Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Yaaaa ne güzel olmuş ablacım

Rabbim de sizlere cennetinin güzelliklerinden ikramlarda bulunsun, sıkılmayın diye de bizi yanınıza eş etsin🙈🤲🏻🌸
Amin canım amin çok amin
Kız bu dünyada uzak düştük birbirimize ahirette çok yakın olalım inşaallah Rabbimin cennetlerinde 🤲🤲🤲🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘😘

Allah kolaylık ve de Kesene de bereket versin
Benim oğlanın dişine de tel takilacak 40 50 bin istiyorlar bakalım bi kaç sene bekliycez daha dokulmeyen süt dişleri var
Amin cümlemize.gercekten hemmcani yanan tarafiz hemde para ile çifte can yanmaca

Günaydın kızlar mutlu huzurlu güzel bir hafta sonu olması dileğiyle... 😘
Merhabalar hayırlı hafta sonları ve güzel nişanlar diliyorum
Fiyatlar uçmuş ya dişimize neyim sahip çıkalım valla
He vallahi... Dişine misline her yerimize iyi bakmalı bu derece de fiyat farkı olmamalı ama mecbur ödeyeceğiz.

Yakio diye programı kurduk tlfnuma güya yediğimi içtiğimi kaydedecem temmuza dek fit ve daha önemlisi sağlıklı olacam ama kaç gündür her zamankinden daha da Cook su içiyorum kafamda ciddi bir basınç patlarcasina kulaktan gözden sağimi vuruyor .
Enseden olunca kolesterol diyordu Dr gozden yana ağrı yapınca şeker dikkat et dedi ama bu sefer her taraftan ciddi bir ağrı doktora gitmeye korkuyorum kaç bin TL gidecek diye ...

Bugün oğlanın tüm isteklerine rağmen ev yapımı pizza yaptım mevcut ürünler vardı zaten evde . Böylece para harcamadim tabi öğretmenine verdiğim 2bin TL hariç🤣🤣🤣

Yakio diye programı kurduk tlfnuma güya yediğimi içtiğimi kaydedecem temmuza dek fit ve daha önemlisi sağlıklı olacam ama kaç gündür her zamankinden daha da Cook su içiyorum kafamda ciddi bir basınç patlarcasina kulaktan gözden sağimi vuruyor .
Enseden olunca kolesterol diyordu Dr gozden yana ağrı yapınca şeker dikkat et dedi ama bu sefer her taraftan ciddi bir ağrı doktora gitmeye korkuyorum kaç bin TL gidecek diye ...

Bugün oğlanın tüm isteklerine rağmen ev yapımı pizza yaptım mevcut ürünler vardı zaten evde . Böylece para harcamadim tabi öğretmenine verdiğim 2bin TL hariç🤣🤣🤣
Ben de pizza yapıyorum 🤣
Afiyet şifa olsun canım

Beslenme için de yarın belki su orucuna başlarım bu ağrılar dayanılmaz hale geldi yine 36 saat deneyebilirsin sen de baya iyi geliyor

Ne haber arkadaşlar
Nasıl gidiyor hayat 😅

Benim yoğun her zamanki gibi
Dün küçüğümün mezuniyet balosu vardı, pazartesi de okul pikniği var…
Hiç benlik işler değil ama çocuğumun hatırına ☺️🤪

Bugün evdeydim sözde ama yine bir sürü harcama oldu… evin eksikleri büyüğümün doğum günü vs

Yarın da atacam kendimi kırlara sıkıldım evde, sabahtan beri de yemek yap, mutfak topla vs
güzel bir kahvaltı daveti de var
Köye de gidemedik bu hafta…

Bi de bir ödül kazandım bir yerden… o parayı da çarçur etmem lazım 😅

Ne haber arkadaşlar
Nasıl gidiyor hayat 😅

Benim yoğun her zamanki gibi
Dün küçüğümün mezuniyet balosu vardı, pazartesi de okul pikniği var…
Hiç benlik işler değil ama çocuğumun hatırına ☺️🤪

Bugün evdeydim sözde ama yine bir sürü harcama oldu… evin eksikleri büyüğümün doğum günü vs

Yarın da atacam kendimi kırlara sıkıldım evde, sabahtan beri de yemek yap, mutfak topla vs
güzel bir kahvaltı daveti de var
de gidemedik bu hafta…

Bi de bir ödül kazandım bir yerden… o parayı da çarçur etmem lazım 😅
Hoşgeldin şekerim

Çok şükür herşey yolunda 😊

X