Konu Özel ve Gerçekten Dert...

10-15 gün de bir de az değil mi
Eşinizin her istediği zaman olmasın tamam ama belirlediğiniz süre de fazla geldi bana. Adam mutsuz olmakta haklı şimdi

Orta yolu bulun ne siz çok yorulun ne eşiniz gerilsin
Bu sıralar böyle gitmesi benim akıl sağlığım için biraz zaman geçsin anlaşma isteyeceğim hafta 2 diye :)

Aynı ben mobbing den ötürü antidepresan kullanmaya başlamadan önce ben de öyleydim. Antidepresandan sonra baya baya azaldı libidom. İki hafta kadar ilaca ara verdiğimdeyse, bir süre sonra ilacın etkisi geçtikten sonra yani eşimin deyimiyle ‘hazır kıta bekledim’

Seks iki tarafta istediği ve karşı tarafı memnun etmeye çabaladıktan sonra keyifli... öbür türlü işkence. Bence yemeğine şap falan at biraz. Başka türlüsü zor

Ya peki sadece sana böyle dimi?
Aldatmaya fln meyili olmasın da?
Ay bilemedim bende evliyken kocamla cinsellik yaşamayanlardan olduğum için. asdfg insan bi özenmiyor değil ay töbe est.

Ya peki sadece sana böyle dimi?
Aldatmaya fln meyili olmasın da?
Ay bilemedim bende evliyken kocamla cinsellik yaşamayanlardan olduğum için. asdfg insan bi özenmiyor değil ay töbe est.
Benim eşimle sevgiliyken bile elimi tutmaz gören duyan olurda adın kötü anılır düşüncesine sahip bir erkek bu güne kadar bir şeyini görmedim ayrıca yakışıklıda ama bende güzelim :) Telefonu herşeyi ortada zaten ama onun ilkeleri düşüncelerine göre yaşar çok şükür

Kiyamam ben size
Benim esim de ikizler , ben sizi cok iyi anladim
Cocuk yapin yapabiliyorsaniz , bizde bebek olunca duruldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…