Lohusalık ve yeni hayatim ve ic sikintilarim

Hic cevap vermeyecegim cunku yazdiklsrinzdan anladim hicbirsey anlamamis kendi kendinze wlstiride bulunuyorsunuz o dediklerinizinn hicbiri malesef sandiginiz vr anladiginiz gibi degil neyse bosverin

Emmeden once bir kez sagdim denemek amacli doyuyomu filan diye azalmamis artmis cok mutlu oldum ama her seferinde bu kdr gelirmi geliyomu bilmiyorum ins gelirr

Hic cevap vermeyecegim cunku yazdiklsrinzdan anladim hicbirsey anlamamis kendi kendinze wlstiride bulunuyorsunuz o dediklerinizinn hicbiri malesef sandiginiz vr anladiginiz gibi degil neyse bosverin
hımm
yani 9. ay 9. güne kadar gebe olduğunuzdan haberiniz yoktu
ablanız aslında size yakın yaşıyordu, bekardı çocuğu yoktu, birden 5 yaşında bir çocukla başka şehre taşındı.

kedi de yoktu doğumdan önceki gün sahiplendiniz
COVID de yok 1 senedir dün icat oldu.

evi de sizin haberiniz yokken başkası oraya taşımış.
peki.

Emmeden once bir kez sagdim denemek amacli doyuyomu filan diye azalmamis artmis cok mutlu oldum ama her seferinde bu kdr gelirmi geliyomu bilmiyorum ins gelirr
Süt zamanla bebeginin bir ögunde ne kadar doyacagini bilecek düzeye gelecek en onemlisi moral.. her zaman yuksek tutmaya calis ve bol bol emzir su iç gerisini dusunme simdilik sen
Sağlikla sıhhatle büyüt insallah

Bisey dicem nacizane yine ama yapmayin..
Gerek yok .
Yeni bir anneye yaziyorsunuz.

Evine dön bebegine bakmaya alış.
Yalnız kedi nasıl olacak?

Ben buradan daraldım sen bunları yaşamışsın.
Evet buraya yazabildiklerim bu bunlar ne ki eşimle ağız dolusu kavga ettiğini yazmadım ben senin karını nazlandıramam dedi eşim senin karın dediğin senin kızın anne dedi çok yüz göz olundu. Rahat edemem diye kayınvalidemi bile cağırmayan eşime çok haksızlık oldu çok üzüldü eşim de

Siz hangi kafadasiniz ya neyin tribi anlamadim ne garipsiniz burda yardim edecek fikirlerde.bulunmaniz gerekirken polemik yaratma derdindesiniz gidin sinirinizi reel hayatta kime kizdiysaniz ondan çıkarın burda yardim isteyen insanlarin konusuna kan kusmayin .. ben o polemige giremiycem strese girip sutumu azaltamiycam kusura bakmayin ..

Bu arada benimde kedim var oglum 16 aylik kedim 3 yasinda acayip iyiler suan
Insallah darisi bize bizim kedide merakli merakli bakiyo arada kokluyo izin veriyorum ama.bende kuslarda vardi biraz annrme gonderdim alicam.sonra ama.bi iki kez kuslara baktigi gibi bakip yaklasti bebege hemen pistt dedik korktuk yatak odasinda bizle uyuyordu ama bilincsiz benehin besigine atlar yatar diye almiyoruz cok uzuluyorum cok ilgisiz kaldi bana hasta annemew gelince bensiz kaldi esimle bazen goruntulu ariyoruz sesimi duyunca kafayi yiyip dis kapıya bakiyo icim gidiyo onun icinde gerçekten evimde evim diyorum o benim.bi tane prensesim askim brtanem . Ama tuyleri cok tuylu asiri yumos cok dokuluyo heryer kil acaba veterinerde yeleleri patileri ve kiyrugu kalsa govdesini aldirskmi diyoruz ic camasirina kadar kil heryer

Ben dogumdan 1 hafta once tras ettirmistim faydalıda oldu ama.suan yine her yer tüy bende hem dyson hem.robot supurge alarak cozdum o konuyu.

O zaman senin hissettiklerinin benzerlerini hissediyordum aslında sadece yüksek sesle söyleyemiyordum çok zorlanıyordum oğlumu kabullenmem çok zor olmuştu bugün o hasta ve ben ondan daha perişanım birisi bana sarılsın geçecek tuğçe desin istiyorum çok yorgunum bitkin

Allah tekrar kotu ve zor gunler yasatmasin sizede insallah

Ama gercekten gececek aslinda biliyorsun
Kac kere hasta olmusuzdur bebekken?
Keske tirnaklarina bile zarar gelmese ama boyle boyle bagisiklik kazanacaklar.
Gecmisler olsun
Onlar atlatiyor cok kuvvetliler ama iste biz mahfoluyoruz cok haklisin.

Allah tekrar kotu ve zor gunler yasatmasin sizede insallah
Bahar bebeğin gazı vardır ondan öyle ağlıyordur birde senin stresini hisseder . Kaynamış suyun içine kimyon at sabah akşam iç . Sütünü arttırıp gazı giderecek . Oğlum tek taraflı beslenmek istediği için sütüm azaldı mesela sonra bebek normal emmeye karar verince eski haline döndü çamaşırım ıslanmaya başlamıştı . Sürekli günde 3 bardak rezene kimyon çayı anne çayları içtim 14 ay içtim tam
Ama gercekten gececek aslinda biliyorsun
Kac kere hasta olmusuzdur bebekken?
Keske tirnaklarina bile zarar gelmese ama boyle boyle bagisiklik kazanacaklar.
Gecmisler olsun
Onlar atlatiyor cok kuvvetliler ama iste biz mahfoluyoruz cok haklisin.
Evet inşallah diş yüzünden oldu bu diş bizi bitirdi resmen

Gecen hafta bizimde 4 dis birden cikti maalesef zor
2 güne rahatlar yarin daha da iyi olur hatta
Büyüyorlar..
Ben tetagil kullandim gecen hafta bi nebzw rahatkatti birde dentinox mercimek kadar.. zaten biliyorsundur fakat fikir olsun yine de
Bu dönem gecince bir pirzolayi hak ettiniz beraber bence öyle düsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…