kötü kaynana, yamağı görümce ve ikiz bebeklerim!

Benim konumu da oku bak. Bizim ikizler 3 aylik. Kv ile ayni ewde kaliyorum. Ikizlerin biri esmer digeri sari.. esmer olani guya esime benziomus ayni(bence yalan, ölen kaynima benzetio bence,cunku ben esmerim eşim sarışın!!)
Benim oglum nerde,uyanmis mi benim oglum,benim yawruma sut vermiyormusun der..bayila bayila sever onu. Sari agladiginda ise sirtini donup gider,esmer aglayinca niye bakmionuz siz buna der!!! Sanki kastim var yawruma. Lohusaligimi burnumdan getirdi,sutum azaldi,kurdeşen oldum sıkıntıdan.. bir de esim, annem oyle yapmaz sacmalama derdi..iyice deliye donerdim.

Simdi noldu??? Hala ayni kadin. Ahhhhhj yawrummm,benim oglum,birtek oglum,canim yavrum..karabocegm,dana'm, kara taşaklım diye sevio hala. isimlerini asla soylemiyor. Seninki benimki oldu artik. Cocuklar 2.5 aylik oldu. Ve artik esim sen haklisin diyor!!!! Goruyor o da ayrim yaptigini,digerini sewdigini.. ve isin garibi elalem de farketmis bunu. Ve ben napiyorum kin besliyorum. Cocuklar buyuyunce asla yanina adım atmicam,cocuklar da oyle.esim istedigi zaman gitsin anasina memleketlerine.zaten calisiyrm ben 10 gunluk iznimi de kocamla cocuklarimla basbasa gecircem.bayramdan bayrama gideriz onlara.esim tayin isteyecek, inatla uzak yere gidelim dedim,antalya'ya..esimde olur diyor.annesi inatla buraya yakin yere gelin diyor. Bekle sen gelirizz!!!!
Kendine yapio umurumda olmaz artik.

Mesela yapma dedigimi yapar. Mamayi yariya indirelim ayda 2kg almislar,obez olurmus diyorum cok biliolar diyor! Yeni yemis oluo ac bu doymadi,sutun yetersiz,su gibi bunla doymaz bunlar derdi hep. Lohusaligimi burnumdan getirdi.gecen hafta ,herseyime karisiosun ya sut isi benim sen karisma bana dedim!! 2 gun trip atti birde.
Cocuklarimi gece kendi yataginda yatiriyor.benim odamdaykende zorla goturmeye calisio bana ver diye..birde o yuzden tartisirdik.ki hala istemio.

Ha senin duruma gore su iyiligi var yemegi yapiolar,birlikte bakiyrz genelde. Bakiyorlar ama burnumdan da getiriolar..
Neyseki esim farkinda, ben annem melektir karismaz sana demiyorum ki dedi.bunu demezdi normalde. 1_2 yil sabret bak yemegimiz yapiliyor,cocuklarimiza bakiliyor.biraz idare edelim,bu gunler gelip gecici idare edelim birbirimizi dedi.
Ben kizdigim bisey olursa esime diyorum,o soyluyor ailesine.. annesine de karisma sen diyor,gonlunu de aliyor sonra

Sen icinde cok tutmussun sanki.ta en basa dönmussun. Bu kdr biriktirme bence. Esin halletsin. Esinin seni anlamasi onemli..
Senin konunu biliyorum o yüzden etiketledim seni. Yeni gelismelere çok sevindim. Esinin akli başına gelmiş en nihayetinde.

Senin konunu biliyorum o yüzden etiketledim seni. Yeni gelismelere çok sevindim. Esinin akli başına gelmiş en nihayetinde.
Aaa tesekkurv ederim, farkettim.
2 ay icinde akillandi. Gec olsa da buna da sukur:)
En azindan annem hakli sus,abartiyorsun,haksizsin demiyor...

Herseyin farkinda,sabret diyor

Aaa tesekkurv ederim, farkettim.
2 ay icinde akillandi. Gec olsa da buna da sukur:)
En azindan annem hakli sus,abartiyorsun,haksizsin demiyor...

Herseyin farkinda,sabret diyor
Umarim her şey daha iyi olur. Ama bence tasininca da esinle konus. Antalyaya falan gelip kalmaya calismasin. :-( Gerekirse işten tamamen ayrıl ama birakma o kadina derim ben. ;-)

Canım benimde ikizlerim var manyak mi manyak bi kaynanam var daha iki gün önce görüştük oldunuz sandım sesiniz çıkmıyor dio insan bi arar gelir kahvaltı ya gelir bilmem ne neler neler sanki onca kavga yaşanmamış onca laflar söylenmemiş gibi hala yuzssuzluge vuruyor yok ev alacakmis yine dibinden de hic soran eden yok istermisiniz diye kasıtlı yapio istemediğimi bile bile anlasamiyoruz çocuklarımin adini söylemez pist pist der kızımın adini ben koydum diye ruh hastası bunlar Allah bildiği gibi yapsın hepsini bende biktim ayıp yani seni ayiririm demesi çok ayıp mesela benimki de alenen kadın boşanınca çocukları babaya bırakacak der çat diye alakasız bi anda resmen bana boşan çocukları bırak git diyor manyak deli rh hastası biktim bende ama gittiği yere kadar ne diyeyim Allah im güç kuvvet versin hepimize

Umarim her şey daha iyi olur. Ama bence tasininca da esinle konus. Antalyaya falan gelip kalmaya calismasin. :-( Gerekirse işten tamamen ayrıl ama birakma o kadina derim ben. ;-)
Yok antalya sicak. Gelemez o sicaga, ucaga da binemio. Antalya da kimseleri yok,eve de kapanamaz o :KK66:
Ozmn bizim evimuz olacagi icin gelmez,istanbuldaki evini kullanir yani beraber kaldigimiz suanki evi.
Birde onlara memleketlerinde yazlik_kislik ev yaptiriyoruz.
Yani gelmezler pek.
Biz zaten calisiyoruz,gelirse de yuzunu aksamdan aksama gorecegimden sorun da cikmaz aramizda.

Bizim tek derdimiz cocuklar. O da kv nin onlari cok sahiplenmesi ve bizlere siz anlamazsiniz gozuyle bakmasindan kaynaklanio. Zamanla o da kabullenir durumu umarim...
Cok tesekkurler...

Yok antalya sicak. Gelemez o sicaga, ucaga da binemio. Antalya da kimseleri yok,eve de kapanamaz o :KK66:
Ozmn bizim evimuz olacagi icin gelmez,istanbuldaki evini kullanir yani beraber kaldigimiz suanki evi.
Birde onlara memleketlerinde yazlik_kislik ev yaptiriyoruz.
Yani gelmezler pek.
Biz zaten calisiyoruz,gelirse de yuzunu aksamdan aksama gorecegimden sorun da cikmaz aramizda.

Bizim tek derdimiz cocuklar. O da kv nin onlari cok sahiplenmesi ve bizlere siz anlamazsiniz gozuyle bakmasindan kaynaklanio. Zamanla o da kabullenir durumu umarim...
Cok tesekkurler...
Mecbur kabullenecek;-) o çocukların annesi sensin. Er geç idrak edecek.

bu kadar önemsemeyin eli boş olabilir evde bişey yoksa çay verip iki güleryüz gösterirsiniz olur biter kendinizi yıpratmayın

Kötülükte yarışmalara katılacak bir kaynanam var. Anlatmam için sayfalar, okumanız için saatler gerek, bu da imkansız. Özetle şunu söyleyim ki, ikiz bebek doğumumu ve şimdi ikiz bebek bakımı denen zorlu sürecimi daha da zehrediyor! Taa başlara dönersek, nişanlıyken anneme telefonda bağırdı, sırf bazı eşyaları onunla bakmaya gidiyoruz diye, niye kendisi çağrılmıyomuş. Ama ne bağırma, önce bağırdı, sonra oğlunu aradı ağladı. Ayrılmadım nişanlıyken çünkü aşıktım. Bir de kaynana sonra pişman rollerine büründü, ağladı falan güya başka sorunları varmış da... Evliliğimizin ilk günlerinde de annemlere ne zaman yemeğe gitsek, eşime çok kilo alıyorsun bizde yemek yiyin derdi telefonda, tabi benim duymadığımı sanarak. Hamile oldum, bir tas çorba getirmedi, bize gelip yemek yedi, evdeki hazır şeyleri tüketti. Doğum yaptım zehretti sözle saldırdı bana, doğum yaptığım gün ve ertesi üç gün erkeklerin kalmasının yasak olduğu hastanede eşim yerine kalıp bana sözlü saldırılarda bulundu, o dönemde eşimi benden uzaklaştırdı, beni tehdit etti sizi ayırırım diye (sebebi annemlere yakın mahallede oturmamız), sonra da mağdur rolünde sinir krizi geçirdi. Kadın tansiyon hastası ve bunu kullanıyor. Doğumum sezeryandı, o kadar kötü geçti ki, ağrılarım, idrar sorunlarım aylar sürdü. Bebeklerim 5 aylık, ben hala her gün ağrı kesici alarak onlara bakabiliyorum. Aynı şehirde ama uzak semtlerde yaşıyoruz. Doğumdan sonra anneme ve bana saldıran bu kadın, bir gün bir tas çorba getirmedi doğumdan sonra da. Şimdi sürekli haber vermeden evime gelip, beni görmezden gelip koşa koşa bebeklerin yanına gidiyor. Birine (oğluna benzettiğine) canım güzelim diye saldırarak çıldırmış gibi severken, diğerine (bana benzettiğine) şişko diyip duruyo ve hep ona daha uzak. Bu arada bu ikizleri görenler tek yumurta sanıyor, ama kadın gerçekten hasta. Eşim; annem rahatsız takma, boşver diyip duruyor, güya taraf tutmuyor, ama beni üzen şu ki annesinin nasıl bir kötü ruhlu insan olduğundan bihaber. Ne kadar anlatsam da bilmiyor çünkü kadın onunla yanında beni seviyor rolü yapıyor, eşim de boşver zaten uzağız takma diyor. Annesiyle de günde 2 kez konuşur haberleşir mutlaka. Kadın facebook’tan oğlunun fotoğraflarının altında “I love you” yazıyor, evine gittiğimizde gördüm, yattığı yerin başucunda oğlunun gençlik fotoğrafları var. Bir de ona benzettiği ikizime çok benzeyen bi bebeklik fotoğrafını bulmuş, onu çerçeveletmiş. Takıntılı, ve çok kıskanç olan bu kadınla ne yapacağım ben bilmiyorum. Sırf ondan kurtulmak için ayrılmayı çok düşündüm ama ailem iki bebekle beni kabul etmedi, bebeklerin benim kadar babaya da ihtiyaçları varmış. Kadını takmıyım diyorum, çat kapı kapımda, eli boş. Zaten evde yemek pişmiyor, ikiz bakımı çooook zor gecesi gündüzü ayrı dert, açlıktan sütüm azalıyor, bir de eli boş gelip buzdolabını karıştırıyor, eksik arıyor. Bir de görümcem var ki bunun küçük modeli. Herşeyi bilir, bir tek yeğenlerine sevgi göstermeyi, insanlığı bilmez. Bana saldıracak yer arar durur, hiç konuşmam yüz vermem. Annem hep Allah iyilerle karşılaştırsın diye dua ederdi bana ama olmadı. Ne yapacağım bu aileyle ben...
Keşke senin komşun olsaydım validen her geldiğinde bana bi telefon çek gelir ben laf sokardım ben iğnelerdim onu bana çemkirecek hali yok ya, yanlış yaptığı her şeyi yüzüne vururdum. Bide açlıktan sütüm azaldı yazmışsın ya ciğerime çok dokundu bu sözün , sana sevdiğin yemekleri tencere tencere yapar yollardım her sabahta kahvaltı tabağı yapıp verirdim ne olcak elime mi yapışçak. Bebeklerinin pamuş ellerinden öpüyorum

Seninle aynı kaderi paylaşıyoruz aslında çok üzüldüm kardeşim ... Ama benim bi avantajım var eşim Ailesinin ne B.k olduğunu biliyor ve annesinin oyunlarını eşime gösterdim en güzeli annesinin oyunlarına gelmemek onu oyuna getirmek aslında seninle yüz yüze konuşsaaaaaakkkk ohooo ben sana ne tavsiyeler verirdim ama tabii tecrübemden dolayı . Sabır lazım eşini bunaltmaman lazım sabır sabır sabır kardeş başka yolu yok o seni oyunuyla biliyor ki eziyor sen onu yola getirmesini bileceksin

En Büyük KKAyrıca da yaşamayan bilemez bu durumu , bu durumu saçma bulanlar yarın öbür gün başınıza gelince öyle bi pişman okursunuz ki pehhhh:KK12:

Ya ben kim olursa olsun oyle eli bos mal gibi sallanip gelene de acayip sinir oluyorum ya bu ne gorgusuzluk yani, ben kimseye elim bos gitmiyorsam bana da oyle gelemezler valla yuzsuz yuzsuz

Kötülükte yarışmalara katılacak bir kaynanam var. Anlatmam için sayfalar, okumanız için saatler gerek, bu da imkansız. Özetle şunu söyleyim ki, ikiz bebek doğumumu ve şimdi ikiz bebek bakımı denen zorlu sürecimi daha da zehrediyor! Taa başlara dönersek, nişanlıyken anneme telefonda bağırdı, sırf bazı eşyaları onunla bakmaya gidiyoruz diye, niye kendisi çağrılmıyomuş. Ama ne bağırma, önce bağırdı, sonra oğlunu aradı ağladı. Ayrılmadım nişanlıyken çünkü aşıktım. Bir de kaynana sonra pişman rollerine büründü, ağladı falan güya başka sorunları varmış da... Evliliğimizin ilk günlerinde de annemlere ne zaman yemeğe gitsek, eşime çok kilo alıyorsun bizde yemek yiyin derdi telefonda, tabi benim duymadığımı sanarak. Hamile oldum, bir tas çorba getirmedi, bize gelip yemek yedi, evdeki hazır şeyleri tüketti. Doğum yaptım zehretti sözle saldırdı bana, doğum yaptığım gün ve ertesi üç gün erkeklerin kalmasının yasak olduğu hastanede eşim yerine kalıp bana sözlü saldırılarda bulundu, o dönemde eşimi benden uzaklaştırdı, beni tehdit etti sizi ayırırım diye (sebebi annemlere yakın mahallede oturmamız), sonra da mağdur rolünde sinir krizi geçirdi. Kadın tansiyon hastası ve bunu kullanıyor. Doğumum sezeryandı, o kadar kötü geçti ki, ağrılarım, idrar sorunlarım aylar sürdü. Bebeklerim 5 aylık, ben hala her gün ağrı kesici alarak onlara bakabiliyorum. Aynı şehirde ama uzak semtlerde yaşıyoruz. Doğumdan sonra anneme ve bana saldıran bu kadın, bir gün bir tas çorba getirmedi doğumdan sonra da. Şimdi sürekli haber vermeden evime gelip, beni görmezden gelip koşa koşa bebeklerin yanına gidiyor. Birine (oğluna benzettiğine) canım güzelim diye saldırarak çıldırmış gibi severken, diğerine (bana benzettiğine) şişko diyip duruyo ve hep ona daha uzak. Bu arada bu ikizleri görenler tek yumurta sanıyor, ama kadın gerçekten hasta. Eşim; annem rahatsız takma, boşver diyip duruyor, güya taraf tutmuyor, ama beni üzen şu ki annesinin nasıl bir kötü ruhlu insan olduğundan bihaber. Ne kadar anlatsam da bilmiyor çünkü kadın onunla yanında beni seviyor rolü yapıyor, eşim de boşver zaten uzağız takma diyor. Annesiyle de günde 2 kez konuşur haberleşir mutlaka. Kadın facebook’tan oğlunun fotoğraflarının altında “I love you” yazıyor, evine gittiğimizde gördüm, yattığı yerin başucunda oğlunun gençlik fotoğrafları var. Bir de ona benzettiği ikizime çok benzeyen bi bebeklik fotoğrafını bulmuş, onu çerçeveletmiş. Takıntılı, ve çok kıskanç olan bu kadınla ne yapacağım ben bilmiyorum. Sırf ondan kurtulmak için ayrılmayı çok düşündüm ama ailem iki bebekle beni kabul etmedi, bebeklerin benim kadar babaya da ihtiyaçları varmış. Kadını takmıyım diyorum, çat kapı kapımda, eli boş. Zaten evde yemek pişmiyor, ikiz bakımı çooook zor gecesi gündüzü ayrı dert, açlıktan sütüm azalıyor, bir de eli boş gelip buzdolabını karıştırıyor, eksik arıyor. Bir de görümcem var ki bunun küçük modeli. Herşeyi bilir, bir tek yeğenlerine sevgi göstermeyi, insanlığı bilmez. Bana saldıracak yer arar durur, hiç konuşmam yüz vermem. Annem hep Allah iyilerle karşılaştırsın diye dua ederdi bana ama olmadı. Ne yapacağım bu aileyle ben...
Kaynanana takintili diyorsun ama seninde takinti problemin var.Tamam lanet olasi bir kadin anlattigin kadariyla yok ayiririm ederim diye tehdit etmesi falan..Ama sende de cok sacma takintilar var psikolojin bozulmus resmen."odasina ikizlerimden ona benzeyenle ayni fotoyu asmis" ne demek ya..Resmen bu senin takintili oldugunu gosterir.Babasi tabiki fotograflari benzeyecek.Bence sende bir yardim alsan iyi olur.Kocanda da is yok umrunda bile degil resmen ikinizide salliyor.Hele aileni hic saymiyorum ikiz bebekle kabul etmezler bilmem ne falan...Basli basina SORUN!

Başlığa bayıldım çok yaratıcı :KK53:
Ben seni anlıyorum. Oğlunun resimlerini çerçevelettirip baş ucuna koyması size nispetmis gibi anlıyorsunuz. Onda da haklısınız.
Evlendikten sonra çok kıymetli olur oğulları. Fazla yuzgoz olma canım sen.hepsi aynı emın ol.

Okuduguma pişman oldum uzunda yazmış okudum yorum yapayım bari. Cnm sen bence ewde yemekti bebeklerdi falan bunaldin kaynananin yaptığı her hareket e ve konusmalara takmış gibisin arti yaptıkları cokta onemsenecek seyler degil. esim görmüyor kötü bi insan oldugunu demissin yahu annesi nasıl kötü görsün bide eli bos geliyo falan demissin illa dolumu gelmesi gerek sizide bi tuaf buldum.

Ahhhhh ahhhhh hepsi aynı Can'ım hayırlısı olsun tabi yapacak bişey yok Allah var yukarda bi gün hepsinin hesabı sorulur !.....

Kayınvalidenin bu durumunu sizde takıntı yapmışsınız beklentilerinizi bitirip kayınvalidenizin yaptıklarına sinirlenmek yerine gülmeyi deneyin çok zor ama bunu başardımmı en azından boşuna üzülmekten huzursuzluktan kurtuluyorsunuz madem size faydası yok mümkün olduğunca az görüşün ciddi ciddi mesafe koyun bebekleri ayırdığında yanlış olduğunu net bir tavırla söyleyin alınırsa alınsın güle güle büyütün. Yavrularınızı bu zor ama bi okadar güzel günlerinizi kayınvalide stresine takılıp heba etmeyin bebeklerle başa çıkamıycanızı düşündüğünüzde güvendiğiniz kim varsa yardım alın tek başına bir bebeğe bile yetemiyır bazen insan tüketmeyin kendinizi

Benim konumu da oku bak. Bizim ikizler 3 aylik. Kv ile ayni ewde kaliyorum. Ikizlerin biri esmer digeri sari.. esmer olani guya esime benziomus ayni(bence yalan, ölen kaynima benzetio bence,cunku ben esmerim eşim sarışın!!)
Benim oglum nerde,uyanmis mi benim oglum,benim yawruma sut vermiyormusun der..bayila bayila sever onu. Sari agladiginda ise sirtini donup gider,esmer aglayinca niye bakmionuz siz buna der!!! Sanki kastim var yawruma. Lohusaligimi burnumdan getirdi,sutum azaldi,kurdeşen oldum sıkıntıdan.. bir de esim, annem oyle yapmaz sacmalama derdi..iyice deliye donerdim.

Simdi noldu??? Hala ayni kadin. Ahhhhhj yawrummm,benim oglum,birtek oglum,canim yavrum..karabocegm,dana'm, kara taşaklım diye sevio hala. isimlerini asla soylemiyor. Seninki benimki oldu artik. Cocuklar 2.5 aylik oldu. Ve artik esim sen haklisin diyor!!!! Goruyor o da ayrim yaptigini,digerini sewdigini.. ve isin garibi elalem de farketmis bunu. Ve ben napiyorum kin besliyorum. Cocuklar buyuyunce asla yanina adım atmicam,cocuklar da oyle.esim istedigi zaman gitsin anasina memleketlerine.zaten calisiyrm ben 10 gunluk iznimi de kocamla cocuklarimla basbasa gecircem.bayramdan bayrama gideriz onlara.esim tayin isteyecek, inatla uzak yere gidelim dedim,antalya'ya..esimde olur diyor.annesi inatla buraya yakin yere gelin diyor. Bekle sen gelirizz!!!!
Kendine yapio umurumda olmaz artik.

Mesela yapma dedigimi yapar. Mamayi yariya indirelim ayda 2kg almislar,obez olurmus diyorum cok biliolar diyor! Yeni yemis oluo ac bu doymadi,sutun yetersiz,su gibi bunla doymaz bunlar derdi hep. Lohusaligimi burnumdan getirdi.gecen hafta ,herseyime karisiosun ya sut isi benim sen karisma bana dedim!! 2 gun trip atti birde.
Cocuklarimi gece kendi yataginda yatiriyor.benim odamdaykende zorla goturmeye calisio bana ver diye..birde o yuzden tartisirdik.ki hala istemio.

Ha senin duruma gore su iyiligi var yemegi yapiolar,birlikte bakiyrz genelde. Bakiyorlar ama burnumdan da getiriolar..
Neyseki esim farkinda, ben annem melektir karismaz sana demiyorum ki dedi.bunu demezdi normalde. 1_2 yil sabret bak yemegimiz yapiliyor,cocuklarimiza bakiliyor.biraz idare edelim,bu gunler gelip gecici idare edelim birbirimizi dedi.
Ben kizdigim bisey olursa esime diyorum,o soyluyor ailesine.. annesine de karisma sen diyor,gonlunu de aliyor sonra

Sen icinde cok tutmussun sanki.ta en basa dönmussun. Bu kdr biriktirme bence. Esin halletsin. Esinin seni anlamasi onemli..
sizin başlığınızı da şöyle bir okudum, maalesef kızlar çok ağlıyo, sıkıntıları çok bu ara forum açtım ama ilgilenemedim..
ikizde süt yetmesi zaten yüzde 1-2ymiş oranı..
benimki de arada geldiğinde habire mamayı ölçerek mi yapıyorsun, yap bol bol içsin işte doyana kadar diyen cahil bir kadın :KK43: ancak biz anlarız birbirimizi, iki cana yetmek için o damla damla sütü bölüştürmeyi..
kadın bende travma yaptı, doğumumu öyle zehretti ki... ben ağrıdan ağlıyodum yatağımda, kızlar sarılık oldu ışın tedavisi gördüler ikisi de, gözleri bağlı, birinin sürekli ikisinin başında durması gerek.. tek ilaç anne sütü, o da damla damla bende..
tuvalete giriyorum afedersin içerden çığlık atıyorum ağrıdan...
bu günlerde bu adi ruhlu kadın gülerek kapıdan çıkıyordu, herkes doğm yapıyor sonuçta biz de yaptık diyerek... nazlanıyorsun demeye getiriyor kötü ruhlu şeytan... eşimi arıyordu senin gelemene gerek yok sen dinlen ben burdayım diyordu.. ben süt yapsın diye çok su içiyordum, bir bardak suya uzanamıyordum, ben su isteyince sinirle odadan çıkıyordu... eşim gelince kolundan çekip yan odaya alıyordu.. eşimle doğum ve sonrası günler hiç konuşamadık bile.. annem okadar üzüldü ve sinirlendi ki açıp eşime ameliyat yerimi gösterdi :KK43: kaynanam o günlerde anneme hastane odasında bağırdı ortada konu açılmamış hiçbirşey yokken... kızının sana yakın oturmasını sağladın, oooh zafer senin diye... ben de evi tutan oğlun ve benim, lütfen oğlunuzla muhatap olun bu konuda diyince de sen sus ayırırım sizi bir sözümle dedi.. böyle bir adi şeytan... şimdi de utanmadan kırk dakikalık yoldan haber vermeden gelip, bebeklerden oğluna benettiğini sevn psikopat kadın.. her seferinde kayınpederim özür diler, ben arayacakmtım gelmeden de aratmadı, kendi de aramadı gelinim kusura bakma der.. o da çirkin yüzüyle sırıtır.. böle bi müsvedde insan maalesef.
yazdıklarım az olduğu için çoğu kişi anlamamış, yemek meselesine takılmış.. yemek konu bile değil, onu sadece kadının düşüncesizliğine örnek olsun diye yazdım..

Son düzenleme:
Okuduguma pişman oldum uzunda yazmış okudum yorum yapayım bari. Cnm sen bence ewde yemekti bebeklerdi falan bunaldin kaynananin yaptığı her hareket e ve konusmalara takmış gibisin arti yaptıkları cokta onemsenecek seyler degil. esim görmüyor kötü bi insan oldugunu demissin yahu annesi nasıl kötü görsün bide eli bos geliyo falan demissin illa dolumu gelmesi gerek sizide bi tuaf buldum.
son yazdığım yorumu okumanızı öneririm.. eli boş gelmek sadece bir örnek yaptığı düşüncesizliklere..

X