Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Benim gönlüm Ayşegül Sivri`yi istiyor
Çünkü ondan pozitif elektrik alıyorum.
Mantığım,Hasan Fındık diyor onun sebebi tecrübeli olması
Eksi yanı acaba Hasan bey çok yoğun ilgisi alakası az olur mu? Diye düşünüyorum ya da kendisine birebir telefonla konuşup soru sorabilirmiyim ameliyat sonrası,
Bazı doktorlar konuşmuyor devamlı asistanı ben yardımcı olayım anlatiyim diyor.Burun ameliyatimda sürekli ben asistana sordum sorularimi doktorumla hiç konusamadim. Gibi gibi sorular var kafamda

Telefonla sordum canım 5.500 TL dedi mentor marka.
Hasan fındık `i aradım 8000 TL başlıyor dedi fiyat neye göre çıkıyor onu anlamadım oda mentor marka
Güncel öztürk 3500 euro dedi
Ozan balık 8000 TL
Hepsi mentor kullanıyor
Fiyatlar oynuyor ama

doktorlar fiyatları neye göre belirlyio bilmiyorum ama en ilgimi çeken güncel öztürk oldu.3500 euro nedir yani.ankaradaydı di mi o doktor?

doktoruna ulaşabilmek kadar önemli bişi yok bence ameliyat sonrasında.asistanını napıyım bişi sormak için.hastasıyla ilgili bir doktor seçmelisin.şahsen beni asistanıyla konuşmak tatmin etmez.bu konuyu çok ii düşün çünkü insan sürekli soracak bişi buluo :oops:

Selam kizlar, carsamba gunu ameliyat olacagim, yalniz gidiyorum maalesef. Kafam allak bullak, bir cok istiyorum, sonrada bi an geliyor kizim ne isin var otur diyorum :KK43: normal mi bu? Otel,hastane,bilet hersey ayarlandi. Doktora bir soru sordum, resmen bana dedi ki, burdan bana soru sormayin, geldiginizde konusuruz. Sorulariniz olursada hastaneyi ararsiniz!! Cok sasirdim. Bilseydim yazmazdim kadina.

Selam kizlar, carsamba gunu ameliyat olacagim, yalniz gidiyorum maalesef. Kafam allak bullak, bir cok istiyorum, sonrada bi an geliyor kizim ne isin var otur diyorum :KK43: normal mi bu? Otel,hastane,bilet hersey ayarlandi. Doktora bir soru sordum, resmen bana dedi ki, burdan bana soru sormayin, geldiginizde konusuruz. Sorulariniz olursada hastaneyi ararsiniz!! Cok sasirdim. Bilseydim yazmazdim kadina.
Allak bullak olman çok normal arkadaşım cesaretinide ciddi anlamda taktir ediyorum bukadar aklına koyup gözünü karartmışken sakın vazgeçme umarım herşey gönlünce olur hiç bir zorluk çıkmadan atlatırkurtulursun

İnanamıyorum :KK43: cok kaba bu ya. ALLAH yardımcın olsun canim

Allak bullak olman çok normal arkadaşım cesaretinide ciddi anlamda taktir ediyorum bukadar aklına koyup gözünü karartmışken sakın vazgeçme umarım herşey gönlünce olur hiç bir zorluk çıkmadan atlatırkurtulursun
Cok sagol canim, psikolojimi bu kadar
Bozmasaydi bu durum kesinlikle cesaret etmezdim herhalde, hele de kizima bu kadar bagliyken :KK43: yine de mutluyum, cok sukur... Persembe gunu yasadiklarimi paylasacagim ❤️

Kizlar yanima ne alayim rahat giymek icin? Gomlek tarzindami olsun bilemedim, siz ne tavsiye edersiniz. Hangisi daha kolay giyilir hastaneden ciktigimda

doktorlar fiyatları neye göre belirlyio bilmiyorum ama en ilgimi çeken güncel öztürk oldu.3500 euro nedir yani.ankaradaydı di mi o doktor?

doktoruna ulaşabilmek kadar önemli bişi yok bence ameliyat sonrasında.asistanını napıyım bişi sormak için.hastasıyla ilgili bir doktor seçmelisin.şahsen beni asistanıyla konuşmak tatmin etmez.bu konuyu çok ii düşün çünkü insan sürekli soracak bişi buluo :oops:

Yok canım bu doktorlar İstanbul da hepsi. Güncel öztürk 2 mankeni estetik yapmış hoop fiyatı arttırmış.
Aynen çok önemli doktoruna ulaşmak konuşmak,asistan tatmin etmiyor ki seni
Doktordan duymak istiyor insan sorduğu soruların cevaplarını

Pinkk29 Pinkk29 kuzuuuuuu yarin ameliyatin vardi :KK43: az once darbe haberleri duydum napicaksin canim gidecekmisin ?

Canim ucuslar iptal olmus. Darbe yapmaya çalışıyorlar sen napcaksin gelebilecekmisin ? :KK43:

Öküzmüş o da

Pinkk29 Pinkk29 kuzuuuuuu yarin ameliyatin vardi :KK43: az once darbe haberleri duydum napicaksin canim gidecekmisin ?

Canim ucuslar iptal olmus. Darbe yapmaya çalışıyorlar sen napcaksin gelebilecekmisin ? :KK43:
Bende ne yapacagimi bilmiyorum :KK43: esim ve kaynanam gitme basina birsey gelecek diye korkuyoruz diyorlar. Ben kararsizim... Siz gidermiydiniz?

Bende ne yapacagimi bilmiyorum :KK43: esim ve kaynanam gitme basina birsey gelecek diye korkuyoruz diyorlar. Ben kararsizim... Siz gidermiydiniz?
uçardım bile git bence zaten ortalıkta duruldu bi sorun kalmadı yarın başka bi darbe çıkmıyacağının garantisi varmı burası türkiye heran herşey olabilir hiç erteleme boşver!!!!

uçardım bile git bence zaten ortalıkta duruldu bi sorun kalmadı yarın başka bi darbe çıkmıyacağının garantisi varmı burası türkiye heran herşey olabilir hiç erteleme boşver!!!!
Bende oyle dusunuyorum, fakat ucaklar kalkmayacakmis bu hafta burdan :KK43: en yakin zamanda gelecegim insalllah. Diger arkadas ameliyat oldu mu bugun?

X