kuyumu kazanlar, kendini o kuyuda buldular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şuna cevap vererek başlayayım gerçekten bir kısmımız kimseyle aile ferdi de dahil görüşmüyor

Konuya gelince durumu biraz istediğiniz şekilde kullanmışsınız bence. Önceki konunuzda haklıydınız ama bu tertiplediğiniz oyun bana çok gereksiz geldi. Daha önce duydunuz mu hiç bilmiyorum ama yaşlı birinin bakımını üstlenince kese bir gibi oluyor çoğu zaman. Mesela babaannenizin dolabı bomboştu diye üzülmüşsünüz ama sonraki mesajlarda yemek yapamaz hatta ısıtamaz demişsiniz. E dolabın boş olması ilgilenilmiyor anlamına gelmiyor o zaman. Aynı şekilde yemek dahi ısıtamayan aklı da tam işlemeyen birine tüm maaşı verilmez. Telefon faturası kısmında haklısınız ödenmemiş olması doğru değil. Onu çözmek için bir çabada bulunsaydınız keşke.

Aradigim yorum. Millet fazla dram dizi izliyor, nasaya vurmalar, bakismalar felan

Ya bence hep sadakatsizden oldu bunlar, topla milleti ver ayarı

Önceki konulardan birinde geçinemiyorum çünkü çalışamıyorum, astımım korona olursam eyvah diyordu, korona bitmiş demek ki tüm sülaleyle tiyatro yaptığına göre

Bana da yasak elma tadı verdi tüm anlatılanlar
Sürekli biri birilerine ayar vermeye çalışıyor

Babama söylediğimde sorun çözüldü zaten nasılsa. Evet tüm maaşı verilmez, zaten kartların amcamda olmasına bu yüzden kimse karışmıyordu o ilgileniyor diye fakat binlerce tl borç yapsın oradan ödesin diyede değil. Yaptığım oyun genel olarak gereksizdi belki ama benim içi gerekliydi neden derseniz ağızları iyice kapanmış oldu. Ben kendimi düşündüm ilk kez hayatımda. Bu kadar yapabildim. Bir amcam daha var babaannemle o ilglenir bundan sonra diye düşünüyorum.

Siz çok izlemeyin, neşenizi koruyun hep böyle :) çelikten psikolojinize zaten bir şey olmaz hep böyleyseniz :)

Ben mi? Benim psikolojim celikten mi bilmiyorum, ama benim yasama stratejim bu sekilde ilerlemiyor. Yargilayarak söylemiyorum, ama böyle insanlarla muhatap olmam bu kadar bastan. Akraba oldugu fark etmez. Babaannenizin maasina gelince yasal islemleri yola koyardim cünkü kadinin parasini gasp etmisler resmen. sunu eklemeden gecmek istemiyorum: Almanlarin bir lafi vardir: Domuzlarla kavgaya girme. Camurda yuvarlanirken onlarin hosuna gider, sen kirlendigin ile kalirsin!

Sülale dediğin 6 kişi, markete giderken bile daha fazla insanla yanyana duruyorum. Bilendin ya geçen konudan bana sen yazmasan eksik kalırdın aman diyim

Yasak herkese uygulansa haklı ama bir taraf çalışıyor bir taraf evde duruyor tuaf yani.
Evet calisanlarin evlerinden cikip para kazanmasiyla konu sahibin keyfi olarak yemeklere gitmesi ayni sey cunku vallahi cok komiksiniz.
Ayrica bilmiyorsaniz soyleyelim belirli sektorler calisiyorlar onlara yasak yok para kazanmak zorunda olduklari icin.

Sanmıyorum şikayetçi olunacağını olay kendliğinden tatlıya bağlanır mesele hallolur gibime geliyor tek fark artık babamla araları düzelmez benlede uğraşamazlar bu saatten sonra. Öbür amcama devredilir babaannemin bakım işide diye umuyorum ortada kalırsada ben ilgilenirim yapacak bir şey yok

Sorun bence milletin birbirinin acigini arayap vurmaya calismasi. Onlar babanin zayif noktasi kizinin "namusu" oldugunu bildikleri icin gidip ordan vurmaya calismis. Simdi diger taraf da ayar verebilecek birsey bulmus. Simdiye kadar ilgi odagi olmayan babaanne birden bire nasil konu oldu Bir acik arandigi icin olmasin? Bence böyle insanlarla ugrasirken onlara benzemeye dikkat etmeli insan

Sorunu daha sakin çözebilirdiniz işte. Hem de hep beraber bir yerde toplanmadan çözülse ne güzel olurdu.

Yaşlı birinin bakımını çocuklarından biri üstlenince maaşını ihtiyaç halinde kullanmasını ben yanlış bulmuyorum. Paralı bakıcısı değil sonuçta. Çok biliyorlarsa diğer çocukları masa başında annelerinden haberleri olacaklarına annenin sorumluluklarını paylaşsınlar. Kadına haciz gelmemiş sonuçta.

Sizinle bu konuda bakış açılarımız farklı sanırım. Bana o yüzden normal size çok anormal geldi durum.

Keyfi olarak gittiğimi nerden çıkardınız? Aynı şey değil elbette lakin ben çalışmak amacıyla çıktığımda bu illet bulaşmıyorda, keyfi olarak gidince mi bulaşıyor yayılıyor? Buna değinmeye çalışıldı anlamak istemesenizde. Ben bi hata yapmışım çıkarak hadi ona okayim ama kimse pandemi süresince hiç bifedakarlık vermemişim gibi konuşmasın bana tanımadan etmeden

Aman o konuya hiç girme, sen de yanarsin.
Doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar hesabı.. Karşı apartmandan yaşlı anne ve baba ve hamile kadın covid yüzünden vefat ettiler. O cenazeler çıkarken mahvolduk hepimiz. Ne yemeği ne yürüyüşü Allahaskina! Benim eşim doktor ve aylardır eve gelmiyor yoğun bakımda tüm yüzü maskelerden yara olmuş. Yazık ya herkese yazık öncelikle sağlıkçılara yazık. Karşı komsum sabah akşam milleti kahveye çağıran asalak covid olmuş. Annesine babasına da bulaşırmış. Bütün gün marketlerde dolaşıyordu kim bilir daha kimlere bulaştırdı. Hepimiz kendimize gelelim artık!
Konu sahibi sonuna kadar haksız. Ne derse desin boş!

Konusahibi lisans öğrencisi ve çok yalnız sürekli kendini açıklamaya çalışıyor içimde bi yerde kıyamıyorum aslında ona. Hata yapıyor şuan onlardan bi karşı atak gelince ne yapacak, başa çıkabileceğini sanmıyorum

Babanizin onlarla sizi yerin dibine sokmaya denedikten sonra görüsmeyi kesecekti bastan. Babaannenin durumu ayri bir olay

Kötülüğe kötülükle karsılık veriyorum nasıl onlardan bir farkım olsun bunu yaparken, yaparken yanlıs oldugunu bilerek yaptım. Ha iyi biseye vesile oldu belki orası ayrı. lakin onlara benzemeyeyim etmeyeyim diyip sineye çektikçe tepeme çıktılar bende ağızlarını kapattım. bu kadar yapabildim

Konu sahibi genc ve tecrübesiz orasi belli. Ben zaten daha cok babasina kiziyorum. Biri gelip kizim hakkinda öyle atip tutsa ortalik oracikta toz duman olur. Bir daha öyle beraber masaya oturmam. Babaanne maasi konuda bi güzel avukatima da verirdim görürlerdi bir. Madem kötüler (ve inanin benim sülalemdede var böyleleri) hayatindan def edeceksin, muhatap olmayacaksin. Akrabala ara acilmaz derler hep, ama onlar da haddini bilsin o zaman

Ay allah askina bana sicramayin. Gayette keyfi cikmissiniz neydi cikmanizdaki amac holding yonetim kurulu toplantisi mi? Ben soylenene yorum yaparim ciktiniz mi ciktiniz eee ben yalan yanlis bir sey soylemiyorum.
Ha bir de siz ne zaman bulastigini cozmussunuz galiba bize de anlatin da bizde anlayalim
Calismak ve keyfi cikmak aradindaki farki anlamiyorsaniz yapacak bir sey yok. Calisanlara neden kafayi bu kadar taktiniz ki anlamadim zaten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…