Gebeliğe Hazırlık Mart 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hah tamam iste simdi oldu. Rahat rahat hamis kalabilirsin canim bir ay bekleme suren dolmus artik hangi ay kalirsan bakalim
Ayy inş canım yaa hayırlısı artık 😊😊 sabah saatlerinde sağ kasık agrimla uyandım. Çatlamadan sonraki 4. günüm. Adetin başından beri ateş ölçer yapıyorum. Diğer günlere nazaran 0.5 - 0.7 gibi bi artış var. Diger aylarda yapmıştım ama hiç böyle yükseliş yoktu

Eki Görüntüle 2799591
Kızlar yardımcı olabilir misiniz son 3 güne ait ovülasyon testlerim, sonuncusu 11 yazan bugünkü sonuç pik olmuş mu hangi günleri değerlendirmeliyim ?
Bence bugünü değerlendir derim hertürlü ihtimale karşı. Tam pik olup olduğu konusunda emin değilim açıkçası biraz daha koyuluk olması lazım düşüncem. Ama bazımızda böyle pik olma durumu var. Kaç günde bir adet görüyorsunuz? O daha iyi fikir olacak bana?

Bu detaylı açıklama için çok teşekkür ederim, kafayı yiyordum düşünmekten:) ya daha önce de ovulasyon ile takip ettim böyle olmamıştı onun için garip geldi. Kanamam koyu kahve gibiydi bir de böyle sulu kan değildi leke gibi geldi ama şu an yok. Neyse kafaya çok takmayıp bat ı beklemek en iyisi dediğiniz gibi:)
Canım devamı yoksa ve rengi de öyleyse ya yumurtlama yüzünden ya da yerleşme inşallah yerleşmedir Allah ım aminnnnn🤲🏻❤️Bu arada rica ederim 🤗

10.ün baslamıs 11gün kesın var devam et
Bence bugünü değerlendir derim hertürlü ihtimale karşı. Tam pik olup olduğu konusunda emin değilim açıkçası biraz daha koyuluk olması lazım düşüncem. Ama bazımızda böyle pik olma durumu var. Kaç günde bir adet görüyorsunuz? O daha iyi fikir olacak bana?
28-29 günde bir oluyorum dün değerlendiremedik bu akşam yarın ve ctesi nasipse değerlendireyim o zaman çok teşekkürler cevap veren herkese 🥰🙏🏻🌸

Bence yarin siliklesme oldugunda yapin zaten sperm rahimde en az 72 saat yaşıyor siliklesme de iliski daha onemli 🙏
Ben de öyle düşündüm ama bilemedim
Olmaz değerlendir canım gün aşırı yapıyormuşsun zaten ya bunu bu akşam da değerlendir 🤗

vallahi gördün hemen denemelisin
Dün akşam değerlendirdim, gün aşırı değerlendiriyoruz ne olur ne olmaz diye. Bugün yapsam mı yapmasam mı bilemedim, sperm kalitesizleşmesin diye bekleyeyim dedim ama bilemiyorumm

Ben de öyle düşündüm ama bilemedim

Dün akşam değerlendirdim, gün aşırı değerlendiriyoruz ne olur ne olmaz diye. Bugün yapsam mı yapmasam mı bilemedim, sperm kalitesizleşmesin diye bekleyeyim dedim ama
ben o olaya inanmıyorum ya kalitesiz olur mu hiç kan veriyorsun mesela oluşan kan yine taze kan yani buda aynı boşalıyon geri oluşa sperm taze sperm ters ilişki dene bu akşam sen onunda çok faydası var

ben o olaya inanmıyorum ya kalitesiz olur mu hiç kan veriyorsun mesela oluşan kan yine taze kan yani buda aynı boşalıyon geri oluşa sperm taze sperm ters ilişki dene bu akşam sen onunda çok faydası var
TERS İLİŞKİDEN KASTINIZ NEDİR ? YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ? BİR KİMYASALIM BİR DE KALBİ DURDUĞU İÇİN KÜRTAJIM VAR. ARTIK DENEMEKTEN DE YORULDUM KORKUYORUM YİNE AYNI ŞEYLER OLACAK DİYE :KK43:

Valla neye göre tutuyo bilmiyom yumurtlama günlerinde ne yaşanıyo o testler ne hiç bişey bilmiyorum çok cahilim daha eşimde öyle tam 12 den nokta atışı attım sana diyo 🤣 bende uygulama var bu hafta yumurtlama mavi renkte bu hafta tutar galiba dedik öyle bide benim adetim çok düzenli sapmaz bittikten sonra jel kıvamında akıntım nerdeyse 1 hafta geliyo çok yumurtluyom galiba ondan
Benimde senden farkım yok yeni yeni öğreniyorum 🤣ahahah kalanlar çıkıyor demek ki ne güzel ama adetin düzenliymiş maşallah benim iki üç gün sapıyor ona rağmen acaba hamile miyim diye dört dolanıyorum 😂😂

Ayy inş canım yaa hayırlısı artık 😊😊 sabah saatlerinde sağ kasık agrimla uyandım. Çatlamadan sonraki 4. günüm. Adetin başından beri ateş ölçer yapıyorum. Diğer günlere nazaran 0.5 - 0.7 gibi bi artış var. Diger aylarda yapmıştım ama hiç böyle yükseliş yoktu
Hiim ates basmalar oluyor evet hadi bakalim cok az kaldi geri sayima devam

TERS İLİŞKİDEN KASTINIZ NEDİR ? YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ? BİR KİMYASALIM BİR DE KALBİ DURDUĞU İÇİN KÜRTAJIM VAR. ARTIK DENEMEKTEN DE YORULDUM KORKUYORUM YİNE AYNI ŞEYLER OLACAK DİYE :KK43:
doggy pozisyonu kolay hamile kalırsın yaşın genç senin internetten bak buradan tarif edemiyorum :)

Bende ondan korkuyorum ama devlete gidip de şu hormonlarima bakılmasını istiyorum desem bakarlar mi acaba hafta içinde denk gelirse

Ya bir bakayım umarım vardır öyle bir şey 😌

Vallahi kırmızıyı görmedim ama görmüş kadar oldum regl sancılarım başladı. Devlette mi baktiracaksin canım gidince direk bakıyorlar mi aç tok fark ediyor mu doktor baktırmak istiyorum deyince bakar mı acaba çok soru sordum ama belki doktor bir şey demiştir diye yazdım kusuruma bakma 😅
Estağfurullah canım benim ne demek ben özele gidiyorum canım doktorum var orda. Devlete gitmem daha en son gittiğimde kavga edip döndüm😂😂Doktorum adet olursan 3. günü gel hormonlara bakcam demişti😄Aç veya tok gel diye birşey demedi bak bende şimdi merak ettim içime kurt düştü 😂😂

28-29 günde bir oluyorum dün değerlendiremedik bu akşam yarın ve ctesi nasipse değerlendireyim o zaman çok teşekkürler cevap veren herkese 🥰🙏🏻🌸
Sen devam et testine daha kırmızı da olblr t çizgisi 14. Gün filan canım 😊 değerlendirmeyi de dediğin gibi yap 😂 işimiz şansa kalmasın derdi burada arkadaşın biri şimdi hatırlamıyorum aynı onun dediği gibi 😀🤗

Leylacaa Leylacaa geçenlerde sen ters ilişkiyle ilgili çok güzel bir görsel koymuştun . sana zahmet arkadaş için tekrar yükler misin

Tabi doğumu da kapsıyor canım 10 muayene hakkı testler nts doğum vs. ne varsa kapsıyormus. Haa şunu söylemeyi unuttum bu 5000 küsürün içinden 1.250 kadarını çık. Içinde oğlumun sigorta masrafı da var. Ona da yaptırmış. 1 ay beklemeli dediğin gibi. Sigortadan sigortaya fark ediyormuş.
Benim de 4000 tuttu. Hastane masraflarının 3te1 fiyatina denk geliyor. Yani ikinci sene yeniletsem oyle dogum olsa bile yine karlı

X