Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Sabah saat 07.20 de kalktım
Katmer yapmak için hamur yoğurdum
Kıyafet ütüledim
Katmerleri yaptım
Kahvaltımı yaptım duşumu aldım okula gittim derslere girip çıktım
Okul çıkışı eve gittim katmerlerden alıp çıktım anneme de götürdüm

Hayırlısı bitanem 😘
Aynen öyle ablacım hayırlısı
Beni üzen okulda kalmak değil yazın ev sahibiyle yaşayacağım sıkıntı

Tayin çıksaydı taşınacaktım bulunduğum ilçeyi sevmiyorum daha güzel bir ilçeye taşınmak istiyordum ama güzel mevlam benim için nasıl harika bi plan yaptı görelim bakalım 🥰

Aynen öyle ablacım hayırlısı
Beni üzen okulda kalmak değil yazın ev sahibiyle yaşayacağım sıkıntı

Tayin çıksaydı taşınacaktım bulunduğum ilçeyi sevmiyorum daha güzel bir ilçeye taşınmak istiyordum ama güzel mevlam benim için nasıl harika bi plan yaptı görelim bakalım 🥰
Amin canım amin 🤲

Hellloooooooo bacımsular
Napıyonuz beyaaaa

Burda hava çok değişken aynı müdürün ruh hali gibi🤣

Bi sıcak bastı bi anda yağdı sonra yine açtı şimdi yine yağacak

Bereket yağıyor maşallah
Allah il içi sonuçlarını da yağmurun rahmetinden faydalandırsın 🤲🏻🌸

Sonuçları da açıklasalar bi

Eve sığamadım he
Olmamış tayin ama.belki eş durumu proje okulu il dışı daha iyi bir ilçe olur.hayirlisi olsun
Sabah saat 07.20 de kalktım
Katmer yapmak için hamur yoğurdum
Kıyafet ütüledim
Katmerleri yaptım
Kahvaltımı yaptım duşumu aldım okula gittim derslere girip çıktım
Okul çıkışı eve gittim katmerlerden alıp çıktım anneme de götürdüm
Katmer tarifi alasim geldi maşallah

Ben gececiyim ancak okuyup yazabiliyorum oğlusun hastanesi vardı dişleri de problem bir götürdük 850 TL muayene röntgen ve bize 30 bin TL. Meblağ çıkardılar anestezili olacak mecbur .birikim.sartt helede sağlık için kesin şart Allah yardımcımiz ola.

Bugün 850 dishekimine
950 dişçi sonrası ileride çekilecek diye istedi diye restorana götürmüş oldum sevdigi yemeği yesin diye vede o da 950 TL
150 TL birine yardım ücreti derken harcamasiz günüm yok bari az harcamali olsa diyorum
300 bir sporunun odemesi yapıldı aman varım yoğum.bir çocuk bari iyi olsa Allah'ım diyorum.

Oda gelmiş aksammanne bak bana yaz için kitap parası boşa harcama sakın alma gram altın al diyor.cakal Carlos tam bir saat kitaplar en değerli hazinedir altından degerlidiri anlattimama.yok

Geçende diyor anne çıkmaz işlem yaptirtma
Komşudan almalı cikartma.olmasin yazma oyle
Hadi oluyir bari bir tane komşuya gideyim iki tane.olmasin mutfen mutfen

Yani çocuk ve ders , çok zorlanıyoruz Allah tüm ailelere öğretmenlere kolaylık versin

Katmer tarifi alasim geldi maşallah

2 ya da 3 su bardağı ılık su
1 tatlı kaşığı maya
1 tatlı kaşığı şeker
Tuz
Aldığı kadar un

Hamuru 4 parçaya böl

Açtığın hamurları sıvı yağ ile yağla zarf şeklinde katla

Sonra incecik aç ve tavada altını üstünü çevire çevire ve de yağ sürerek pişir

Ister aralarına sadece sıvı yağ sür istersen sıvı yağ ile haşhaş karışımı sür
Ikisi de olur

Ben gececiyim ancak okuyup yazabiliyorum oğlusun hastanesi vardı dişleri de problem bir götürdük 850 TL muayene röntgen ve bize 30 bin TL. Meblağ çıkardılar anestezili olacak mecbur .birikim.sartt helede sağlık için kesin şart Allah yardımcımiz ola.

Bugün 850 dishekimine
950 dişçi sonrası ileride çekilecek diye istedi diye restorana götürmüş oldum sevdigi yemeği yesin diye vede o da 950 TL
150 TL birine yardım ücreti derken harcamasiz günüm yok bari az harcamali olsa diyorum
300 bir sporunun odemesi yapıldı aman varım yoğum.bir çocuk bari iyi olsa Allah'ım diyorum.

Oda gelmiş aksammanne bak bana yaz için kitap parası boşa harcama sakın alma gram altın al diyor.cakal Carlos tam bir saat kitaplar en değerli hazinedir altından degerlidiri anlattimama.yok

Geçende diyor anne çıkmaz işlem yaptirtma
Komşudan almalı cikartma.olmasin yazma oyle
Hadi oluyir bari bir tane komşuya gideyim iki tane.olmasin mutfen mutfen

Yani çocuk ve ders , çok zorlanıyoruz Allah tüm ailelere öğretmenlere kolaylık versin
Rabbim kolaylık versin canım
Oğluşa da kolaylıkla şifalar versin 🌸

Özrengin hocam moraliniz mi bozuk🤔 Topiginizi beğenerek takıp ediyorum, bugün yazmadınız merak ettim sizi
Merhaba
Takip edenler arasında isminizi görüyorum hoşgeldiniz

Çok şükür iyiyim bir sıkıntı yok ,moralim de iyi

Bugün okulda ders ,nöbet, muhabbet sohbet

Okul çıkışı anneme uğradım saat 21.30 a kadar oradaydım lakin telefonla arayan arkadaş, oğlanlar vs derken
Annemle de sohbet muhabbet
Bugün topiğe giremedim

X