Kizlar yardimmm Gormedigin birine asik olmak yada sevmek

Benim de oyleydi canim, kendine ait facebook adresi vardi, dogum günü tarihinde duvarina yazan arkadaslari.. bir suru arkadasiyla fotograflari.. tek tek tanitti hepsini. Suphe edecek tek bir durumum yoktu. Annesi, kardesi, babasi, kuzenleri herkes ama herkesi tanıyorum saniyordum. Izmirde oldugunu soyledigi sıralar (kendisi izmire hic gelmemiş) gunbatimini izliyorum diyip ev balkonundan cekilmis izmir manzarali bir fotograf bile var. Oyle profosyoneller ki. Ne oldugunu sasirirsin.

Sen her istediğinde sana yaptığı şeylerin fotoğrafını göndermesi onu güvenilir yapmaz canım.. 30 yaşında, daha önce bilmem kaç tane sevgilisi olmuş olan adam, 6 saatlik konuşmayla karşıdakine güzel gözlüm diye ancak kandırmak için der.... sesini dahi duymamış, iki satır yazına mı aşık olmuş?

Gercektenn mi ?? Iananmiyorum o kadar profesyonel yani :O:O cok kotu oldum su ann , kendimi fazla kaptirmamaliyim . Allahim bizi iyilerle karsilastir yarabbim .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Haklisin yerden goge kadar , ama dur bi kac soru sordum bakalim ne ceval vericek ona gore yol veririm

istedigi kadar anlatsin....

istedigi kadar.foto gondersin ustelik butun sulalenin...

AMA HIC INANDIRICI degil Hic...

Bence Çok Merak Etmeyin Ya Dalga Geçiyordur Yada Yalancının Teki Hayatını Böyle Sürdürüyordur Ya da Canı Sıkılmıştır Heyecan Arıyordur Ama Şunu Bil Keşke Silmeseydim Demeyeceksin

Bana kimliginin fotografini gonderdi tum bilgileri herseyi birebir uyuyor ya ben napicam yardim :---(

Bana kimliginin fotografini gonderdi tum bilgileri herseyi birebir uyuyor ya ben napicam yardim :---(

Niye bu kadar panik yapiyorsun ki? Sen hep temkinli cevaplar ver. Umursamaz bir tavirla yaz.

merhaba sana yıllar öncesinden örnek vereyim
2003 yılıydı 19 yaşımdaydım.Telefonumu biri arıyordu.Ben de cevap verdim.
Benimle tanışmak istediğini falan söyledi Ankara Keçiörendeyim demişti.
23 yaşındaymış neyse böyle konuşmaya falan başladım ama öyle etkilenmedim.
Sürekli arayıp mesaj atıyordu.Pantolon alacakmış hangi renk alayım diye soruyor sevgilimler
,aşkımlar.Bir gün yine aradı beni akşam ezanı okunuyor onun olduğu yerden
de ezan sesi geliyor.O zaman dedim sen emin misin Ankara da olduğuna burası Samsun yerel
saat farkı var.bu o zaman bocaladı ezan her yerde aynı diye Rabbim bana yalanı anında gösterdi.
Vee 2 gün sonra başka bir adam aradı ben sizi Fuat için aradım kızım yanlış anlama o sapığın tekı.
Evli seni uyarıyorum kızım demişti Allah razı olsun.Sonra bu edepsiz beni aradı açtım ağzımı yumdum gözümü.
Çocukların rızkını sapıklığa mı yatırıyorsun rezil herif dedim bir daha arama seni polise şikayet edicem dedim.
Buna rağmen aramaya mesajlara devam etti ben de hattımı değiştim.
Siz de kanmayın lütfen yıl olmuş 2014.

Canim yasadigin yerde sana göre mutlaka hayirli biri cikar. Neden sanaldaki cocugu tanimaya calisiyorsun ki. Icinde süpheyle yasiyacagina engelle gitsin 😌

ıstersen bıraz daha konus ama kendını cok kaptırma derım cunku bız kızlar evet gormedıgımız bır kısıye sesınden resmınde duygular besleyebılırız ama uzgunum erkeklerın pek oyle oldugunu sanmıyorum umarım uzulmezsın

kendine birinin fotograflarini ekleyerek sahte bir face adresi actigini dusun. bir kiz sana bir sekilde ulassin ve ona ne kadar asik oldugunu filan soyle. internette insan nasil kolay kandirilirmis bizzat gormus olursun. ha bir de evliysen, ya da sapiksan tam eglence malzemesi. daha bir gunde ne acik vermesini bekliyorsun bir de? benim netten cok saglam arkadaslarm oldu. ama en asagi 8 seneyi gecti arkadasligmz. bir gun nedir? arti net ortaminda onlarin tabiriyle kiz dusurme bu kadar kolay zaten. niye iltifat edince sasirdin? bu tiplerin olayi o zaten.

Evet haklisin cok uzuldum yasadigin olay icin , malesef zaman kotu . Ben zaten engelleyip sildim kendisini ..

Haklisin bende fake hesap actim bi baska kiz adina . Bi baktim benle actigi muhabbeti o fake hesaptaki kizlada acmaya calisti . Anladim ne mal oldugunu sildjm engelledim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…