Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kizlar yanima ne alayim rahat giymek icin? Gomlek tarzindami olsun bilemedim, siz ne tavsiye edersiniz. Hangisi daha kolay giyilir hastaneden ciktigimda
Canım herşey gönlünce olsun güzel günler seni bekliyo,sapına kadar kadın olucaksın Yanına bi kaçtane bol askılı badiler al,giymesi kolay olsun ya da önden fermuarlı,düğmeli bişey olabilir ,amaliyattan sonra insan şişiyo gibi ben öyle olmultum ayna al( bana doktorum ne süslüsün maşallah amaliyattan çıktın makyajda yapmışsın sen kendine gelmişsin bile dedi)
Pipet al
Şal al
Çorap,terlik.

Doktor volkan tayfur bu konuda çok ilgli krndinizi şanslı özel hissediyorsunuz amaliyat biteli 3.5 ay oldu vatsptan yazdım bişeyler sormak hal hatır sormak için anında dönüş yaptı, aklıma ne takılsa soruyom valla

Süpersin canim cok sagol

uçardım bile git bence zaten ortalıkta duruldu bi sorun kalmadı yarın başka bi darbe çıkmıyacağının garantisi varmı burası türkiye heran herşey olabilir hiç erteleme boşver!!!!
Burdaki turkiye ucaklari kalkmiyormus, sanirim bi kac gune kalkar. Kalktigi gun giderim bende Doktorum biraz ariza o baska tabiii.. Ama o fiyata da bir daha bulamam 5500 tl

Burdaki turkiye ucaklari kalkmiyormus, sanirim bi kac gune kalkar. Kalktigi gun giderim bende Doktorum biraz ariza o baska tabiii.. Ama o fiyata da bir daha bulamam 5500 tl
Ayşegül sivri de 5500 istiyo canim bence onunlada görüş en azindan guleryuzlu bi kadın

Hoşgeldin canı,çok geçmiş olsun .
Evet paylaşımın falan gelmedi negüzel ağrın olmamış
Ayyy merak ettim senin eski minnakları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…