Lütfen size ihtiyacım var..

Evet hiç kimseden korkmazdım kendimi ezdirmezdim her şeye tavrımız ortaya koyardım ama şimdi sanki ağzım dilim bağlı kendimi ifade edemiyorum ya olay çıkarsa bana bişey derlerse diye çok çekiniyorum kendimi savunamamaktan haksız olmaktan hakkımda ne derler diye düşünüyorum kendimi kenara çekiyorum
Siz böyle kenare çekildikce daha çok borç ödersiniz bulunmaz hitn kumaşı değil eşiniz ailesi çekin restinizi..

Siz böyle kenare çekildikce daha çok borç ödersiniz bulunmaz hitn kumaşı değil eşiniz ailesi çekin restinizi..
Eşimle konuşacam mesajları da gösterecem artık iyiliği geçti enayi olduk diyecem hemde nankör insanlara değmiyor sırtımızdaki semeri atalım diyecem

Hayır bişey vermemişler sadece eşim iş kurarken kv bir kaç tane bilezik vermiş o kadar kaynıma sadece araba için kredi çektik evide kayın babamın evini satıp onlara ev aldılar tabi evde bizim ve diğer kardeşlerinde hakkı vardı bizim ev kredimiz kaynımın araba kredisi toplam aylık 2.500 tl ödüyor eşim kalanıylada geçiniyoruz işte
Oooo işte çıldırmalık bilgi. Eşinizi iki işte çalışıyor bir işte kazandığı parayı da eltiye veriyor. Yani çocuklarınızın rızkını Sizin geleceğinizi. Yani daha ne kadar susacaksınız merak ediyorum.

Çocuğunun rızkını kendi hakkını bu çirkefe aç gözlüye yedirme. Kimsenin arasına girip kimsenin maşası olma. Sana mı güvenip evlenmiş? Kv yaptığı yardımda da senin payın hakkın yok mu?
üstüne neden siz para veriyorsunuz?
bunca olay sonrası niçin boyun eğip tamam diyorsunuz? Çocuk sorulacaksa eşin kardeşine sorar, bilgi alırsınız, ihtiyaçları varsa öğrenir yardım edersiniz. Ne münasebet herkes herkesi her gün arayıp çenesini çekmek zorunda mı?
kusura bakmayın biraz fazla tepenize binmişler. Çocuk kıyaslaması beni çok sinirlendirdi, Allah şifa versin en kısa zamanda tabi ki. Sizinle değil evladıyla uğraşsın

eğer ihtiyacı varsa da kendini sıkıp iş bulup çalışsın. Milleti emir eri yapmış dağdan gelmiş haliyle. (Dağdan gelip bağdakini kovmak)

Eşiniz yine bir kıza kaslarını elletirken mi yakalandı da acaba bu yüzden mi onlardan bu kadar korkuyor?

Kardeşinin adına aldı daha anlatamadığım çok şeyler var
Peki kocana neden ayar vermedin.. benim kaynım katır kadar kızını bana gönderecekti eşimi aramis dior liseyi merkezde kazanırsa gelsin 1 sene kalsin sizde.. he dedim olur o önce amca olarak benim 4 yaşındaki çocuğumun soZ verdiği doğum çeyreğini bi taksin da.. asla kabul etmedim.. evlendiğin günden beri de iki eltimle de isim yok oraya gidince 1 2 saat evlerine uğramışızdır o kadar.. önün dışında 'ne ararım ne birşey, ararlarsa 3 4 çalmadan sonra anca acarim ki aşırı samimiyetten sıkıntı çıkmasın.. o amca olarak benim çocuğuma hiçbirşey yapmazken ben önün kızını misafir edecem 1 sene

Korkuyla ilgisi yok eşim onlara değer veriyor onlar değer bilmiyor eski konuların bu konuyla bir ilgisi yok onları neden karıştırdığınız anlayamadım
Eşinizin topu size atması, onlardan çekinmesi. İki işte çalışıp, maaşın birini onlar için harcaması.
Nereden baksanız tutarsızlık.

Ozguven eksikligi sebebiyle hakkini savunup sinirlarini koruyamamin adinin 'kimseyi kirmak istemiyorum' oldugunu, kendine yeterince deger vermedigi icin herkesin onu ezmesine izin vermenin adinin 'saf, iyi niyetli' olmak oldugunu ben bu forumda gordum. Guzellestirmeyi birakin bu yaptiklarinizi normallestirmeye bile gerek yok. Disaridan bir gozle okuyun bu yazdiklarinizin tek bir tanesi bile normal mi?

X