Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

benim üstümde 15 gündür Ameliyat cıkısı takılan korse tarzı ama böyle sıkı sıkı korse olmayan üsten cırtcırtlı ( fotoda gorebilirsin sütyen var) bunu cırt cırtlı olarak 1 ay takacaksın dedi hatta ben siyahınıda aldım bu yüzden
1 ay sonra sanırım 1,5-2 ay boyunce sporcu sütyeni dedi marks&spensser vs olur dedi.
sonra ki dönem içinde balensiz sütyenler serbest dedi.
bende haftaya gittigimde 1 akşam davettte sütyensiz kalabilirmiyim diye soracağım
ben bu hafta eve dönünce bir 10 dk -15 dk korseyi cıkartıytorum bazen bunalıorm cunku

işte bana böylesi mantıklı geliyor... hadi bakalım hayırlısı diyorum artık, düşünmekten kafayı yicem bu gidişle.

Bana 10. Gün randevusundan sonra istediğin sütyene geçebilirsin, takmayabilirsin, Gece takmak zorunda değilsin dedi :) iyileşme süresine göre değişiyor demek ki :)
bana da 3. haftadan sonra böyle söyledi. ilginç ya, doktorların yöntemleri aşırı farklı :/
doktorunuz kimdi sizin?
sizi izledim bu arada.

yaa çok mutsuzum ağlayasım geliyo , ameliyattan korkuyorumm o süreçten korkuyorumm ama olmasamda hayatım boyunca mutsuz olucamm , neredeyse depresyona girdim gibi bişeyim, kıyafetin altından sütyenin boş olduğunun belli olmasından bıktım , çekine çekine insanların yanında bişey denemekten bıktımm ama ameliyattan cok korkuyorum , çaresizliğin dibindeyim resmen , inşallah hayırlısı olur herşeyin..
kesinlikle korkulacak bir ameliyat değil.hele sadece meme büyütme çok kolay.narkozdan fln da korkmanıza gerek yok.her bünyenin tepkisi farklı çünkü.ben 6 saatlik narkoz aldım.evde uyanır gibi uyandım.illa kötü senaryolar olcak diye bişi yok.boşa sıkmayın kendinizi.

Kızlar birde bnm artık diğer arkadaşlar ezberledi konu tekrara düşüyor sürekli ama ortası otoban bildiğiniz. Sanırım bu sporcu sütyeni düzenli kullanmak ameliyat sonrası yakınlaşma da ve toparlanıp şekle girmesinde çok önemli yani en azından aradaki o mesafeyi azaltacaksa 3 ay gece gündüz takmaya da razıyım yani napim evin içinde sütyenle dolaşırım en olmadı ki bu yıl yazın da gelmeye pek niyeti yok gibi fazla bunaltmaz herhalde
silikon vücuda adapte oldukça memeler birbirine yaklaşıyo.ama tabi herkesi göğüs yapısı farklı.bazsının bitişik oluyo ameliyattan sonra bazısının olmuyo.benim olmadı mesela.

bana da 3. haftadan sonra böyle söyledi. ilginç ya, doktorların yöntemleri aşırı farklı :/
doktorunuz kimdi sizin?
sizi izledim bu arada.
Ben Bursa'da Mahmut Özyılmaz'a oldum. Dren falan yoktu bende, dikişlerimde alınmadı, burada okuyunca şaşırdım hatta. Ama ilk günden beri memelerimin arası yakın. Bir de çabuk iyileştiğimi söyledi, belki bu sebeple olabilir. 10. Gün yan yatabiliyordum yani. Ben de sizi izliyorum :)

Sevgili meme severler nerdeyse bir buçuk ay olacak ama göğüslerimde ara ara iğnelenme, batma gibi şeyler hissediyorum normal mi?
Birde galiba biraz hissizlik var genel olarak mememde neden acaba?
1 seneye kadar batmaların olması çok normal.çok şiddetli olmadığı sürece.özellikle regl olmadan önce ilk 6 ay batmalar fazla olabiliyo.6 aydan sonra gitgide azalıo.

Ben Bursa'da Mahmut Özyılmaz'a oldum. Dren falan yoktu bende, dikişlerimde alınmadı, burada okuyunca şaşırdım hatta. Ama ilk günden beri memelerimin arası yakın. Bir de çabuk iyileştiğimi söyledi, belki bu sebeple olabilir. 10. Gün yan yatabiliyordum yani. Ben de sizi izliyorum :)

sürecimiz çok benziyor :) bende de dren ya da dikiş alma durumu olmadı. 2 hafta sonunda yan yatmama izin verdi benim de.
çok geçmiş olsun, hızlı iyileşmenize çok sevindim :nazar:

Merhabalar bana yardimci olursaniz sevinirim hasan findik ile ayşegül sivri arasinda kaldim onerileriniz nelerdir acaba cok zor doktor secimi hasan findik diren gerekirse takarim dedi ayşegül diren takiyormus falan filan cok arada kaldim yardimci olur musunuz

Kararini bildirirsen sevinirim kimi neden sectigini kontakta kalalim lutfen

Ben iyiyim. Yani hayatımdaki en iyi şey memelerim. Onun dışında neyse ki hiç bir şey yolunda gitmiyor da bir terslik çıkacak diye endişelenmiyorum :)
Sen nasılsın. Özler mi insan görmediklerini?
Özlermiş :KK66:
herşey yolunda olsun arkadaşım :KK66: ben de forumun annelerinden biriyim artık :KK70: kıdemli oldum.

Odemleriniz ne durumda kızlar?? Benim hala göğüs ortam oturmadı 2. Ayım bitti. Top gibi memislerim oldu inanılmaz keyifliyim :) sizi de merak ediyorum

Nihal merhaba özel mesaj atmak istedim ama sanırım kapalı buradan yazıcam, benim de 80 gün oldu hala göğüs aram kalkık şimdiye kadar oturması gerekti diye şimdi de ona takıyorum:/ doktoruna sordun mu, düzelir mi ne zaman düzelir?

silikon vücuda adapte oldukça memeler birbirine yaklaşıyo.ama tabi herkesi göğüs yapısı farklı.bazsının bitişik oluyo ameliyattan sonra bazısının olmuyo.benim olmadı mesela.
Valla bnmkilerin yaklaşacağını hiç sanıyorum ama en büyük isteğim o gerekirse bir sene korseylede gezerim masajı vs si varsa bıkmadan onuda yaparım yeterki o ara kapansın yani

Valla bnmkilerin yaklaşacağını hiç sanıyorum ama en büyük isteğim o gerekirse bir sene korseylede gezerim masajı vs si varsa bıkmadan onuda yaparım yeterki o ara kapansın yani
Benim 2 sene oldu o ara kapanmadı :KK66: bu tamamen memeuçları ile ilgili bir durum. O uçlar koltukaltına yakın olmasaydı böyle olmazdı :KK66: ama sıkıntı YOK ;₺

waala bende delı gıbı dusunuoprm
bugun yumusamıs gelıor ama sankı ıcerde hareket edıor gıbı hıssedırom
hahaha ya ben de kendimi sağa sola sallıyodum ve sanki silikon da sağa sola gidiyo gibi geliyordu böyle memenin içinde bi top gibi. normal mi yoksa ben mi saçmalıyorum bilmiyorum ama sanırım cidden kafayı yicem ben :KK70:

O kadar k
kararsizim ki
O kadar arada kaldim ki anlatamam hasan bey tanidik bildik biri ve herkes memnun kötü yorum olarak sadece biraz burnu havada demisler ayşegül hanim direk damlayi önerdi ama benim üst taraflari boş damla olmaz bana genellikle ayşegül hanimin da hastalari memnun ama 3 gün sonra kontrol dedi istanbulda kalacak yer de problem dren takiyormus bir de aysegul hanim ama gereken zamanda takiliyor diye biliyorum ben o kadar arada kaldim ki anlatamam size

X