Kizlar yardimmm Gormedigin birine asik olmak yada sevmek

Yazdiklarinda haklisin ama emin olmak istiyorum acik versin istiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşım ben uyarımı yaptım gerisi senin bileceğin iş
gün gibi ortada olan bir şeyin neyine emin olacaksın anlamıyorum ki
bazen biz kadınlar iki çift güzel söz için resmen bela gel bana gel bana diyoruz ya

İnsan Kanlı Canlı Karşısındaki Kişileri Bile Tanıyamıyorken Sanaldan Tanımak Çok Daha Zor 30 Yaşında Erkek İşi Gücü Yerindeyse Sanaldan Aşk İşleri Onun Neyine Mantıklı Düşünün

Son mesajida guzel gozlum birtanem , yahu be adam sen benim gozlerimi nerden gordun belki şaşıyım ya . Simdi ben ne diyiiyim yani sen nerden biliyorsun guzel gozlu oldugumumu diyim of ya :-(

Evet gercektenn insanlari tanimakcok zor artii etrafinda kiz mi kalmadi benle konusuyor . Ama yok ben bunun niyetinin ne oldugunu anlamadan birakmam

Şimdi Bi Örnek Vericem Sana Kimlik de Garanti Değil Benim Vardı Bi Arkadaş Adamın Biri Yazmış Buna Muhabbet Sarmış Ben Dedim Kimlik Fotosunu Yollasın Yollamış Ona Bekar Yazıyor Ama Sonra Öğrendik ki Zaten İtiraf da Etti Evliymiş Meğer Çocuk Yurtdışına Gitmiş Vatandaşlık Almış Türk Kimliği de Atmamış Eee Türkiyedeyken Bekarmış Yurtdışına Gidince Evlenmiş Olay Budur Düşün Taşın.

Ne yalanlar donuyor dunyada desene . :O , ama boyle seyleri yazdiginiz cok iiyi oluyor kizlar en azindan iyiyede kotuyede kendimi hazirliyorum .

Kizlar hepinize teker teker tesekkur ederim . Verdiginiz fikirler ve uyarilariniz icin . Eger bir gelisme olurda yeni birseyler ogrenirsem buraya yazicam .

Evet gercektenn insanlari tanimakcok zor artii etrafinda kiz mi kalmadi benle konusuyor . Ama yok ben bunun niyetinin ne oldugunu anlamadan birakmam

Niye? Sana 6 saatte aşık olabileceğine inanıyor musun? Hayırrrr... demek ki yalan söylüyor.. hayır durup dururken başına bela almayı neden bu kadar çok istiyorsun?

yalan söylüyor..sen olsan görmeediğin birine seviorum der miydin?bayaa yalan işte..yalandan bol ne var?

Ne yalanlar donuyor dunyada desene . :O , ama boyle seyleri yazdiginiz cok iiyi oluyor kizlar en azindan iyiyede kotuyede kendimi hazirliyorum .

Neler Var Neler Aklın Durur Uyanık Adam Bekar Kimliğini Gösteriyor Millete

Bide Reel Hayatta Bu Tür Şeyleri Yapmaya Cesaret Edemeyen Sanalda Daha Rahat Yapıyor Eee Burdan Yazması Keklemesi Kolay Bu Yüzden Sanaldan Bayanlara Bile Çok Dikkatli Olmak Gerek

Niye? Sana 6 saatte aşık olabileceğine inanıyor musun? Hayırrrr... demek ki yalan söylüyor.. hayır durup dururken başına bela almayı neden bu kadar çok istiyorsun?

Asik olabilicegine takibi ki inammiyorum ama belki hoslanmis olabilir ama diyorum ya ilk defa biriyle internet uzerinden tanisiyorum yani neyin dogru neyin yanlis olduguna karar veremiyorum

Gercekten oyle.. biz bayanlarin daha dikkatli olmasi gerek . Benim kendisinde hicbir kisisel bilgim vs yok ben facebook adresimi kapattigim gibi silinir gider o sahis ama ondan once amaci ne nerde yalan soyluyor bilmek istiyorum eger simdi silersem gelecekte belkide surekli dusunup keske silmeseydim konusaaydim vs .. diyebilirim . En iyisi kotuysede kotu yuzunu gorup bi seferde silmek

Asik olabilicegine takibi ki inammiyorum ama belki hoslanmis olabilir ama diyorum ya ilk defa biriyle internet uzerinden tanisiyorum yani neyin dogru neyin yanlis olduguna karar veremiyorum

Facebook tan senin adını soyadını biliyor mu? Senin adına kullanıcı açıp arkadaşlarını eklemeye başlasa ev adresine kadar öğrenir... sapıksa, manyaksa falan filan devam etmicem...

Demek istediğim adam düzgün bir kişilik değilll... hoşlanmış olması bile mümkün değil...

Gormeden sevilmez asik olunmaz demeyin. Ben sevdim hemde 3ay tek bir fotograf bile gormeden, o da sevmisti beni gormeden. Sonra bir fotoğraf gönderdi, daha da asik oldum. Gunlerce o fotografa sarildim, optum, kokladim. Her seyim oldu. O konustugum adam, sarilip kokusunu icime cekmeyi hayal ettigim adamin aylarca sadece 2-3 fotografiyla yattim kalktim. Izmirdeydi,23yasindaydi, bana cok yakindi. Ama okulu tatildi aylarca gorusemedik. Tatili uzattı gorusemedik. Aradan 8 ay kadar gecti. Bir gece bi mesaj aldim. Her sey yalan benim yaşım 23 degil, izmirde degilim, universite okumuyorum, fotograftaki ben degilim, seni cok seviyorum bunu sana daha fazla yapamam gercek fotoğrafım da bu. Dunya basima yikildi. Ilk 45 dakikayı falan hatirlamiyorum. Mahvoldum. Nerdeyse bir senedir baskasina asigim. Konustugum adamin gercek fotografina bakıyorum kirk kat yabanci. Eski fotografina bakıyorum o benim diyorum. Yeni fotografa konustugum adami sigdiramiyorum. Eski fotograftaki sevdigim adam degil. Ben boyle karmasa yasamadim. Aylarca olu gibi gezdim tukendim. Kendimi kaybettim. Sen yapma, ben yasadim sen yapma. Her şey yalan olabilir. Elinde dogru olan sadece adi kalabilir. Etme. Kendine yazık etme.

Hayir facebookta takma isim kullaniyorum adimi biliyor ama soyadimi degil . ayrica kendi fotografim hic olmaamakla birlikte facebookta hic arkadasim yok daha dogrusu eklemedim arkadaslarimincunku facebookumu sadece sanal dunyadan haberdar olayim diye acmistim . Ve allaha sukur de eklememisim .

Seni seviyorum lafının üstünde bu kadar durduğuna göre o değil de, sen safsın bence.
Net ortamında da aşk olur buluşup görüşülecekse tabii ki.
Ama hemen hayallere kapılmamak lazım.
Ne çıkacağı bilinmez.
Daha ilk konuşmada bu kadar çok şey anlatmak da ya adamın salaklığıdır ya da bir plan vardır aklında.
Her şey belirsiz yani.
Dikkatli olmakta yarar var.

Canim yasadiklarin icin cook uzuldum kimsenin baskasinin duygulariyla oynamasina hakki yok :-( :-( , ama kendi durumuma mesela bakarsam soyleki napiyosun dedigimde su an mac izliyorum dedi mac izlerken fotosunu gonderdi , is yerinin terasinda sigara iciyorum dedi terasin fotosunu cekti , sabah kahvaltidayim dedi lkahvalti aofrasini cekti gonderdi . Arti o sahisin kendi facebook una baktim kendi arkadaslariyla resumleri var hatta o resimlerdeki insanlarin facebook adreslerini bile buldum.hepsi isinde gucunde kisiler . Anlamadim gitti vallahi ...

Seni seviyorum lafi degilki benim aklimi celen sevgili kardesim , sadece neden bu kadar cok seyini benle paylasiyor konusu aklima takilan . Ama surda haklisinki hic birsey belli degil dikkatli olmam gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…