Doğuma Hazırlık Leo ismi hakkında görüşleriniz?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Jade ile Lukas bu... muziklerinin hastasiyimm. Ayriyettne lukasin kizinin adi Mel di. Biziimkiler onu bile koyar. Isim konusunda bile git gide yozlasiyoruz.. cok tuhaf. Onlarda bir musluman ismi bulamazsiniz.u
İzlerdin mıydın Aşkın peşinde bayilirdim bende hep kızım olursa Jade koyacağım derdim

Leo nedir ya daha neler duyacağız Yarabbi farklı olmak için bu kadar da tuhaf bir isim konmaz ki bir üyenin mesajına katılıyorum okulda lo diye dalga geçerler hadi atlas güzel de Leo oldu mu hiç

Çevresindekiler pia, mia, çia, liya ve türevleri olacağından arada kaynar.

İzlerdin mıydın Aşkın peşinde bayilirdim bende hep kızım olursa Jade koyacağım derdim

Ya bayilirdim cok kucuktum cok. Ikincisi tirt. Ama birinci versiyonun benim icin yeri ayri. Hele maktub sarkisi.. filmin muzikleride cok basariliydi. Ayrica jade fas dili yeşim taşı demek filmdeki anlami da guzeldi jadenin annesi jadeye hamile iken bu taşi bulmus ona kolye olarak vermisti. Ah ah.

Bütün oyuncular sahaneydi gerçekten unutamadiklarimdan benimde :)

Pia gayet güzel bir isim bence, ben pek koyana rastlamadım. İçinde attila ilhan gizli, kötü olması imkansız gibi geliyor.

Güzel ya da çirkin yorumunda bulunmadım, benim çevremde var, tercih ve zevk meselesi zaten. leoyla yapı olarak benzedikleri için bu örnekleri verdim.

Herkesin zevki kendine elbetteki ama ben gercekten saka yapmis arkadas sandim. Hic duymadim bu isimleri ve ben de degisik olsun diye abartmaktan skldim. Ben eski klasik isimleri seviyorum.

Öncelikle Allah sağlıkta kucağınıza almayı nasip etsin... Bende ikiz erkek bebeklere hamileyim (34.hafta) isim konusunda da inanmayacaksınız ama bizde eşimle kararsızız hala :) Şuan doğum için Amerikadayım ve ilerde çocukların burada yaşama ihtimalini düşünerek bende kolay söylenebilen için ğ,ş,ö,ç,ü olmayan isimler arıyorum. Sizin gibi bende nedense kesinlike uyumlu isimler istemiyorum... Efe & Ege , Ahmet & Mehmet... gibi gibi...Burada Türk ailelerin en çok verdiği isim Deniz (bu ismi oldum olası hiç sevmem + unisex bir sim olması sebebiyle eledim), 2. isim ise Atlas... Atlasıda eşim beğenmedi... Leo ismide çok güzel ama yanına middle name istiyor sanki... Yurt dışında ve Türkiyede kullanırken zorluk çekmez...
siz kaçıncı haftanızdasınız? G gulsecicekk

Yani tamam uluslararası isim olsun istiyor olabilirsiniz de Leo da ne bileyim
Açık konuşacağım çok itici duruyor yahu çocuk yabancı değil adı yabancı hani Tarık(Taric) koysanız Deniz (Denis) koysanız anlarım da
Bari Teoman koyun kısaca Teo derler zaten xndmsös

Merhabalar bende 33. haftamdayım. Sizin düşündüğünüz isimler var mı :) atlas hala benimde içime sinmiyor da..

Iki ismi de begenmedim..Leo cizgi film karakterlerinin isimlerinden oluyor genelde.atlas da atlas iste:) ben olsam koymam tercih sizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…