Kzlar oktaym!!

ben okuyunca olumlu gibi algıladım..

cok uzun süre onu beklemişsin bunun etkisi var bekle eger sabırlı olursan hersey cok güsel olabilir canım ama dikkat et erkekler biraz cin fikirlidir seni üzmesine izin verme cunku seven bir kadın onlar için cantada kekliktir birazda

kızlarrrrrrrrrrrrrr su ankı durumumu anlayamazsınız ben onu beklerkennn o baskasını unutmak ıcın benle cıkmısss ve onu sevıyormus bunu duymakk ne kadar acı bılıyormusunuzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!! bana zaman ver bunları konsuucazz gıbı konusmalar yaptıııı ben cok mutsuzum su ann cokk!

sana bir sürü şey demiş..resmen seninle öylesine cıkmıs..aklı hep ondaymıs seninleyken bile...ve sen hala onu sevdigini söylüyorsun..daha ne kadar kendini küçük düşüreceksin acaba..
sacmalıyorsun, yerinde olsam artık onun ne yüzünü
nede sesini duymak isterim..dedigi laflara bak yaa..
beter olsun hç kausamasın zaten..
böyle kısılerin ahını aldıkca iki yakası bir yere gelmez zaten...:eek:lmaz: :mymeka: kötükedihüso

sana bir sürü şey demiş..resmen seninle öylesine cıkmıs..aklı hep ondaymıs seninleyken bile...ve sen hala onu sevdigini söylüyorsun..daha ne kadar kendini küçük düşüreceksin acaba..
sacmalıyorsun, yerinde olsam artık onun ne yüzünü
nede sesini duymak isterim..dedigi laflara bak yaa..
beter olsun hç kausamasın zaten..
böyle kısılerin ahını aldıkca iki yakası bir yere gelmez zaten...:eek:lmaz: :mymeka: kötükedihüso

ewet dedii bılıyorum ama sevmek bu ıste ne bılım ya artık uzatmak ıstemıyorummm... sacmalıyorummm bılıyorummm mutlu olmayacagınıda bılıyorum

denise unutmaya calış tatlım.
yeni bi sayfa aç.
nefret et bu insandan gerekirse.
valla karşına bundan çok seveceğin kişiler çıkar.
bilinçaltının oyunu bu sana.
en çok bunu seviyosun diyo sana, sen de inanıyosun. öyle değil gerçekten.
daha sonra bu yazdıklarıma hak vericeksin.
üzülme artık değmez gerçekten.

ben de 2 aydır beni nedensiz terk eden bir sevgilimle sadece msn konuşuyordum geçen hafta seni çok özledim yazmış görüşelim diye bende görüşemem yazmıştım dün dedimki görüşebiliriz o da bana geçen hafta o kadar görüşelim dedim evde yalnızdım şimdi sana bişey diyemem dedi resmen şok oldum ya beni özlediği falan hepsi yalan resmen yıkıldım dünden beri amacı farklıymış allahımm ben nasıl sevebildim onu çok pişmanım hem sevdiğime hem onun için üzüldüğüme erkekler oynuyor cnm başka hiç bir amaçları yok boşver unut gitsin:eek:lmaz:

zaten oyle yapıcam canımm artıkk kapatıyorum o sayfayı bırden degıl ama yavaş yavaşş..

çok önemsese oda cevap yazdınmı diye senin gibi sürekli kontrol ederdi heralde.yeniden üzülebilirsin.bence çok umutlanma

bence mantıksız senin ona aylardır yazdığına cvp vermeyen sevdiğini bilen sana niye ciddimisin desin bence iiiiiiii düşün

Olaylara gönül gözüyle baktığın için,o kadar ihtiyaçlısınki evet oda seni seviyor,oda bir adım atmış gibi sözler duymaya tatlım,inan buradan belli oluyor.
Ama buradaki herkes mantık gözüyle görüyor olayı.
7 aydır hiç hamle yapmamış bir insan,senin candan yazmış olduğun mesaja verdiği açılımı olmayan bir cevap,yarını gözükmeyen bir çelişki
Hayat senin hayatın,bizler sadece nacizane fikrimizi söyleriz.
Yanlız son kararını vermeden önce şunu iyi düşün
Ömür boyu gözü gitmek için kapıya bakan bir insanla yaşayıp hergün ölmektense
Çıkıp giden bir insan için bir kere ölmek daha mantıklı
İyi düşün kararnı öyle ver canım.

ilk yazıda sordun cevap ap açık ortada zaten nasıl düşünemedin
adam halamııı diye cevap vermiş sana
sen hala üstelemişsin olayı
sonraki yazılarını çok seviyoduk baskı yüzünden ayrıldık falan yazmışsın buraya
adam sonra cevap vermiş seni sevmedim başkasını unutmak için senle birlikteydim demiş
7 ay sonra söylemiş bunu bide
diğer internet teki erkek arkadaşınız olayınıda okumuştum onlar ayrı bi muallak zaten
yaşınız 19 çokda küçük değilsiniz
daha mantıklı hareketler yaparsınız bundan sonra umarımşutarafagitti

sende onu unutmak için birisiyle çıktın o da sana aynı şeyi yaptı
sende başkalarının duygularıyla oynadın o da senin..
kısacası eden bulur..
umarım anlamışsındır

X