Şampuan ve Saç Kremleri Kirik Saclarımı Elidor şampuan ve saç kremiyle düzelttim:)

slm kızlar saçlarımı uzatıyorum ve haliyle fönden şekillendirici ürünlerden ve düzleştiricilerden uçları çatal çatal olup kırıldı.doğal yöntemleri çok denedim zeytinyağı,badem yağı gibi.fakat çözümü elidorda buldum.2 haftadır kullanıyorum ve saçlarım pürüzsüz hemde sadece 3 yıkamada bu gözle görülür şekilde ortaya çıktı.elidorun zeytinyağı ve seramid formüllü yıpranmış saçlar ve kırık uçlar için şampuan saç kremi ve saç bakım maskesi.sizde kırık uçlardan ve cansız saçlardan bıktıysanız saçınızı kestirmek zorunda kalmayın test edildi onaylandı gerçekten muhteşem bişey deneyin ve farkı görün....:dance::teytey:

a.s.cnm saçım boyalı ve röfleli uçlarda zaten oldu süpürge.bana uyar mı bu ürünler kullansam?boyalı ve röfleli saçlar için oluyor musengözlerimebaksanab.ben glissin ürünlerini kullanıyorum şu an.birde saç bakım maskesi durulanmadan mı kullanıyor?tatlicadiarzu:1rolleyes:

ben gliss in sıvı saç kremini kullanıyorum yıkandıktan sonra saçıma sıkıyorum hem çok kolay taranıyo hemde yumuşacık yapıyo çok memnunum:icecream:

kıslar ben nette elidorun içinde çok tehlikeli maddeler olduunu okumuştum.ben hiç elidor kullanmadım şimdie kadar ablam kullanıo we artık on da kullandırtmıcam..bence bi düşünün kullanmadan önce yada araştırın içeriini..

her şampuanın içinde var saça zararlı olabilecek maddeler.ama bana elidor çok iyi geldi özellikle bu serisi o yüzden paylaşmak istedim.bende gliss den ve diğer ürünlerden memnun kalmadım mesela..

ben de bu seriyi sizin tavsiyeniz üzerine aldım.
çok ama çok memnunun.
saçlarım artık yanık ve kırık dırmuyor.
teşekkür ederim....
:))

Canım adını sormuşsun Schwarzkopt GLISS HAIR REPAIR kırılma karşıtı bakım maskesi.Koyu sarı bir rengi var.
Ben büyük bir kozmetik marketten aldım.Öyle yerlerde oluyor Shwarzkopt'un bakım ürünleri.Ama belki Carrefour gibi büyük marketlerde de vardır,bakmak gerek

:dance:
ondan bnde kullanıyorum cok gusel bı ürün tavsıye ederım

Kızlar ben şimdi dove terapi kullanıyorum içine çam terebentinde kattım çok fazla atkili olmadı benim saçlarım çok kabarıyo ve dalgalmı düz mü belli deil bu etki eder mi dümdüz ve uzun olsun istiyorum bıktım bu saçlardan yaaaaaa:KK43:((

evet bende elıdorun bu serısının maskesını kullanıyorum sadece.. ama o bıle yetıyo cok guzel yapıyo sacları tabıı herhangı bı ıslem yok bende ama 1 haf sonra rofle yaptırıcam ınsallah acaba o zamanda yeterlı olurmu daha etkılı urunler varmı tavsıye edebılecegınız

deniycem ... benım sacların uçları artık 3 ,4 de ayrılıyor napcam bılemdm her seyı denedm ama olmadı...:KK43:

evet bnde turuncusu var cunqu saçlarım kıvırcık ve coq ıse yarıo ınanın süper bakım yapmak iiçin harika b şampuan

elidordan ben başlarda memnundum ama sonra dökmeye başladı
şimdi dove terapy aldım.bugün ilk kez kullandım.yumuşacık oldu
ilk kullanışım diye mi bilmiyorum.
devam edip etkisini yazarım sizlerede

arkadaslar dove terapı bı sure kullandım yumusatıyo fakat kırık fılan onardıgı yok kendımden bılıyorum,elıdor dersenız hıc hos degıl ıcınde bırsuru kımyasal alkol maddelerı var bı kokusu hos,elıdor kullandım sac dokulmesıyle karsılastım kesınlıkle tavsıye etmıyorm,ztn ınternette de bakın bırsuru sıkayet mektubu yazılıyo elıdor sıtesıne memnun kalmdık aksıne saclarımı batrdı dıyerekten,ve elıdor okdr sacmaldıkı tutması ıcn bırsuru urununu cıkardı sıkayet gelen urunlerıde pıyasadan kaldrmaya eıdorun koparak kırılan saclara ıcın sampuanını yenı cıkarmıstı,cokda ovuyolardı ama sımdı adından eser yok ortadan kaltı cıkar cıkmaz bence bunları goz onune alın,bu pıyasa sampuanları hepsı bırbırının taklıdı bence sırf sac ıcın yogunlasms sampuanları secın,ben ole yapıcam tawsıye uzerıne glısse baslıcam,glıss loreal bu gıbı urunler zaten kuaforlerın terch ettıg urunlerdır bakım ıcın uyguladıkları profosyonel bakım adındadrlar

slmm kızlarr ben yenı katıldım hihoyyyt ben bı muddettr dermokıl sampuan kullanıorum mukemmell........:lepi: kesınlıkle kullanın kil içerıklı dogal bakım yapıo mukemmel

arkadaslar dove terapı bı sure kullandım yumusatıyo fakat kırık fılan onardıgı yok kendımden bılıyorum,elıdor dersenız hıc hos degıl ıcınde bırsuru kımyasal alkol maddelerı var bı kokusu hos,elıdor kullandım sac dokulmesıyle karsılastım kesınlıkle tavsıye etmıyorm,ztn ınternette de bakın bırsuru sıkayet mektubu yazılıyo elıdor sıtesıne memnun kalmdık aksıne saclarımı batrdı dıyerekten,ve elıdor okdr sacmaldıkı tutması ıcn bırsuru urununu cıkardı sıkayet gelen urunlerıde pıyasadan kaldrmaya eıdorun koparak kırılan saclara ıcın sampuanını yenı cıkarmıstı,cokda ovuyolardı ama sımdı adından eser yok ortadan kaltı cıkar cıkmaz bence bunları goz onune alın,bu pıyasa sampuanları hepsı bırbırının taklıdı bence sırf sac ıcın yogunlasms sampuanları secın,ben ole yapıcam tawsıye uzerıne glısse baslıcam,glıss loreal bu gıbı urunler zaten kuaforlerın terch ettıg urunlerdır bakım ıcın uyguladıkları profosyonel bakım adındadrlar

ya kafam karıştı:KK43:(((..eczanelerden mi alsak ki?yada kuaförlere mi danışsak?:1no2:

GLISS SAÇ MASKESİ ni şiddetle tavsiye ediyorum. Saçlarımın kırıklarını hep onun sayesinde onarabiliyorum :)

X