kuzenimin içinde bulunduğu durum için fikir istiyorum.

Hesap konusunu da kendi bana anlatmisti ben sormadan. Calismiyor dogru duzgun ama parasi var demisti. Cocugun annesinin kocasindan hem anne hem de babasindan maasi var. Hem de kadin calisiyor. Bunlardan geciniyordur.

Evet dogru diyorsun, soyleyeyim ben yine de.

Evet dogru diyorsun, soyleyeyim ben yine de.
Acik acik soyle.
Kararina saygim sonsuz ama ben bunlari boyle boyle olabilecegini dusunuyorum.
Bu adama da hic guvenmiyorum, seni mutlu edicegine de inanmiyorum de.
Butun herseyi ailene anlatmalisin, sonra uzulmeni asla istemem de.
gene de olmaz derse kararina saygim sonsuz dersin.

Hesap konusunu da kendi bana anlatmisti ben sormadan. Calismiyor dogru duzgun ama parasi var demisti. Cocugun annesinin kocasindan hem anne hem de babasindan maasi var. Hem de kadin calisiyor. Bunlardan geciniyordur.
hmmm ne diyeyim hakkında hayırlısı olsun inşallah kuzenine Allah doğruları görmeyi nasip etsin belki de biz yanlış düşünüyoruzdur hayırlısı

Koskoca kadın nasıl göremiyor sonunu bunu anlamadım ben. Liseli kız gibi "kandırdı beni, çocuk da yapças" ne demek? O kadar yıl boşa beklemiş. Evlilikten korkan insan ince eler sık dokur, böyle bir şey göremedim. 20 yaşında evlense genç dersin, ama bu kabul edilemez. Hayatını karartacak...

36 yaşındaki bir adam mı anne ve babasının maaşını alıyor.

Insan ilk defa sevince boyle oluyor demek ki. Ne bileyim ben de anlamadim ki.

Bunlari dedim canim. Sen ona fazlasin bence bile dedim. Her seyin var, guzelligin var, eglencelisin de seni kim istemez dedim. Artik bundan sonrasi kendi tercihi. Zaten en bastan beri benim bu adamla ilgili fikrim bu yondeydi ki yanilmadigimi sizn fikirlerinizden anliyorum. Ben sadece annesi ve babasina bu durumu soylemesini soyleyecegim. Fakat bugunki "beni ikna etti." mesajindan sonra soyleyecegini de dusunmuyorum. Cunku cocugun calismaya basladigini ve kendisini ikna ettigini soyluyor.

O zaman bosver artik.
Icin rahatsa oturup seyrediceksin.
Baska caren yok.

Valla uzuldum o kuzenine.

Adam resmen , ben sana ilerde bakmam senin parani yerim ama demis..

Kuzemin hala neyi bekliyor onu anliyamadim.

Duzelecegine inaniyor. Sanirim askin gucune...
10 liralık çikolata için karısını döven adam var sanırım kuzeninin bunlardan haberi yok,aslında ben kuzeninin aşık olduğunu düşünmüyorum 38 yaşındayım bu saatten sonra evlenemem diye düşünüyor bence ama yanlış düşünüyor.

Anladığım kadariyla kuzeninizin iyi işi birikimi var. Kesinlikle gecikmeden evleneyim diye hata yapmasın. Şimdiden katlanmasi zor bir insan evlendikten sonra ooo bir de cocuk olursa köle gibi işte çalışır eve gelince de evde çalışır... sonu pek hayırlı değil gibi uygun değil bence zaten oğlan çok sevse ayrilmasin diye güzel is bulalım bana bende çalışayım şöyle yapalım böyle yapalım falan derdi... herşey elbette para değil lakin burda da asıl mesele para değil, tembellik.

evlenince kuzenin sahiden işten cıkamıcak.
cünkü herşeye o koşturucak. madi manevi.
ve eve gelip baktıgında. kanepeye uzanmış pijamalı etrafı batırmış bi eş görücek...
böyle bi adamla ömür gecmez... adam belli ediyor tembel oldugunu. hatta söylemişte.
gözünü acıp yapması gerekeni yapsın kuzeninin.

kuzenın yol yakınken geri dönsün hayırlı bir eş olmaz o adamdan ılerıde mutsuz bir yuva ve sonuç boşanma.yası 40 olupta evlenenler var bır daha nasıl bulurum yasım geçtı demesın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…