Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Çok karışık duygular içindeyim :KK70: Ama en baskın olanı mutluluk :KK36: Ay düşünsene 1 hafta sonra cicişlerim olacak çoook uzun yıllardır hayalini kuruyorum buyüzden asla acısı aklıma gelmiyor.Tek başıma birkaçgün yemek yiyemezmişim ama olsun aç kalırım uğruna 1 ay valla. Fütursuzca sütyen alışverişleri yapıcam netten buaralar sadece modellere bakıyorum :KK70:
Korkacak bişey yokki enfazla 1 hafta dişimizi sıkacaz :KK66:
Yürüüüü beeee ..... dicem ama biraz argo olcak neyse genede diyim YÜRÜÜÜ BEEEE hislerimin aynası öptüm cesaretini

Gösterirsen seninkileri, sana da iltifat ederiz janım. :KK66: inşallahhh
Ahh o gunler bi gelsin :KK45:

Vala bak seninkiler number one meme listesinin başında olacak ben hissediyorum yaa :KK70:
Anaaammm ne güzel his onlar oyleeee :halay: hislerinin gerceklesmesi duasiylaa :KK19:

meme görümlüğü çeyrek takıcam seninkilere:KK70::KK70:
:KK70::KK70:hahahahah ne güldüm kız o ceyregi simdi taksan :KK53: daha cabuk olur bu iş :KK70:

Arkadaşlar daha önce de yazmıştım aslında ama resim koymadigim için kimse hesaba almadı sanırım koymadım çünkü 75 bile denemez ölçüm üstelik 2 çocuk emzirdim iyice fena oldular tahmin edersiniz. Ben bu arada bir doktorla görüştüm damla önerdi bana ama siz böyle söyleyince arada kaldım hangisi olsun diye yardım lütfen çünkü en geç 2hafta sonra olmayı düşünüyorum
Canım, damla-yuvarlak olması bizim değil Dr un kararı olmalı. Normal meme yuvarlaktır, ama ayakta damla gibi durur. Damla doğaldır, yuvarlak değildir, damlanın üst lopu boştur, yuvarlağınki doludur.... Fln fln.... Bunların hepsi şehir efsanesi... Eğer kasaltı olacaksa, kasın ve derin inceyse, yuvarlak protezle doğal Bi görüntü yakalanmayacaksa , Dr un damla tercih eder. Ama kas ve deri kalınlığın müsaitse, kas, protezin üstünü bastırıp damla görüntüsünü verecek mukavemetteyse, Dr un yuvarlak tercih eder. Ya da üst gövden çok uzunsa Dr damla önerir.Meme uçların çok yukarıdaysa Dr yine damla tercih eder.... Bu tamamen bireysel farklılıklar gözetilerek alınacak bir karar. Bu yüzden bu kararı Dr a bırak. Ama Dr un tercih size kalmış diyorsa, ikisinin de birbirine Bi üstünlüğü yok.
İki protez türünün de farklılıkları var elbette. Yuvarlak biraz daha yumuşaktır, damla formunu korusun diye biraz daha serttir. Damla protez için Dr un milimetrik cep açması gerekir, geniş bir cep açarsa protez dönebilirmiş diyorlar. Ama ben hiç duymadım. Hatta damla protezi ben görmüştüm, altında tutunması için tırtıklar var. Dr um dönmesi mümkün değil demişti. Yani yuvarlak mı damla mı diye düşünme :KK66: Doğru dr U bulmaya bak :KK66:

Canım, damla-yuvarlak olması bizim değil Dr un kararı olmalı. Normal meme yuvarlaktır, ama ayakta damla gibi durur. Damla doğaldır, yuvarlak değildir, damlanın üst lopu boştur, yuvarlağınki doludur.... Fln fln.... Bunların hepsi şehir efsanesi... Eğer kasaltı olacaksa, kasın ve derin inceyse, yuvarlak protezle doğal Bi görüntü yakalanmayacaksa , Dr un damla tercih eder. Ama kas ve deri kalınlığın müsaitse, kas, protezin üstünü bastırıp damla görüntüsünü verecek mukavemetteyse, Dr un yuvarlak tercih eder. Ya da üst gövden çok uzunsa Dr damla önerir.Meme uçların çok yukarıdaysa Dr yine damla tercih eder.... Bu tamamen bireysel farklılıklar gözetilerek alınacak bir karar. Bu yüzden bu kararı Dr a bırak. Ama Dr un tercih size kalmış diyorsa, ikisinin de birbirine Bi üstünlüğü yok.
İki protez türünün de farklılıkları var elbette. Yuvarlak biraz daha yumuşaktır, damla formunu korusun diye biraz daha serttir. Damla protez için Dr un milimetrik cep açması gerekir, geniş bir cep açarsa protez dönebilirmiş diyorlar. Ama ben hiç duymadım. Hatta damla protezi ben görmüştüm, altında tutunması için tırtıklar var. Dr um dönmesi mümkün değil demişti. Yani yuvarlak mı damla mı diye düşünme :KK66: Doğru dr U bulmaya bak :KK66:
Ben damla protezi olup dönen iki kişi gördüm. Biri nerdeyse altı üste üstü alta dönmüş,diğeride resmen yan duruyordu :KK43: Allah göstermesin tabi,kimse yaşamasın inşallah. Damlanın dönme riski var,ama usta ellerde bu risk düşüktür tabi. Birde şans meselesi tabi.. Revizyon ameliyatıda biraz sıkıntılı..

Aydınlattığın için çok teşekkür ederimmm :KK200:

:110:Arkadaşlar selam,aranıza yeni katıldım.Ekim ayında ben de göğüs büyütme ameliyatı olucam.bu ara en büyük endişem eşiniz göğüslerinize ne zaman dokunabiliyo ve protez herhangi şekilde hissediliyor mu?

:110:Arkadaşlar selam,aranıza yeni katıldım.Ekim ayında ben de göğüs büyütme ameliyatı olucam.bu ara en büyük endişem eşiniz göğüslerinize ne zaman dokunabiliyo ve protez herhangi şekilde hissediliyor mu?
İlk 1 ay uçları hassas oluyor dokunmak acıtıyor. Ama 1 aydan itibaren rahat. Kız zaten ilk 1 ay canının derdindesin. Zamanda o kadar çabuk geçiyor ki. 1 ay 1 hafta gibi geliyor insana. Meme dokun azcık varsa a cup doldurcak kadar, hissedilmiyor silikon kas altında

Çok heyecanlıyım haftasonu doktora tekrar gideceğim ameliyat tarihi belli olacak sanırım eylül un ilk haftası olurum okullar açılmadan bitmeli

Ya yuvarlak sandığım damla,damla sandığım yuvarlak cıkıyor kızlar sizmi içinizde allem edip kallem edip şekilleriyle oynuyonuz bu silikonların:işsiz:
L linda121212 buarada şahanee tatlm güle güle kullan resmen damla gibi çookk doğal durmuşlar pes şuan ameliyat olalı nekadar oldu ?Aslında bende mersindeyim erol kesiktaşın yaptığı silikon örneğini ilk sende gördüm daha evvel görsem bi görüşürdüm kendisiyle
Tesekkurler.evet herkesin ilk yorumu cok dogal olmus oluyor.memnun kaldim doktorumdan.

X