Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar, uzun süredir kkyı fikir almak içintakip ediyorum ancak aktif uye değildim paylaşımlarınız gerçekten bu dertten muzdarp bızler ıcın rshatlaıcı oluyoroyuzden sıze samımı olarak cok tedekkur ederım,. ben de protez taktırmak istıyorum ancak bazı endişelerim var. protez dokununca belli oluyor, yapay hissi veriyor diyorlar,ancak suan teknoloji cok gelıstı herslde meme dokusuna yskın protezler vardır dıye dusunuyorum,, sormak istediğim cınsel hayat açısından sıkıntı olusturuyormu hid ksybı veys dokundugunda yapaylık hıssı gıbı yardımcı olursanız sevınırım.

Yok canım bu hatunlar daha cok hislenmişler :KK70: Ama bende kesin his kaybı olur odungillerden hissizim de biraz

Izliyorum seniiiii
Ya yuvarlak sandığım damla,damla sandığım yuvarlak cıkıyor kızlar sizmi içinizde allem edip kallem edip şekilleriyle oynuyonuz bu silikonların:işsiz:
L linda121212 buarada şahanee tatlm güle güle kullan resmen damla gibi çookk doğal durmuşlar pes şuan ameliyat olalı nekadar oldu ?Aslında bende mersindeyim erol kesiktaşın yaptığı silikon örneğini ilk sende gördüm daha evvel görsem bi görüşürdüm kendisiyle

askperisi87 askperisi87 az kaldı canım ameliyata neler hissediyorsun?
Benim senden sonra korkmuyordum iş ciddiye bindikce tirsmaya başlıyorum yaa :110:
Çok karışık duygular içindeyim :KK70: Ama en baskın olanı mutluluk :KK36: Ay düşünsene 1 hafta sonra cicişlerim olacak çoook uzun yıllardır hayalini kuruyorum buyüzden asla acısı aklıma gelmiyor.Tek başıma birkaçgün yemek yiyemezmişim ama olsun aç kalırım uğruna 1 ay valla. Fütursuzca sütyen alışverişleri yapıcam netten buaralar sadece modellere bakıyorum :KK70:
Korkacak bişey yokki enfazla 1 hafta dişimizi sıkacaz :KK66:

Çok karışık duygular içindeyim :KK70: Ama en baskın olanı mutluluk :KK36: Ay düşünsene 1 hafta sonra cicişlerim olacak çoook uzun yıllardır hayalini kuruyorum buyüzden asla acısı aklıma gelmiyor.Tek başıma birkaçgün yemek yiyemezmişim ama olsun aç kalırım uğruna 1 ay valla. Fütursuzca sütyen alışverişleri yapıcam netten buaralar sadece modellere bakıyorum :KK70:
Korkacak bişey yokki enfazla 1 hafta dişimizi sıkacaz :KK66:
Ne bir haftası be 3. Gün bombasın.

X