Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Doğum günün kutlu olsun Özlem. Güzel ve olumlu düşün hep, güzel şeyler olsun.

Kaç cc diye düşünme. Git M&S'da çeşit çeşit sütyen var. Dar bir bluzunla dene onları ve hangi cup sütyen bedenini beğendiysen doktoruna onu söyle. CC bizim işimiz değil bence, doktorun bileği iş.

Teşekkür ederim canım,güzel dilekçelerin için :)
Evet iyi fikir verdin öyle bir denemeler yapiyim ben nasıl duruyor bedenime
Tekrar teşekkürler :KK66:

Merhaba kızlar bugün benim doğum günüm :)
Ruh yaşım 20 oldu :)
Beden yaşım 29 :KK43:
Minnak memeli bir fotom gelsin size
Kaç cc gider bana hala kararsizim ben 350lilerdren korkuyorum :KK43:
Mutlu yılların,yaşların olur inşallah...
Gözüme ilk takılan eksiğin memelerin SAKIN 350 cc korkma hatta 375 cc çok çok daha güzel olur :KK31:

Mutlu yılların,yaşların olur inşallah...
Gözüme ilk takılan eksiğin memelerin SAKIN 350 cc korkma hatta 375 cc çok çok daha güzel olur :KK31:

Teşekkür ederim canım benim:KK15:
Evet eksik duruyor dediğin gibi :KK43:
Rakam büyük olunca insan korkuyor ama kucuk takilinca da herkes sonra pişman oluyor keşke biraz daha büyük taktirsaydim diye dimi

evet ben de seviyorum pozitif bi enerjisi var.ne kadara yapıomuş sordun mu?
Telefonla sordum canım 5.500 TL dedi mentor marka.
Hasan fındık `i aradım 8000 TL başlıyor dedi fiyat neye göre çıkıyor onu anlamadım oda mentor marka
Güncel öztürk 3500 euro dedi
Ozan balık 8000 TL
Hepsi mentor kullanıyor
Fiyatlar oynuyor ama

Benim gönlüm Ayşegül Sivri`yi istiyor
Çünkü ondan pozitif elektrik alıyorum.
Mantığım,Hasan Fındık diyor onun sebebi tecrübeli olması
Eksi yanı acaba Hasan bey çok yoğun ilgisi alakası az olur mu? Diye düşünüyorum ya da kendisine birebir telefonla konuşup soru sorabilirmiyim ameliyat sonrası,
Bazı doktorlar konuşmuyor devamlı asistanı ben yardımcı olayım anlatiyim diyor.Burun ameliyatimda sürekli ben asistana sordum sorularimi doktorumla hiç konusamadim. Gibi gibi sorular var kafamda

Teşekkür ederim canım benim:KK15:
Evet eksik duruyor dediğin gibi :KK43:
Rakam büyük olunca insan korkuyor ama kucuk takilinca da herkes sonra pişman oluyor keşke biraz daha büyük taktirsaydim diye dimi
cc olayı insanın kafasını karıştırıyor gerçekten
Bak ben neye pişmanım biliyormusun?
dr resim göstermedim hiç böyle olsun ,şöyle olsun diye sadece formda çok takip ettim ama o da yeresizmiş sadece dediğim şey süreki büyük olmasındı çünkü silikon diyince insanın aklına hep koca memeler geliyordu hep böyle yapılır diye düşünüyordum .
diyeceğim şu ki bugünkü aklım olsaydı kesinlikle 400 cc aşağı taktırmazdım ki dr zaten senin için 390 cc çok güzel durur demişti:kızgın::kızgın:

Telefonla sordum canım 5.500 TL dedi mentor marka.
Hasan fındık `i aradım 8000 TL başlıyor dedi fiyat neye göre çıkıyor onu anlamadım oda mentor marka
Güncel öztürk 3500 euro dedi
Ozan balık 8000 TL
Hepsi mentor kullanıyor
Fiyatlar oynuyor ama
Fiyatlar dr ismine göre,yattığın hastanenin adına göre değişiyor :KK66:

Yok canım yaa daha gorusmedim Ekimde ameliyat olmayı düşünüyorum.Eylülde doktor görüşmelerini yapacağım. Sen hiç bir doktorla görüştü mü?
Ayşegül hanımı instagramda takip ediyorum her gün kadın göğüs büyütme küçültme yapıyor ya, Birde ben Hasan Fındık`a gidicem,annemde ona gidelim daha tecrubeli diyor.
Merhabalar.. ayşegül hanımın soyadını söyler misiniz bende ig da takip etmek istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden:*

X