Kızlar FITPACK hakkında bilgi istiyorumm :)

Sizce baslasak mı beraber birbirimize destek olsak

• Evet olabilir

• Hayır cok zahmetli

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Askkokulum

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2016
77
94
33
  • Kızlar bu ürüne baslamak istiyorum hedefim 80 den 60 a ve daha sonra 55 e düsmek kullanan ve faydasını gören arkadaslar varmı lütfen yardımmmm:halay::halay:

Merhaba. Çok mutsuzum.1.5 ay sonra karın germe ameliyatı olacağım. Doktorum ne kadar kilo verirsen o kadar iyi senin için dedi. 74 de takıldım. Ne diyet yapabiliyorum ne motive olabiliyorum. Nedir bu ürün?

Merhaba. Çok mutsuzum.1.5 ay sonra karın germe ameliyatı olacağım. Doktorum ne kadar kilo verirsen o kadar iyi senin için dedi. 74 de takıldım. Ne diyet yapabiliyorum ne motive olabiliyorum. Nedir bu ürün?
Cnm bu ürün zayıflamada cok etkiliymis bizim arkads kullanıyo suanda bi grup var facede ordan takip ediyorum cok güzel yorumları ama genede icimde süpe kalmasın diye paylasım dedim cnm bnm dur bi atıyım ayrıntlı olarak istersen cok gecmis olsun buarada cnm bnm :110::110:

Diyet olarak baska bisey önere bilirim cnm bnm acı cehrenin tohum gibi olanından al düzenli olarak sabah aksam cigne cok güzel tuvaletede cıkartıyo eger ogünleri kücültüp tatlı tuzlu ve koladan uzak dura bilirsenmütis kilo verirsin emin ol cnm bnm bizim bi akraba bu dedigimle zayıflamıs istedigin kiloya geldikten sonra korumaya gecersin sadece yediklerine dikkat edersin

X