Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Valla doktor 6 ayda şekli oturur diyor. Daha önce ameliyat olan arkadaşlarıma sordum normal dediler. Şuan sanki daha normal duruyor. Resimlerimi görünce işte tubuler meme mi ne diye yorumlar yapıyorlardı moralim bozuluyodu ama top gibi yusyuvarlak duruyo :)

Süper sevindim adına, yumuşaklığından da gayet memnundun di mi aklım o protezde kaldı ama benimki de yumuşamaya başladı , bi de hani hep takma diyoruz ya ama ben ne zaman taksam bi bakıyorum düzelmeye başlıyo, bugün gerçekten arası bi tık oturdu:))) derim gerilsin diye kollarımı esnetip durdum ama ahahhaha benimkiler de şu an doğal ama yuvarlak gibi Damla'ya evrilmesini bekliyorum.

Kızlar bu arada silikon kartlarının üstündeki siltex yazısı pürüzlü olduğu anlamına geliyormuş. Mentor siltex kojeziv 1 yazıyor benimkinde. Ama mentor marka olmayanlarda da aynısı geçerli mi bilemem

Merhabalar
Meme büyütme ameliyatı olmaya karar verdim . Doktor ve takılacak silikon konusunda en doğru karar nasıl verilir Tavsiyeleriniz nelerdir.. şuan a kadar içime sinen tek ayşegül sivri oldu oda buradaki yorumlardan yola çıkarak ve bayan olduğu için. Ayrıca genelde sonuçları paylaşan pek doktor yok her birinin muayenehanesine gitmek de zor olduğu için bu şekilde karar verdim. Bu doktor da anladığım kadarıyla genelde damla kullanıyor . Benim boyum 165 kilom 49 .. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Merhaba beni izlermisin desteğe ihtiyacım var

Ayyyy eminim çok güzel olmuştur. Bu saatten sonra artık günden güne daha da düzelecek. Benim kendi göğsüm gibi yumuşak ya da psikolojik öyle hissediyorum :)) çok da bi farkının olacağını sanmıyorum implantlarin birbirinden

Kızlar cumartesi ameliyat olursam sali günü kocaelinden istanbula gidebilir miyim kontrole zorlar mi bu beni acaba
Ben perşembe olup pazar günü istanbuldan çoruma gelmiştim 9 saatlik yol. Bünyeye de bağlı tabi ama bence gidebilirsiniz

bence iyileşmeden cok beden
silikonun şekline, markasına, ameliyat yöntemine doktor vücuduna göre karar veriyor. Senin karar vereceğin şey ne kadar büyük istediğin ve tabii ki doktorun. Ben doktor seçimini yaparken birden fazla görüşme yaptım, önereceklerini karşılaştırayım istedim. 3 randevu aldım, ikincisinde karar kıldım. Hatta o kadar çok içime sindi ki ikinci doktor üçüncü randevumu iptal ettim. Tavırları, konuşması, verdiği örnekler, gösterdiği fotoğraflar benim çok içime sindi açıkçası. Önermek isterim ama ben ameliyatımıBursa'da oldum.siz istanbul düşünüyorsunuz sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…