Popüler Konu Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

NMNMN

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
490
747
hayırlısıyla kurtulun inşallah korkulacak bişey yok merak etmeyin 3-4 gün kadar ağrınız olacak ama dayanılmayacak ağrılar değil.Allah yardımcınız olsun:dua:
Çok tşk ederim çok korkuyorum bide bende panik atak var nefes alamama korkusu oluyo ama yınede gidiyorum bakalım

Eliff16

neyi seçersen seç aklın hep seçmediğinde kalacak..
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2015
228
399
Çok tşk ederim çok korkuyorum bide bende panik atak var nefes alamama korkusu oluyo ama yınede gidiyorum bakalım
bende öyleydim yıllardır ameliyat korkusundan ertelemiştim.ama sonrasını düşünün:KK39:zaten hastaneye gittiğinizde şaşkınlık merak derken oldu da bitti maşallah oluyor:KK70:hatta ben ameliyathane nasıl bi yer diye çok merak ederdim daha bakınamadan gitmişim:bicak::KK70:

aspurce2005

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
94
22
Tşk ederimmm bende inş bi an önce kurtulurum hayırlısıyla sizinde ağrılarınız hemen geçer inş
Canım dün ben de heyecanlandım. Ama bi bakmışsın bitmiş. Hayırlısıyla gir çık sende. Seninde inşallah hiç ağrın olmasın.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2767 gün geçti.

NMNMN

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
490
747
bende öyleydim yıllardır ameliyat korkusundan ertelemiştim.ama sonrasını düşünün:KK39:zaten hastaneye gittiğinizde şaşkınlık merak derken oldu da bitti maşallah oluyor:KK70:hatta ben ameliyathane nasıl bi yer diye çok merak ederdim daha bakınamadan gitmişim:bicak::KK70:
Yaa çok tşk ederim nasıl güzel morel oldunux bana şimdi yoldayım gidiyorum allahın izniyle sıkıntısız bi bitse

-violet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2015
700
908
merhaba yaklaşık bir yıldır yazılanları okuyorum sonunda bende artık karar verdim paramı biriktirdim.. baya baya adoktor arayısına gittim. gonlum kadın doktordan yana ilk olarak dr evren helvacıyla goruştum ataşehirde/ istanbul muayenesi 240 250 cc kas altı damla dedi. ama başka doktorlardanda fikir almak oyle karar ermek istıyorum. hazır karar vermişkende cok zaman gecmeden bu ay içinde olmak istıyorum...

birde doktorların gosterdiği fotolar harıc forumdan kimsenin ameliyatlı fotosunu gormedim .. bana yakın olculerde olan yada kesi izleri vs için sizlerin albumlerine bakabilir miyim.arada bazı arkadaşları izlemye alıyorum. yardım olursanız cok sevinirim...
arkadaşım ben ankardayım.eğer istanbulda olsaydım kesin Ayşegül Sivriye olurdum.bu sitede olup çok memnun kalan arkadaşlarımız var.olumsuz hiçbir şey duymadım.instagramdan da takibe aldım sonuçlar gerçekten çok güzel.iz konusunda da harika bence.bir araştır derim.hastanın isteklerini tamamen yerine getiren bir doktor.

Missezgi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
216
512
Gençler koskoca istanbul'da benim gibi tahta göğüslü olup da damla protez taktıran ve sonucundan memnun olan kimse yok mu, neden herkes yuvarlak tercih ediyor bilemedim de ben damla istiyorum bir damla sonucu görmeye hasretim.. albümüm var.
bu arada bir doktor bana sana diren takılmayacak dedi, gördüğüm herkes direnli, diren takılmayan oldu mu hiç burdan?
Bana da diren takılmadı doktorum bana ben ameliyat esnasında gerektirecek bi durum olmadıgı sürece diren takmıyorum demişti doktordan doktora degişiyor canım:KK66:

electraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.065
1.402
Ameliyatım sorunsuz geçti maşallah gulenaygul gulenaygul çok teşekkür ederim ,hemen ayıldım mide bulantısı ve ağrı da olmadı nazar değmesin hiç ameliyat olmuş gibi hissetmiyorum :) bu gece hastanede yatıp yarın çıkıyorum. Bandajlar olduğu için pek göremedim ama fena durmuyor sanki :) 300 cc takılmış.
merhaba çok geçmiş olsun.. insan 3- 5 ayı geride bırakınca hiç ameliyat olmamış gibi hatırlıyor o günler.. ay benım gerçekten çok zor geçmişti. ilk hafta.. umarım gayet acısı zve rahatsındır. güle güle kullan

electraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.065
1.402
Çıktım çıktım sabah,annemle avm deyiz hatta şimdi ağrı kesiciler sağolsun hafif baskı var o kadar :) ama küçük oldular sanki ya :KK43:(
bi süre sonra insanın gözü alışıyor.. bende kabuslar görümüştüm dr 325 yada 350 takarım dediğinde. rüyamda hep inek memesi gibiydiler. 325 yaptırdım banada küçük geliyo şimdi. zaten ayrık olduğu için göğüslerim öyle çatak olayım yok.. ama ayrık göüğüsü çok büyük yapamıyor yapı gereği. çünkü yanlardan taşma oluyor.. iyice iyileşince ortada birleştiren model sutyenle çatal havası verenbiliyor insan. bu arada kızlar 1 sene falan geçmeden aman haa, telli sıkıştıran şeyler takmayın

gulenaygul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2014
472
987
merhaba çok geçmiş olsun.. insan 3- 5 ayı geride bırakınca hiç ameliyat olmamış gibi hatırlıyor o günler.. ay benım gerçekten çok zor geçmişti. ilk hafta.. umarım gayet acısı zve rahatsındır. güle güle kullan
gerçekmi yaaa gerçekten 3-5 ay geçince eskisi gibi olacakmı vücudumuz sanki hep hareket kısıklığı yaşıycakmışım gibi geliyor şuan

electraa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.065
1.402
Dün oldum ameliyatımı cok ağrım war hiç geçmiycek gibi yataktan kalkarken cok acı cekiyom kas altı oldum kaç güne geçer bu ağrılar napmam gerekir nasıl durmam gerekir
geçmiş olsun. ölçülerini okumuştum. merak ettim gerçekten 420 taktımı