Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Gadınlar gulübünün harika gadınları 🌸

An itibari ilenn İngiliz tuzumu içmiş olup üç günlük su orucuna niyet ettim. Rabbim kolaylaştırsın şifalandırsın amin🤲🏻

Üç gün ya tatlı konusunu açmayın ya da ben buraya gelmeyzemmm 🤣

Tatlı kırmızı çizgim biliyorsunuz 🤫

An itibari ilenn İngiliz tuzumu içmiş olup üç günlük su orucuna niyet ettim. Rabbim kolaylaştırsın şifalandırsın amin🤲🏻

Bugün bir vişneli kek yaptım, ilk defa…
Yok böyle bir şey, ben hayatımda böyle bir tatlı yemedim, bşr tepsi bitti… 😅

Üç gün sadece suyla, çok zor ya… benim başım falan döner, bayılır kalırım bir yerlerde herhalde🤪😅

Ben mutfak işleriyle uğraşmayı çok seviyorum ama evde yiyecek birileri lazım bana
Yoksa kendime zarar kilo alırım
Ben yapmalıyım azıcık tatmalıyım ama başkaları yemeli
Bende yiyiciler var çok şükür 😬🤪
Çeşit çeşit istiyorlar
Büyük oğlum sağlıklı besleniyor, çeşit çeşit ev yemekleri ister, eti, tavuğu, balığı, sebzesi ölçülü olacak
Küçük oğlum tam bir abur cubur at ıştırmalık hastası
Kızımla eşim ve dahi ben ortada, ne bulursa yiyenlerden 😅

Ben de pizza yapıyorum 🤣
Afiyet şifa olsun canım

Beslenme için de yarın belki su orucuna başlarım bu ağrılar dayanılmaz hale geldi yine 36 saat deneyebilirsin sen de baya iyi geliyor
Afiyet olsun sizede ev yapımı pizza candır... Saglik önemli benimde inanılmaz bacaklarim ağrıyor ama bu sıra baş agrimda fazla basınç var sanki o oruç nasıl oluyor acaba yapabilir miyiz nasıl birsey

Hayırlı geceler
Notumu bırakıp kacam
Kahvaltıdan sonra utuye giristim
Sonra da temizliğe
Temizlik bitti kiz sıkıldım dedi
Cocuklari aldım çarşıya iner inmez acıktık dediler😂
Bizim dükkanın ordan tavuk dürüm söyledim hepimize. bende Hatay durum yedim 430 oraya verdim

kizcem gratiste 350tl harcadi

Balkona oturma grubu sipariş ettim 4200 oraya ödedim ama balkonumuz klasik toki Balkonu olunca küçük olduğundan bi şekilsiz oldu ayarlayacağım gibi biseyler olmadı

Çarşıdan gelince 50dk yürüyüşe çıktım
Pertim şu anda yatiyore😘

Afiyet olsun sizede ev yapımı pizza candır... Saglik önemli benimde inanılmaz bacaklarim ağrıyor ama bu sıra baş agrimda fazla basınç var sanki o oruç nasıl oluyor acaba yapabilir miyiz nasıl birsey
Teşekkür ederimmm

36 saatliği yaparsınız ya önce bi ona alışın sonra üç günlük denersiniz niyet edince kolaylaşıyor

36 saatlik için akşam 19.00 da yeme işi bitiyo oruca niyetleniyorsunuz bütün gün oruçsunuz iftarda su içiyorsunuz bir sonraki gün sabah 7.00 ye kadar sadece su sabah 7.00 de de kahvaltı yapabilirsiniz

Hayırlı geceler
Notumu bırakıp kacam
Kahvaltıdan sonra utuye giristim
Sonra da temizliğe
Temizlik bitti kiz sıkıldım dedi
Cocuklari aldım çarşıya iner inmez acıktık dediler😂
Bizim dükkanın ordan tavuk dürüm söyledim hepimize. bende Hatay durum yedim 430 oraya verdim

kizcem gratiste 350tl harcadi

Balkona oturma grubu sipariş ettim 4200 oraya ödedim ama balkonumuz klasik toki Balkonu olunca küçük olduğundan bi şekilsiz oldu ayarlayacağım gibi biseyler olmadı

Çarşıdan gelince 50dk yürüyüşe çıktım
Pertim şu anda yatiyore😘
Güzel günlerde kullanın canım balkona ihtiyaç ya

X