Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ankara gazi hastanesinde doktoru tanımıyorum gidince tanışacağız khaleesi. benim arkadaşın gazide akrabası varmış orda hoca başka bir bölümden.o söyledi ne zaman isterseniz gelin demiş.perşembeye gidicez.yalnız bu hoca benim ihtiyacım olmadığını psikolojık olduğunu düşünüyor.tabi adam haklı görmediki gerçekten ihtiyacım var mı yokmu bilsin.bana sen takıyorsun öyle durumun yok diye ısrar edenlere sütyensiz halimi gösteriyorum fikirleri 180 derece değişiyor.:skandal:keşke dedikleri gibi olsaydı.eğer yaparlarsa ve eylülde hemen olmayı düşünüyorum.dua edin kızlar çok heycanlıyım.:dua:
Canim doktorun bayan mi ? Ucret olarak ne kadar odeyeceksin ?
Birde canim orda billur sezgin varmis simdi baktimda gittiginde sorabilirmisin ameliyat ekibini bayanlardan olusturabiliyormuymus ?

Son düzenleme:
O zaman sezeryan yarısı kadardır bunlar gözüm korktu dedım doğumdan daha zor
Aslında bnm sezeryanda daha çok ağrım oldu 23. Gün işe dönebildim. Ameliyat olalı 4 gün oldu ben gayet iyiyim:nazar: bence herkeste farklı oluyor.Kız kardeşim de geçen yıl meme büyütme ameliyatı oldu. Bnm yanımda refakatçi kaldı ilk gün abla sen gayet iyisin ben ilk gün çok kötüydüm hep ağladım dedi. Ağrı eşliğiyle alakalı bence cnm korkma :KK200:

Kız sen niye bayan istiyorsun illa
Erkek olsun ne farkeder
Adamlar zaten bıkmış her gün meme görmekten
Canim ben kapaliyim erkekte rahat edemem ki :) Esimde bu konuda cok sert zaten. Normalde de hastaneye gittigimizde bayan doktor yoksa baska hastaneye götürür.

Ankara gazi hastanesinde doktoru tanımıyorum gidince tanışacağız khaleesi. benim arkadaşın gazide akrabası varmış orda hoca başka bir bölümden.o söyledi ne zaman isterseniz gelin demiş.perşembeye gidicez.yalnız bu hoca benim ihtiyacım olmadığını psikolojık olduğunu düşünüyor.tabi adam haklı görmediki gerçekten ihtiyacım var mı yokmu bilsin.bana sen takıyorsun öyle durumun yok diye ısrar edenlere sütyensiz halimi gösteriyorum fikirleri 180 derece değişiyor.:skandal:keşke dedikleri gibi olsaydı.eğer yaparlarsa ve eylülde hemen olmayı düşünüyorum.dua edin kızlar çok heycanlıyım.:dua:
Doktorunun adı ne öğrenince bana da söyleyebilir misin

Canim ben kapaliyim erkekte rahat edemem ki :) Esimde bu konuda cok sert zaten. Normalde de hastaneye gittigimizde bayan doktor yoksa baska hastaneye götürür.

Ben gene erkek doktor tercih ederim genellikle :KK70: ama memede bayan denk geldi.herkesin görüşleri farklı ne diyelim..
Hakkımızda cumlemizin hayırlısı olsun

Tuvalet isinide hasta bakıcılar geliyor sırtından destekle kaldırıyor goturuyor oturtuyor kalkmanı bekliyor affedersin altını siliyor geri yatırıyor.. Benimkinde hemsire ve hasta bakıcı gelip goturuyodu ben oturuyodum 2si basimda bekliyodu utancimdan yapamiyodum:KK70: put gibiym zaten hareket edemiyodum 2.tuvaletw gitmekten sonra utanç kalmadi. El mahkum :KK70:
Bilgi icin sagol, tek olucam bende kizara boraza oyle yapicam mecbur

merhaba arkadaşlar, uzun süredir kkyı fikir almak içintakip ediyorum ancak aktif uye değildim paylaşımlarınız gerçekten bu dertten muzdarp bızler ıcın rshatlaıcı oluyoroyuzden sıze samımı olarak cok tedekkur ederım,. ben de protez taktırmak istıyorum ancak bazı endişelerim var. protez dokununca belli oluyor, yapay hissi veriyor diyorlar,ancak suan teknoloji cok gelıstı herslde meme dokusuna yskın protezler vardır dıye dusunuyorum,, sormak istediğim cınsel hayat açısından sıkıntı olusturuyormu hid ksybı veys dokundugunda yapaylık hıssı gıbı yardımcı olursanız sevınırım.

X