey deneyin ve farkı görün....:dance::teytey:

G-SERISI-UCLU-250.jpg

Ay gecen hafta sozde bu sampuanlardan almaya cikmistim baska bise alip gelmisim bi baktim ikiside birbirinden farkli.:roflol::eek:

bende sadece maskesi var kullanmıyordum şampuanı ve kremi olmadan işe yararmı ki CADIARZUCADIARZU:uhm:

senağlamasenağlamasenağlama
Ah canim saclarim benim coook uzuluyorum cook dun sacimin resmini cektirdim aralar bayagi acilmis.senağlama
Kizlar sac guclendirmek ve dokulmesini engellemek icin bildiginiz biseyler varsa paylasin lutfen.:dilcikar:
Pantene kullanmayi birakmak gerek o zaman "elidor" u denesem mi ki, garnier in sac kremini de kullanmiycam.:mymeka:
Mahvoldu saclarim.:çok üzgünüm:

zeytinyağının içine kekik ve sarımsak rendesi veya ezmesi koy miktarlarını kendin belirle ve 1 hafta beklet daha fazlada bekletebilirsin zararı yok sonra bunu tülbent yardımıyla süz ve şu maskeyi yap

1 yemek kaşığı bu beklettiğin yağdan
1 tatlı kaşığı badem yağı
1 tatlı kaşığı hint yağı
1 yumurtanın sarısını
1 yemek kaşığı elma sirkesi

beim saçlarımda acayip dökülüyodu ve güçsüzdü şimdi saç dökülmesi mazi oldu ve saçlarım güçlendi parladı ve yumuşacık haftada 3 kere yap bunu ve birde şampuan kullanımı saçını duşta 1 kereden fazla şampuanlama ve sadece saç diplerine şampuanı masajla uygula saçını durularken akan şampuan saçının uçları için yeterli olacaktır bunu bi uzmanın yazısından okumuştum birde pirinç suyunu kullan çıkmadan önce duştan

ben bunları yapıyorum ve çok fayda gördüm saçıda uzatıyo umarım yardımcı olabilmişimdira.s.

zeytinyağının içine kekik ve sarımsak rendesi veya ezmesi koy miktarlarını kendin belirle ve 1 hafta beklet daha fazlada bekletebilirsin zararı yok sonra bunu tülbent yardımıyla süz ve şu maskeyi yap

1 yemek kaşığı bu beklettiğin yağdan
1 tatlı kaşığı badem yağı
1 tatlı kaşığı hint yağı
1 yumurtanın sarısını
1 yemek kaşığı elma sirkesi

beim saçlarımda acayip dökülüyodu ve güçsüzdü şimdi saç dökülmesi mazi oldu ve saçlarım güçlendi parladı ve yumuşacık haftada 3 kere yap bunu ve birde şampuan kullanımı saçını duşta 1 kereden fazla şampuanlama ve sadece saç diplerine şampuanı masajla uygula saçını durularken akan şampuan saçının uçları için yeterli olacaktır bunu bi uzmanın yazısından okumuştum birde pirinç suyunu kullan çıkmadan önce duştan

ben bunları yapıyorum ve çok fayda gördüm saçıda uzatıyo umarım yardımcı olabilmişimdira.s.

Coooook tesekkur ederim canim benim, dediklerini bulabilirsem denicem.Bi de banyodayken en az 3 kez sampuan kullaniyodum bundan da dokuluyor olabilir dedigin gibi 1 kez sampuanlicam saclarimi.
Cok sagol.:1hug:

ya bende bi gaflete düşüp saçıma perçem kestirdim,embesil gibi oldum, hep tokayla geziyorum, bu gün iki tane şapka aldım,bi gün birini bi gün birini takarım artık.. işin kötü tafarı 2 ay sonra ablamın düğünü var be saçlarım çok çirkiiiinnnn :KK43: bu fırmullerden deneyip uzatmam lazım canım..

ya bu karısımı yapcam.sarımsak yerine sarımsak yagı koysam olurmu

ya bende bi gaflete düşüp saçıma perçem kestirdim,embesil gibi oldum, hep tokayla geziyorum, bu gün iki tane şapka aldım,bi gün birini bi gün birini takarım artık.. işin kötü tafarı 2 ay sonra ablamın düğünü var be saçlarım çok çirkiiiinnnn :KK43: bu fırmullerden deneyip uzatmam lazım canım..

Ay kopardin beni.:roflol::roflol: embesil gibi olmusmussırnaşık şey sikma canini eksaclar var onlardan yaptirsana yada bi kuafore danis ne yapabilecegin konusunda :1hug:

Ay kopardin beni.:roflol::roflol: embesil gibi olmusmussırnaşık şey sikma canini eksaclar var onlardan yaptirsana yada bi kuafore danis ne yapabilecegin konusunda :1hug:

canım kestiriyoken sordum zaten, embesil gibi olursam 2 ay sonra düğün var, topuz olur mu onla dedim, topuz olmaz ama embesil gibi olmıcaksın dedi.. eee oldum! noolcak şimdi :KK70:

slm kısslarrr.
ya canım çok sıkkın ya.saçlarımın uçları maşa yapmaktan,düzleştiriciden,ütüden tamamen yanmış durumda ya çok kötü görünüyorrrr:KK43:saçlarım çok uzunda degil omuzlarımın biraz altında kestirmek istemiyorum.ama yapcak başka bişey de yok.kısa saç bana hiç yakışmıo zaten ben uzasınlar diye gözünün içine bakarken onlar gitgide kötüleşiyo.inanın ağlayacağımmmm:KK43: okadar üzgünüm.dün nişanşlıma söledim kestircem die baya bi gitmesi gerekiyo diye pek gönlü razı olmadı.ama kestirmede demedi.oda sevmiyo kısa saçıı offfff.
akşam ilk işim kuaföre gidip saçımı kestirmek olcak napıyım ya.bu hali daha kötü tiftik tiftik uçlarıı çalı süpürkesi gibi.aynı cadıların saçına benzedi....

slm kısslarrr.
ya canım çok sıkkın ya.saçlarımın uçları maşa yapmaktan,düzleştiriciden,ütüden tamamen yanmış durumda ya çok kötü görünüyorrrr:KK43:saçlarım çok uzunda degil omuzlarımın biraz altında kestirmek istemiyorum.ama yapcak başka bişey de yok.kısa saç bana hiç yakışmıo zaten ben uzasınlar diye gözünün içine bakarken onlar gitgide kötüleşiyo.inanın ağlayacağımmmm:KK43: okadar üzgünüm.dün nişanşlıma söledim kestircem die baya bi gitmesi gerekiyo diye pek gönlü razı olmadı.ama kestirmede demedi.oda sevmiyo kısa saçıı offfff.
akşam ilk işim kuaföre gidip saçımı kestirmek olcak napıyım ya.bu hali daha kötü tiftik tiftik uçlarıı çalı süpürkesi gibi.aynı cadıların saçına benzedi....

benimde aynı senin gibiydi elidorun bu serisini işe yaramaz diye aldım ama çok memnun kaldım gerçekten işe yaradı.dün kuaförüme gittim fön çektirmeye o bile şaşırdı..:sm_cool:

ya bu karısımı yapcam.sarımsak yerine sarımsak yagı koysam olurmu

tabi olur zaten bu bekletme işini bende tv den 60 yaşındaki bi kadından öğrendim ama ayrı ayrı yağlarını alıp kariştırmanın da olacağını söledi bu arada kadının yaşına rağmen saçları muhteşemdi...

Coooook tesekkur ederim canim benim, dediklerini bulabilirsem denicem.Bi de banyodayken en az 3 kez sampuan kullaniyodum bundan da dokuluyor olabilir dedigin gibi 1 kez sampuanlicam saclarimi.
Cok sagol.:1hug:

rica edrim canım mümkün olduğu kadar şampuandan uzak dur

Kızlar benim saçlarım çok fazla boyattığım için çok yıprandı birde fön,düzleştirici vs ...
Saçlarımı yine boyamam gerek kızıl aktığı için.Fakat boyamadan önce bakım yapayım dedim ve schwarzkopf'un saç için onarıcı maskesi var çok da güzel kokuyor.
2 günde 1 yapıyorum,bir hafta olmasına rağmen yıpranmış görünüm gitti.Yarın saçımı boyayacağım inşallah yine devam edeceğim bu maskeyi yapmaya.
:teytey:

bu saç maskesinin tam adı nedir ve nereden alabliriz acaba?

Canım adını sormuşsun Schwarzkopt GLISS HAIR REPAIR kırılma karşıtı bakım maskesi.Koyu sarı bir rengi var.
Ben büyük bir kozmetik marketten aldım.Öyle yerlerde oluyor Shwarzkopt'un bakım ürünleri.Ama belki Carrefour gibi büyük marketlerde de vardır,bakmak gerek

:dance:

X