Kv kp gorumcem temelli bize yerleşiyor.

Üzmek istemiyorum. Çok naif duruyorsunuz. Ama söyleyeyim 2+2=4 onlar gelecek, ufacık eve tikisacaksiniz. Ne eşinizle sohbetiniz ne muhabbetimiz kalacak. Kendi ailenizin bir çay içmeye gelmesi göze batacak. Bozuk psikolojiniz düzelsin diye (yara bandi sevgililer misali) yaptığınız bebek bu kaos ve kargaşaya doğacak. Üzerinde hiçbir hakkınızın olmadigi belki de doya doya sevemeyeceginiz bebeğinizle bu klan hayatında suruneceksiniz. 10 sene sonrasında da aynı kv kp gibi gecimsiz, şirret yani şimdi kinadiginiz neleri varsa öyle insanlar olacaksınız. Çünkü ben sizde yol yakınken uyarma, konuşma belki de boşanma ışığı görmüyorum.

Biliyorum canim. Zaten hamileliyi oyle zor geçiriyorumki hamile kaldiğim ilk gun gelicek kv. O yuzden hiç olmazsa bem de manevi rahat olurum dedim. Eşimin branşi cerrahiye. Daha yeni olduğu için şu an sadece parayi biriktirip ev yapmak istiyoruz ama tabi cumbur camaat. Belki daha iyi kazanirda ayri eve çikariz umudu var
Ayrı ev kurtuluşmu peki Bakmakla hükümlü olduğum bir görünce Sürekli maddi manevi menfaat bekleyen bir aile işin çok zor

Merhaba arkadaşlar. Ben 2 yillik evliyim. Ben baküde dogdum buyudum. Eşim de universiteye girdiyinden bu yana burada yaşiyor. Ailesi yardimli isimli memlekette. Ben konuya geçeyim. Kari koca kapjşmişlar. Artik birbirlerine tahammulleri yok. Kp 3 gun once geldi bize. Neyse ben de pazar gider sandim pazartesi işte nede olsa. Bakiyorum gitmiyor. Dun gece eşim dediki babam gitmek istemiyor artik burda kalmak istiyor şok yaşadim. Eşim diyorki bir kaç gune annemleri de getiricem. Sonra toprak alip ev dikeriz artik temelli ailecek bir yere toplaniriz. Bizim burdaki evimiz 64 metre kare. Ama onlarin memleketteki evleri 2 katli. Kafayi yiycem ben burda düdük gibi yerde 5 kişi napayim. Hepsi sabahin korunde uyanir uyumazlar. Ve gelinden de onlarla ayni zamanda kalkmayi beklerler. Dizden yukari ve omuzlar gorunecek şeyler giymeye izin vermezler evde bile, biraz gurultulu insanlar. Zaten oyle olmasalar kavgayla kendilerini tüm koye rezil etmezler.. gorumcem engelli. Ben yeni duwuk yaptim. 40 gun daha yeni tamam oldu. Inanin gozumun yaşi kurumadan şok ustune şok yaşiyorum. Zaten evlendiyimde gorumceme bakacagimi biliyordum. Evin tek oğlu eşim. Ailesinin bizimle kalacaklarini da biliyordum ama daha 55 yaşlarindayken diyil ya. Kv.nin babasi hastaydi. Soylene soylene ona bakardi kv. Benim bebeklerimle ayni haftada o da vefat etti. Şimdi o da gitti ya hemen bir behane ariyorlarmiş gidelim oraya diye. Çok kotuyum. Zaten bebeklerimi kaybedince ruyadan uyanmiş gibi oldum şimdi sanki yeniden ruyadan uyandim. Ben nasil yapicam onlarla kucucuk evde. Eşim akşama kadar işde. Bana soz vermişdiki temmuzda işe çikma seni gezdiricem şehir şehir. Guzel yerlere goturucem. O da fos çikti anlayacağiniz. Çunki artik bizim onlar varken yanimiza gorumcemi almadan bir deniz krnarina gitmemiz bile mumkum deyil. Eşime nasil soyleye bilirim? Nasil bir yol izleyeyim? Saygisizlik olmadan. Resmen hayattan söndum. Gozumun yaşi daha durmadan beni ikinci bir zorluğun içine atiyorlar. Ben kendime bile hizmet edemez durumdayim napjcam ben
Ahh kıyamam ya,Baküden gelmis,Azeri kız,alıskındır hizmet etmeye demisler.
Kendilerinie gelin değil hizmetci almıslar resmen:KK43:
Ama kavga edeceksiniz gerekirse,aynı evde oturmayacaksınız.
Neden görümceye bakmayı bastan biliyordunuz da evlendiniz ya.
Allah sifa versin saglık sonucta ama kimse baskasının cocugunun sorumlulugunu alamaz yani bi ömür.
Esiniz saygı sınırını coktan asmıs farkındaysanız,size sormdan hayatınaz karar veren adama fazla nazik davranıyorsunuz.

Ahh kıyamam ya,Baküden gelmis,Azeri kız,alıskındır hizmet etmeye demisler.
Kendilerinie gelin değil hizmetci almıslar resmen:KK43:
Ama kavga edeceksiniz gerekirse,aynı evde oturmayacaksınız.
Neden görümceye bakmayı bastan biliyordunuz da evlendiniz ya.
Allah sifa versin saglık sonucta ama kimse baskasının cocugunun sorumlulugunu alamaz yani bi ömür.
Esiniz saygı sınırını coktan asmıs farkındaysanız,size sormdan hayatınaz karar veren adama fazla nazik davranıyorsunuz.
Ben Azerbaycandayim esimde burda. Bilmiyorum napicagimi(((

65 mtr2 evde nasıl olcak minnacık evde Tv odasında mı yatacaklar Eşine söyle bnce açık açık.. Sorumluluk üsteleyemeceğinizi, hala acınızın olduğunu Ahh erkekler ne kadar anlayışsız eşiniz ya hiç mi düşünmüyor sizi ve acınızı.. Bencilmiş

Canim ben hamileykem el ustde tuttular beni. Eşim aşiri iyi biri o yuzden artik kirici olamuyorum. Bana bir saygisizligi olsa neyse ben de bir gun çizgiyi aşarim ama olmadi. Zaten artik sureci değiştirmek imkanim yok. Kp bugun evlerine gidip tum inek koyun, arabalarini falan zatiliğa çikaricak. 10 gun içinde tum aile gelicek. Artik bunu ne ben ne eşim durduramaz. Sağliklari yerinde iki katli evlerini birakip geliyorlar resmen. Neyse artik ne desemde faydasi yok
Konuyu neden açtınız. Allah ağzınızın tadını bozmasın. Bize başka birşey demek düşmez.

Ne yapacaksınız,tabiki asla kabul etmeyeceksiniz.Eşiniz sizi buna zorlayamaz,muhtaç olsalar amenna ama gencecik insanlar.
Evinize yerleştiklerinde huzurunuz zaten bozulacak o yüzden şimdi resti çekin ne olacaksa olsun.

Bu evde de ikimiz idar ediyorduk çocuklarimiz için daha guzel şeyler dusunmusduk. Ama içimde oyle çocuk boşluğu varki. Sanki sadece bebek haberi beni kendime getirir( belki bebek olunca ayri eve çikarlar
Ciddi olamazsınız bu düşüncenizde😲

Çocuk çok istiyorum. Icimdeki bebek boşluğu benim canimi çok acitiyor. Belki hamile kalirsam teselli olur bana. Hamileyim adiyla girer odaya kapiyi kapatirim gelinlik gorevlerimden siyrilirim
Gelinlik gorevlerinde 9 ay siyrilirsin ancak oda belki.
Ayrica gelinlik görevi diye bir görevde yok.
Ne alaka evlendin diye anasina babasina gorumcene bakiyosun herkes kendine baksin yatalak degiller ya.
Cocuk yokken basinin caresine bak.
Bu sekilde ömur gecmez.

Canim ben hamileykem el ustde tuttular beni. Eşim aşiri iyi biri o yuzden artik kirici olamuyorum. Bana bir saygisizligi olsa neyse ben de bir gun çizgiyi aşarim ama olmadi. Zaten artik sureci değiştirmek imkanim yok. Kp bugun evlerine gidip tum inek koyun, arabalarini falan zatiliğa çikaricak. 10 gun içinde tum aile gelicek. Artik bunu ne ben ne eşim durduramaz. Sağliklari yerinde iki katli evlerini birakip geliyorlar resmen. Neyse artik ne desemde faydasi yok
E o zaman niye konu açıp napıcam diye soruyorsunuz🙄

X