Lütfen bilen biri bilgilendirsin 1 hafta geriden gelen gebelik

Benimde 10 gün geriden geliyor canım. Pik olan gün değilde adetine daha yakın bir günde döllenmiştir bebek.
Mesela benim de 6 haftalık olması gerekirken 4 haftalıktı korkulacak birşey yok. Adet gününü değiştirir doktor. Benim 5 Ağustos normalde ama doktor 15 Ağustos de bundan sonra dedi usg ile uyumlu çıksın diye.
Bu arada benidme ters rahim, 7 haftalıkken karından görülmedi bebek ve kalp atışı. Vajinal bakınca görmüştü
İnşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız

9
Ben bugun doktora gittim ultrason ile bakilmasi icin düşük tehlikem vardı progesteron kullaniyorum. Normal de 6+3 haftalik olmasi gerekiyor 5+2 haftalikmiş 3 ayri ultrasonda bakildi ilk ikisinde gozukmedi kese baska ultrason ile bakildi zar zor gozuktu ters rahim oldugu icin zor gözukuyormus. Ben ovulasyon testi ile hamile kaldim normalde geç döllenme olunca 1 hafta geriden gidiyormuş ama ben de olmadi yani 31 ekim son adet tarihim 14 kasım ovulasyon testim pik oldu ve o günü değerlendirdik ovulasyon pik olunca yumurtlama 15 kasımda olması gerekiyor bu durumda 6+3 haftalik olmasi gerekiyor yumurtlamama göre ama 5 haftalik cikiyor ne kalp atisi nede bebek gozuktu sadece kese neden boyle oldu anlamadim. Doktorda erkenden yemege gidince sonucumu gosteremedim eşim sinirlendi özele gideriz dedi çok merak ediyorum bilen biri var mı ?

Canım merhaba nasılsın seninle aynı durumdayım. Geç yumurtlamadim ve yumurtlama zamanından başka da ilişkim olmadı. Ctesi gittim dr a 6 haftalik olması gerekirken 5 haftalik çıktı. Hiç hamilelik belirtim de yok göğüs ağrım dışında çok korkuyorum bir kaybım var. İğne vuruluyorum kan sulandirici. Sürecini açıklayabilir misin maşallah devam ediyor sanırım gebelik

9

Canım merhaba nasılsın seninle aynı durumdayım. Geç yumurtlamadim ve yumurtlama zamanından başka da ilişkim olmadı. Ctesi gittim dr a 6 haftalik olması gerekirken 5 haftalik çıktı. Hiç hamilelik belirtim de yok göğüs ağrım dışında çok korkuyorum bir kaybım var. İğne vuruluyorum kan sulandirici. Sürecini açıklayabilir misin maşallah devam ediyor sanırım gebelik
Canım benim o aradaki fark 1 gun kalmisti en son 1 hafta gerilik bisey olmuo diue biliyorum. Çok şukur devam ediyor gebelik. Gecen ahfta gittim ters dönmüştu bebek bir ara rahim agzi yumusamasi yasadim kipkirmizi kanamayla. Serum iğne fitil derken cok sukur toparladik . 2 hafta sonra tekrar kontrol var son durumu nedir bilmiyorum. Ama hiç moralini bozma yaşayacak oldumu herturlu yaşiyor cok sukur.

Canım benim o aradaki fark 1 gun kalmisti en son 1 hafta gerilik bisey olmuo diue biliyorum. Çok şukur devam ediyor gebelik. Gecen ahfta gittim ters dönmüştu bebek bir ara rahim agzi yumusamasi yasadim kipkirmizi kanamayla. Serum iğne fitil derken cok sukur toparladik . 2 hafta sonra tekrar kontrol var son durumu nedir bilmiyorum. Ama hiç moralini bozma yaşayacak oldumu herturlu yaşiyor cok sukur.

Oy maşallah canım Rabbım sağlıkla kucağına almayi nasip etsin. Benim de ctesi kontrolüm umarım güzel şeyler duyarız. 2.ye çok moralim bozulur ama tabi hersey Allah tan. ❤️

Oy maşallah canım Rabbım sağlıkla kucağına almayi nasip etsin. Benim de ctesi kontrolüm umarım güzel şeyler duyarız. 2.ye çok moralim bozulur ama tabi hersey Allah tan. ❤️
Amin canım benide haberdar et mutlaka rabbim hayirli sonuclarla karsilastirsin bebişlerimiz bizimle olsun ❤️🥰

X