Komsu problemi

Yer yok diye trabzanlarda mı oynamaları gerekiyor?

Çocuklar kırıyorsa ve ben de sürekli parasını ödüyorsam ve de ebeveynleri gerekli uyarıları yapmıyorlarsa ne yapılmalı sizlerce?
Yani çocuk bu,el kadar çocuğa bu şekilde bağırarak eline ne geçer sizce?Uygun bir dille söylemek ve ailesini uyarmak varken.

Yani çocuk bu,el kadar çocuğa bu şekilde bağırarak eline ne geçer sizce?Uygun bir dille söylemek ve ailesini uyarmak varken.
Ben uyarmış diye algıladım, belki üstteki üyenin dediği gibi in aşağı kızım, oğlum demiştir. Çocuk bu ağlayabilir.

Bilmiyorum ben konu sahibinin üslubunu yanlış buldum ama bu konuda tamamen haksız sayılmaz

Bağırma beyanı komşuya ait yalnız 😅 Hani siz normal söylersiniz çocuk ağlar komşu gelir çocuğuma bağıırdınız bence bu bundan öte değil..

Ben uyarmış diye algıladım, belki üstteki üyenin dediği gibi in aşağı kızım, oğlum demiştir. Çocuk bu ağlayabilir.

Bilmiyorum ben konu sahibinin üslubunu yanlış buldum ama bu konuda tamamen haksız sayılmaz
Haklı ama kendini tamamen haksız bir duruma düşürmüş,bakın bizim toplumumuzda öfke kontrolü diye birsey yok.Daha iki hafta önce bir husumet yüzünden karşı apartmanda insanlar birbirini bıçakla kovaladı,çok korkunç bir hale gelmeye başladı herşey.Uslup çok önemli,uygun bir dille halledilmesi,saç saça baş başa değil.

Utanmıyosun erkek evdeyken gelmeye edepsiz?? Senin "erkeğin" de küçücük çocuğa bağırmaya utanmıyor mu?? Çok edebi biliyorsunuz ya, size gelip söyleseydi de annesine usulca söyleseydiniz ya. Ne erkekmiş be!
Allahtan kadın sizin gibi değilmiş. Benim çocuğuma bağırsaydı o kocanız ben gösterirdim ona edepsizliği.

Son düzenleme:
Yaa hiç sormayın gerçekten öyle. Ayrıca kim bilir ne kadar boş zaman geçiriyor ki bu hareketleri farkında olmadan yapıyor. Bir sürü aktiviteden uzak yaşıyor.

Düzgünce uyarılsa aslında hiç sorun yok. Bu çocuklarda büyüyecek adam olacak. Bu yetiştirme tarzı ile geleceğimiz hala çok karanlık.
Ya ne tuhafsınız gerçekten. Çocuk kapı trabzanına oturmuş, oh my goood ne kadar karanlık bir gelecek. Kendine bağıran herifi de annesine söylemiş. Wooow. Çünkü susup oturmalıydı değil mi?? 🤦🏻‍♀️

Konu sahibinin başka bir konusuna denk geldim. Uzun yıllardır çocuk sahibi olamamış üzülüyor. Sanırım durum bununla ilgili.
Ne densizliktir bu? Ahırda yaşaması gerekirken apartmanda yaşayan tiplere tepki göstermiş sadece. Çocuk sahibi olamamakla alâkası ne?

Son düzenleme:
Ne densizliktir bu? Ahırda yaşaması gerekirken apartmanda yaşayan tiplere tepki göstermiş sadece. Çocuk sahibi olamamakla alâkası ne?
Öncelikle düzgün konuşunuz. Tüm konuyu okumadan benim yorumlarıma yorum yapmayın. Konunun ortasından dalıp hakaret etmeye hakkınız yok. Bu ne saygısızlık ya.

Kendisinin çocuğu olmadığı için apartmanda çocukların bilerek kırıp döktüğü malzemelere ödeme yapmak istemiyor konu sahibi. Benim demek istediğim bu. Çocuğu olsa zaten bu kadar bağırmazdı da diğer çocuklara belki daha ılımlı olurdu.

Ya ne tuhafsınız gerçekten. Çocuk kapı trabzanına oturmuş, oh my goood ne kadar karanlık bir gelecek. Kendine bağıran herifi de annesine söylemiş. Wooow. Çünkü susup oturmalıydı değil mi?? 🤦🏻‍♀️
Tuhaf ve saygısız olan sizsiniz. Çocuğunuz var mı bilmiyorum ama Çocuktur bu herşeyi yapar. İlgisiz sevgisizdir şu ortamda. Dikkat çekmek için yapıyordur. Çocukların ne yapacağı belli olmuyor ki. Düzgünce uyarmadığın nesilin evet geleceği karanlıktır. Saçma hareketlerin sonu yok bu davranış biçimi ile. O da ileride sizin gibi onlar gibi bağırıp çağırıp hakaret eden insanlar olacak işte ötesi yok.

Susup otursun mu dedim ben? Erkek varken konuşturuyor beni yazmış ne alaka erkek varken konuşulmuyor mu? Ben aksine konuşsun diyorum ama üslup yok o apartman gibi ortam burası da sizler yüzünden. Sabırlı sakin konuşmayı bilmiyor insanlar, sinirlenmeden de sorunlar çözülebiliyor.

Sabah kalkmış konunun ortasından yorum yapıyorsunuz. Özel hayatınız ne kadar kötüyse artık. Gidin orada patlayın.

Tuhaf ve saygısız olan sizsiniz. Çocuğunuz var mı bilmiyorum ama Çocuktur bu herşeyi yapar. İlgisiz sevgisizdir şu ortamda. Dikkat çekmek için yapıyordur. Çocukların ne yapacağı belli olmuyor ki. Düzgünce uyarmadığın nesilin evet geleceği karanlıktır. Saçma hareketlerin sonu yok bu davranış biçimi ile. O da ileride sizin gibi onlar gibi bağırıp çağırıp hakaret eden insanlar olacak işte ötesi yok.

Susup otursun mu dedim ben? Erkek varken konuşturuyor beni yazmış ne alaka erkek varken konuşulmuyor mu? Ben aksine konuşsun diyorum ama üslup yok o apartman gibi ortam burası da sizler yüzünden. Sabırlı sakin konuşmayı bilmiyor insanlar, sinirlenmeden de sorunlar çözülebiliyor.

Sabah kalkmış konunun ortasından yorum yapıyorsunuz. Özel hayatınız ne kadar kötüyse artık. Gidin orada patlayın.
Siz niye böyle saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz? Özel hayatımın kötü olduğunu nerden çıkardınız ya?😂😂 Sürekli insanlara bel altı vurduğunuza göre asıl sorunlu olan sizsiniz. Sizin yorumunuza karşılık dahi vermeyeceğim.

Siz niye böyle saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz? Özel hayatımın kötü olduğunu nerden çıkardınız ya?😂😂 Sürekli insanlara bel altı vurduğunuza göre asıl sorunlu olan sizsiniz. Sizin yorumunuza karşılık dahi vermeyeceğim.
Sizin gibi saçma sapan insanların tepkilerinin nedeni bu çünkü. Komşu çocuğuna bağırmayı kendine hak gören insanlar bu sebepten birde kendi aralarında bağırışıyorlar, sizde hala çocuğu suçluyorsunuz. Ben sorun çocuk değil diyorum ama bel altı vuran siz değil ben oluyorum ok.

Karşılık verip de vermeyeceğim demek de takdire şayan.. iyi günler size.

Okuyunca kavga yanıbaşımda şu an oluyormuş gibi bir his bunu nasıl başardınız. Aaa edepsiz derken eli belinde bir kadın😂
Kadını ne ara kaçırdınız hı hı?
Erkek evdeyken kadın neden kapıya gelemesin ne olacak kocanız saldıracak mıydı kadına. Çocuğumu ağlatmışlar ama dur ben kocasının gitmesini mi bekleyeyim demeliydi.
Offf hâlâ bu düşünceler🤦🏻‍♀️

Sizin gibi saçma sapan insanların tepkilerinin nedeni bu çünkü. Komşu çocuğuna bağırmayı kendine hak gören insanlar bu sebepten birde kendi aralarında bağırışıyorlar, sizde hala çocuğu suçluyorsunuz. Ben sorun çocuk değil diyorum ama bel altı vuran siz değil ben oluyorum ok.

Karşılık verip de vermeyeceğim demek de takdire şayan.. iyi günler size.
Siz yorum okumayı öğrenir misiniz? Yanlış kişiye yazıyorsunuz😂 benim bu konuya yorumum ⬇️
Utanmıyosun erkek evdeyken gelmeye edepsiz?? Senin "erkeğin" de küçücük çocuğa bağırmaya utanmıyor mu?? Çok edebi biliyorsunuz ya, size gelip söyleseydi de annesine usulca söyleseydiniz ya. Ne erkekmiş be!
Allahtan kadın sizin gibi değilmiş. Benim çocuğuma bağırsaydı o kocanız, ben gösterirdim ona edepsizliği.

X