Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Dün annem para verdi kendi sınıfımın öğrencilerine derste çokoprens dağıttım yanına da çay ocağından çay getirttim hizmetli hanıma çocuklar bir sevindiler memnun oldular
Ben de onların mutlu olmasına sevindim

Selam genşler
Bu hafta çabucak bitti yine
Geçiyor ömürler ışık hızıyla
Akşam için İzmir köfte salata pilav yaptım
Dün pazardan karpuz almış büyükbaş tatsız bisey çıktı attık yazık oldu. O yüzden Marketten almak lazım kabak çıkarsa iade almak zorundalar
Bi kaç gündür kızla limoniyiz
Ergenlik bitsin ya da ben atcam kendimi bi yerden
Bas edemiyorum artik terlikle girişcem az kaldi
Aksam waffle yaptılar kardeşiyle barışalım diye yedim artık ama mutfak savaş alanıydi toplamadan yatmis
Ben o arada şerbo izliyordumda film bitince gordum saydirdim yine
Oraları topladım yatıyore iyi geceler

Kuzum kıyamam sana ben
Bak seni kaçırır getiririm buraya
Kalıverirler babalarıyla başbaşa nazlarını çekecek kimse de bulamazlar
Söyle de ayaklarını denk alsınlar heeee

Allah kolaylık ve de Kesene de bereket versin
Benim oğlanın dişine de tel takilacak 40 50 bin istiyorlar bakalım bi kaç sene bekliycez daha dokulmeyen süt dişleri var

Kuzum kıyamam sana ben
Bak seni kaçırır getiririm buraya
Kalıverirler babalarıyla başbaşa nazlarını çekecek kimse de bulamazlar
Söyle de ayaklarını denk alsınlar heeee
Ay sorma abla dün akşam anneme uğradım giderken arabada yine tartıştık oraya gittik beni anneme şikayet ediyor. Annemde beni savundu. Bak herseyinizle ilgileniyor hem anne hem baba az kıymet bilin annen olmazsa kimse nazını çekmez gibi biseyler söyledi. Sonra annemin içine batmış akşam üzeri çıktı geldi üstüne çok geldim çocuğun bi konuşayım diye. Onun üzerine benimki akşam waffle yapti ne konustularsa

Balımmmmmm nasılsın?

Okulda anca 150 öğrenci var çok kalabalık bir okul değil çok şükür
Ama tabiki nöbet mi nöbet sorumluluğu var elbette
İyiyim çok şükür ablacımmmm sen nasılsın

Olsun ayakta durmak bile yoruyor insanı zaten sorumluluk da ayrı bi konu Rabbim kolaylaştırsın

Yaaaa ne güzel olmuş ablacım

Rabbim de sizlere cennetinin güzelliklerinden ikramlarda bulunsun, sıkılmayın diye de bizi yanınıza eş etsin

Yaaa kıyamam cano valla Allah ehlileştirsin uysallaştırsın ergenler insanı zorluyor gerçekten

Günaaaaaydıııınnn ağrılarım ve ben geldik

Ulen bu çikolatayı yememem lazım ama nefis

kuş cıvıltıları işe uyanmak ben
Geçmiş olsun canım
Çikolata da yenmiyecek gibi değil yaffff
Inadına mıdır nedir çok datlu

Ben dün öğlenden beri hiçbirşey yemedim şimdi kahvaltı sofrasına oturdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…