Lutfen yardim edin bana bir akil verin delircem...

biri iyice bi anlatsın noolur özet geçip vallahi okurken başıma ağrı girdi gözlerim şasi oldu şiddet aldatma da mı var bu konuda

İçim şişti gülüm vallahi sabırla okudum.. bunca olayın soyadı değişikliği sebebi ile olabileceğine kımse inanmaz çocuğu koy önüne anlat o bile inanmaz ! Resmen sebep aramış ve güzelce bulmuş tebrikler ! Öyle bir adama bırak mesaj atmayı sümüklü mendil bile atılmaz yoluna önüne bak boşa gitsin.. saygı yoksa sevgi de olmaz !

Soyadini degistirmeyi once onaylamis. Sonra onu bahane etmis. bu soy adi meselesi degil. ondan sonra evin gecimiyle evin tasinmasiyla ve sizinle ilgilenmemis. Sonra da zaten bahane ararken disarida kalmayi soy adini da bahane edip bitirmis. evden kovmus. hicbir sekilde tekrar gorusme taraftari degil. cocuk icin diyorsun da onun umurunda bile degil. o kafasinda bitirmis. zorla guzellik olmaz. adam evliligi bitirmis gorunuyor. bunun altinda basja birsey var. esin baska biriyle olabilir mi?

Hayir anlamamissiniz cocuk ki degil sadece benim soy ad yazildi onunki ve benim ki yani cocuk ki sadece onun soy adi bunu sorun ederek 8 ci aydan beri surekli kavga gurultu cocuk gibi yasak koymalar para vermeyisler vs diyebilirim hani en ufak seyde hir gur cikariyo bende karsilik verince suclu ben oluyorum.

Maalesef çözümünüz yok, eşiniz klinik vaka ve sizi de çocuğu da istemiyor. Hazır peşinizi bırakmışken bir an önce bu adamdan ve ailesinden kurtulun yoksa psikopatça bir kadın cinayetine kurban gidebilirsiniz. Sizin de psikolojiniz bozulmuş, en azından çocuğunuza acıyın ve bu sağlıksız rezil ortamda o yavruyu büyütmeyin. Anladığım kadarı ile yurtdışındasınız, orada Türkiye'den daha iyi imkanlar sunuluyor bu tip durumlarda ve aileniz size destek oluyor. Neyi bekliyorsunuz? Sakat kalmayı mı, ölmeyi mi? Çocuğunuza zarar vermesini mi? Anlayın artık bu soyadı meselesi değil, eşiniz olacak o adam kafadan hasta. Şiddet eğilimli, psikopat. Sizi de çocuğunu da gözünü kırpmadan harcar. Siz de bir bireysiniz, bir anne babanın kıymetli evladı, Allah'ın can bahşettiği bir kulusunuz, kendinize bu muameleyi nasıl reva görüyorsunuz? Neden insan gibi yaşamak varken kendinize ve çocuğunuza bu hayatı layık görüyorsunuz? Üstelik imkanınız da var. Herkesin sizin üzerinize gelmesinin sebebi bile bile bu işkenceli hayatı seçmiş olmanız ve ısrarla kurtulmak istemeyişiniz. Bunun haricinde zaten eşinizin durumu ortada; ama ısıran köpek ısırma lafından anlamaz. Onu uzaklaştıracak olan sizsiniz. Nedir bu koca koca diye son bir şans istemeyi düşünmeler? Benim bildiğim ortada sıcak bir ev ortamı varken küçük bir tartışmadan dolayı kavga büyürse büyükler araya girip yuvanı dağıtma derler. Siz açsınız, açıktasınız, bebeğiniz aç, dayak yiyorsunuz, psikolojik baskı görünüyorsunuz. Siz bu hayattan ne bekliyorsunuz? En azından çocuğunuz için aklınızı başınıza alın ve özgürlüğünüze bir adım atın. Allah yardımıcınız olsun.

va
vallahi problem bende sanırım bu yazdiklarindan da hicbirsey anlamadım ben tam dört kez okumama rağmen

va

vallahi problem bende sanırım bu yazdiklarindan da hicbirsey anlamadım ben tam dört kez okumama rağmen

Çocuğun soyadı babasının soyadı ile aynıymış, sadece hanımefendi kızlık soyadı ve eşinin soyadı olmak üzere iki soyadını kullanıyormuş. Adam da kızlık soyadını sildiremedi ve sadece kendi soyadını kullanmadı diye kavgayı başlatmış.

hay
allah razı olsun benim ki çocuk ki onun ki hiçbişey anlamamistim peki sonrası nedir onu da yazarsaniz sevinirim

hay

allah razı olsun benim ki çocuk ki onun ki hiçbişey anlamamistim peki sonrası nedir onu da yazarsaniz sevinirim

Para vermiyormuş, dövüyormuş, ailesinin gazına gelip sen annem babamla aynı sofraya oturamazsın deyip onların yanında dövüyormuş, 10 euro bırakıyormuş çocuk aç kalıyormuş, cep telefonu vermiyormuş, ailesini de sevmiyormuş, hanımefendi hastayken hanımefendinin annesine yaşlı ve hasta olmasına rağmen kendi ailesine baktırmış, çocuk ne olacak diye sorduğunda kim alıp götürdüyse onun problemi diyormuş, çocugunu ve hanımefendiyi kapıya koymuş ailesi gelip almışlar, arayıp sormuyormuş şimdi konu sahibi de diyor ki yuvam yıkılmasın mesaj atıp bir şans daha istesem mi.

Haklisiniz cnm ama yasadiklarimi kisa sekilde ozetleyemedim ancak boyle anlatabildim zatrn herkes oyle soyluyo bu bahane diyo soyle soylim evlendi.iki ayin geliniydim bu kiz kardesimin yaninda oyle bi dovmeler oldu ki anlatamam ozaman 1 hafta annemlerde kaldim birinin araciligiyla geldi gittim daha sonra yine hamileyken yine dayak dogumdan sonra yine dayak en ufak sey dayak dusun bunca seye ragmen ben onu asla birakmadim kiz kardeslerine laf ettirmez ama benim icin ettirir onlara herkese anlatiyo tek suclu benim butun yapan eden benmisim gibi anlatisi yokmu duydukca dahada canimi acitiyor.

boşanmak için ne engelin var ki tek düşündüğün yuvanin yikilmamasi ise ortada bir yuva yok zaten ancak başka engellerin varsa nedir acaba anlaşılır bir şekilde yazarsan sağlıklı yorumlar yapabiliriz

Bide yurtdışındasın ne güzel ..bu adamın hakkı süründürerek onu boşaman olur. Git davayı sen aç. Maddi yönden de hiç olmasa düzenli bu nafaka gelir. Adam kindar ! Geri dönsen döndüğüne pişman eder seni. Sende bir ana baba evladının birazda kendini düşün. O ortamda çocuğun ne kadar sağlıklı yetişir? Boşan da çocuğun karnı doysun en azından

Pes etmedim direndim hepsini okudum.ne yani herşey güzeldide kimlik mevzusundan sonramı bu hale geldi bu adam bu saçmalık.resmen bahane aramış sizi istemiyo insan çocugunu merak etmezmi ya onuda etmiyo her yerde boşanıcam diyo.sizde ona yalvarıp şansmı isteyeceksiniz bırakın Allah aşkına bu adamdan ne köy olur nede kasaba

Hamile iken dayak mı !!!??!! Bir dakika beklemem boşamak için ! Hala barışmanin affetmenin yolunu arıyorsan sana da yuh olsun ... İyi dayanmissin ... Yapma kendine bu zulmü

Evet aynen oyle oldu daha oncekeri de sorunlar oluyodu ama hic birinde ben seni bosiycam istemiyorum die birsey soylemedi bu son olayda resmen gozu donmus cocuk icin evet para vermiyo devletin verdigi parayi da el koymus diyorum senin parandan bisey istemiyorum.Bari cocugumun parasini birak ben ihtiyaclarini alim.Yok neden mis kiz kendi soy adini tasiyormus kendi alirmis.

Ya benim ki zaten 3 yil onceki istedi hani simdi isteyip de israrci olsam hakli diycem soyledigim seyi bana soylemedi. Ben hatirlamiyorum diyince dahada haksiz durumuna dusuyorum.yani hangisi yazilirsa yazilsin die gittim.Kadina ben 3 yil once sordum.Nerden bilim ben kadin o anda isleme koyacakda simdi karsimiza cikacak inanki bilmedin izahda ettim.Ama hic bir sekilde dinlemiyor.Etrafda surekli hani birileri duzeltiyordu.Yapacakdi die soyleniyo birisi dedigide babam ona demis ne var ki bunda bi dilekceyle bi avukatla hallolunur.Ben yaparim demis.Ama yoook bu oyle biri ki dunyada sadece kendi lider etrafindakiler koleleri gibi davranmalar adami delirtiyor.

Şu yazdıklarınızdan sonra size verecek cvp bulamadım, defalarca dayak yemişsiniz ama hala yuvam yıkılmasın bu nasıl bir mantık, ailenizde arkanızda ee daha ne bekliyorsunuz allah aşkına şu buldumcuk kadınlardan, olmayı bir kenara bırak kendini ve çocuğunu kurtar bu manyak heriften inan daha sağlıklı bir hayatın olacak.

Hepsini okumadim ama bunlarin soyadindan dolayi oldugunu sanmiyorum baska seyler vardir esiniz degismesinde.Hem noluyor yani eski soy ismin yazinca ya da esininki ne kadar bos
Valla bilmiyorum artin neyin hesabini yapti adam kagitsizdi.oturumunu aldi.Bir de ustune iyi bir maasli ise girdi.Adam eski adamlik dan cikti.Cok baska biri oldu.Millet ona degisti kagit alinca parayi gorunce demelerini de kabullenmiyor.Tmm simdi evliligimiz de hic mi benim hatam olmadi elbette oldu ama haksizliga gelemedigim konular da sesim cikardi.Hos simdi de millete ben 1 soylersem.O 2 soyluyor diyor.Yani onun istedigi ben sana sayip sovcem ama bizim adette kultur de kadin susacak cvp vermiycek dusuncesin de bende bir canim hic bir sey demeden kim susar.

Ya ne bilim bir kere bir insanin adi cikmasin.Cikinca agzinla kus da tutsan yaranamiyorsun.Ben her ne kadarda yasadigimi anlatsam da herkes bu konuda beni tek suclu goruyormus gibi konusuyorlar.Buda benim agirima gidiyor.Hic bir sey tek tarafli degil diyorum.Ama o erkekdir onun ki senden bir fazla olsun demeleri beni boyle caresizlige surukluyor.Cunku bugune kadar ne yaptiysa sustum aileme demedim yasadiklarimi icime attim.Ama bu son olayda agzindan cikanlar la ne yapacagimi bilemedim.

Tum bu anlattıklarından neden hala bu adamı istediğinizi istemedim.Bitsin böyle yuva yıkılsın tabi ki.Dayak var, adam eve para bırakmıyor.Cocugunu bile umursamiyor.Daha önce de yurt dışında mıydı?Seni yurt dışına gelmek için mı kullandı? Adamın sana ne sevgisi ne demek saygısı var.İyi bir boşanma davası açan ve tazminat iste.Hatta keşke dayak falan olduğunda darp raporu falan alsaydın.Boyle okuzlere evlilik fazla geliyor.Buldu mu bunuyorlar.Kendini daha fazla ezdirme.Yetmez mı? Emin ol çocuğunun böyle bir ortamda büyümesindnse tek büyütmek daha mantıklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…