Kizlar yardimmm Gormedigin birine asik olmak yada sevmek

Evet haklisim canim ama zaman harcamama bile gerek yokmus engelleip sildim kendisini

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim yasadigin yerde sana göre mutlaka hayirli biri cikar. Neden sanaldaki cocugu tanimaya calisiyorsun ki. Icinde süpheyle yasiyacagina engelle gitsin 😌

Haklisin kismetimde belkide baska biri vardir kim bilir

Neden engellediğini merak ettim..
Açık mı verdi?

Evet hemde acigin alasini verdi . Baska bi fake kiz hesabi actim . Onla konusmaya basladim ayni benle actigi muhabbeti o fake hesaptaki kizlada acti yani biraz devam etseydim ayni kizla iki kez sevgili olucaktk . Herneyse sen yalancisin dedim iste bu fake hesaptaki kizda benim dedjm ve hemen sildim engelledim

başlığı okudum ilk sayfa yorumlarına baktım son sayfaya da bakıp yorum yapıyım dedim
ama anlaşılan büyük balon aşk şiştiği gibi sönmüş eee olacağı buydu
insan oğlunun fıtratına aykırı birkere
bizler görsel canlılarız mantığı ve yüreğini sevdim olayı hikaye

herkes aynı şeyi söylüyorsa bir bildiğimiz vardır evli olma ihtimali yüksek güven vermiyor söyledikleri seni görmeden sevmesi sana değer falan demesi çok saçma cnm telefonla falan olmaz bu işler yüz yüze adam akıllı ilişki yaşamaya bak

Çok iyi yapmışsın..
Ne kadar akıllı sanıyorlar kendilerini ya valla hayret ediyorum.
Geçmiş olsun.

Evet malesef oyle oldu ..

oh iyi olmuş sevindim senin adına aman hele bu zamanlarda pek bulaşma netten tanışma olaylarına tmm tanışıp evlenenler çok ama sahtekarlar yararlanmak isteyenlerde çok

oh iyi olmuş sevindim senin adına aman hele bu zamanlarda pek bulaşma netten tanışma olaylarına tmm tanışıp evlenenler çok ama sahtekarlar yararlanmak isteyenlerde çok
Aynen katılıyorum arkadaşım..
Nette tanışıp evlendik eşimle..
Reel de bir tanıdığım arkadaş "aa hangi site vs.. "sordu,bende saf gibi site ismi verdim..
Gitmiş üye olmuş siteye ama ne kadar sapık varsa hep onlar yazmışlar kıza.
Bana söylediğin de çok üzüldüm,kendimi sorumlu hissetmiştim.
Çok çok çok dikkat etmek lazım.

kader kısmettir bu işler herkes hayatının aşkıyla karşılaşacak diye bir şey yok gerçi sadece sanal da değil reelde de bu böyle adam gibi adam sanıyorsun tırt çıkıyor

Evet tesekkur ederim , oyle oldu iste internet olunca insan herturlu insanla muhattap oluyor maleseff

Yazik olmus arkadasina ama kismet kader diyorum bazilari reelde bi suru erkekle sevgili oluyorlae ama istedikleri cikmiyor ama internette tanisiyorlar cok seviyorlar birbirlerini ama iste nadir oluyor boyle seyler

Görsen de koklasanda dokunsanda bir günde seni seviyorum diyemez kimse, kaldı ki siz sadece yazışmışsınız.

Eski sevgilileri demişsin? Kaç yaşında bu adam, kaç tane eskitmiş? Dikkat et, saf kızlardan olma bir seviyorum lafına kanan. Adam belli ki kendini iyi paketlemiş, güzel süslemiş. Daha yeni tanıştığı bir insana ilk günden yakışıklı pozlarını atmakdan, iyi gelirini anlatmakdan hiç çekinmeyip, seviyorum, sana değer diyen biri, %100 aranıyor bence. At oltanı gelirse balık...

.

heyecanda sınır tanımıyolar... nasıl bi amac. nasıl bi düşünce tarzındalar...
zaman kaybı ya...
tehlikesiz atlatman iyi olmuş. bi dahada netten kimseyle tanışma. yada sana seni seviyorumları söylettirme

30 yasinda 6-7 tane sevgilisi olmus anladigim kadariyla , evet haklisin tanimadan deger vermek de inanilicak sey degil ..ki bende inanmadim

Ya bi bilsem neyaptim da asik oldu bana insan bi merhabadan asik mi olurmus neyse bu benim icin ilk ve son oldu zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…