kuzenimin içinde bulunduğu durum için fikir istiyorum.

kuzenin hemen arkasına bakmadan kaçsın.kendi buyruguna almak menfaatleri adına kullanmak istiyor.

adam kendini baktıracak bir kadın arıyor. açık açık da söylüyor bunu. erkekler kadınlaştı, kadınlar erkekleşti işte. doğumu da ona yaptırırsınız. başına kurdele bağlasın kırmızısından. evde karısının yolunu beklesin. öyle olacak resmen. ve ne demek çikolata yersen kötü olur saçını kestirirsen kötü olur? ne olurmuş? bence kendi yetersizliğinin farkında. o nedenle saçma sebeplerle üstünlük kurmaya çalışıyor. kuzenin belli düzgün biri. bu yaşına kadar beklemiş, çok iyi elesin. belaya çatmış resmen. bela ben geliyorum diye sellektör yapıyor. evlerden ırak. büyük ihtimalle de ikizler burcu o adam. öyle tahmin ediyorum.

ha unutmadan, seviyor ya şimdi. evlenince erkek olarak göremeyecek onu. saygı duyamayacak. ondan sonra her hötlediğinde de büyük kavgalar edecekler. hem ben bakıyorum adama hem de bana hötlüyor diyecek ve sevgi anında bitecek. bana öyle olmuştu. nefretle geçti evliliğim. erkek gözüyle bakamadım çünkü.

kizcagiz bu yasina kadar beklemis, gider de bu herifle evlenirse cok pisman olur Allah korusun.. sukur ki simdiden rengini belli etmis..
calismasini bile gectim artik, o takintilarinin yaninda!
'cok kotu olur' ne demektir ya? ne olacakmis? kimsin sen?
komoleks akiyo oacasindan.. aklinca yonetecek, yetersizliginin de bal gibi farkinda, ondan hötleniyo..

Ben sana maddi destek olamam, manevi olabilirim diyor.
Kuzenin iyi bir yerde iyi maaşa calisiyor diye evlenecek onunla.
Adam bakmak zor...

Normalde yorumları sonuna kadar okuyup öyle yorum yaparım ama ilk defa bu kadar sinir oldum. Şaka gibi konu. Yazdıklarınızı başka biri yazmış gibi okusanız yeterliydi aslında.
Göz göre göre evlenmesin lütfen bu adamla. Bide nikah günü almak için ısrar ediyor.

Sakın evlenmesin .Olmaz yani .Kuzenınız neye ısrar edıyor ki bu kadar .Evli olmak içinmi evlenıcek.Adam bence hiç sevmıyor .Gordu kuzenınızdekı parayı geldı aç kurt gıbı .Zaten demıs de calısmıcaksan ben es adayı seılım dıye .Kuzenınız evlenırse çok buyuk hata yapar .Versın yuzugu eline hadı canım desın .Bunu hemen sımdı yapsın.

Ayrılsın. Basa bela bu tip.

Yol yakinken arkasina bakmadan kacsin 36 yasina gelmis hala isi olmayan ve olmasini istemeyen biriyle daha neyi dusunuyo

Herşey açık ve net ortada değil mi?tembel adamın teki..sırtını dayayacağı birisini arıyor..belki evlenince adam olur diye kuzeninizi kurbanlik koyun olarak bulmuşlar..cevap belli..ayrılsın

Yani her şey apaçık ortada. Adam açık açık kendini belli efiyor. Kuzeniniz ve siz daha ne duymak istiyorsunuz? Bunca kötü işarete rağmen hala ne yapsak diye düşünüyor olmanız bile garip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…