Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar doktor bella marka protez kullanmış kafayı yiyecegim bunun fda onayı falan varmı hiç duymadım nolur bilgili tecrübeli üyeler cevaba ihtiyacım var
Benimki Elmura
önden 10 kopcası var boyutta kopca takma yeri var benimki en sonra duruyor
omuzdanda kopcalı 3 er kopca var onunda 3 ayrı boyutu var oda en kucugunda
usttende cırtcırtlı
34/75B
bana 300cc kas altı takıldı

Defne hanımı iyice arastırın isterim ben ameliyat oldum hıc memnun degılım aylardır pıskolojım bozuldu hıc bır doktor da yaptı ameliyatı duzeltemıyor burda yorum bıle paylasamıyorum anında kaldırttırıyor defne hanım

Bende defne hanım yaptı amelıyatımı ve goguslerıme bakamıyorum korkudan ıstanbuldakı hemen hemen butun doktorlara gıttım duzelme sansı %1 aylarca pıskolojım bozuldu yorum yapıyorum buraya kaldırtıyor defne hanım neymiş adı lekelenıyormus peki ya biz benım gıbı neden insanlarda uzulsun bizlerede gunah deilmi

Ayyyy eminim çok güzel olmuştur. Bu saatten sonra artık günden güne daha da düzelecek. Benim kendi göğsüm gibi yumuşak ya da psikolojik öyle hissediyorum :)) çok da bi farkının olacağını sanmıyorum implantlarin birbirinden

Süper ya işte kendi dokun da olduğu için çok daha doğal olmuştur harika. Polytech in silikonlu olanını mı kullanıştı acaba poliüretanlı olanını mı?

kasaltının daha sert olduğu doğru ama görüntü itibariyle daha doğal duruyo diye okumuştum. evet ama haklısınız doku olayı çok önemli, sanırım o belirleyici. dokusuz memeye silikonu kas üstü yapınca belli oluyor, belki bu yüzden doğal değil deniyor.

Aynen tabi ki biri birimden daha doğal diye birşey oldaydı zaten öteki uygulamadan kalkardı zaman içinde. Herşey hastanın vücuduna dokusuna bağlı. Ve ikisine de hakim becerikli bi doktora tabi

Süper sevindim adına, yumuşaklığından da gayet memnundun di mi aklım o protezde kaldı ama benimki de yumuşamaya başladı , bi de hani hep takma diyoruz ya ama ben ne zaman taksam bi bakıyorum düzelmeye başlıyo, bugün gerçekten arası bi tık oturdu:))) derim gerilsin diye kollarımı esnetip durdum ama ahahhaha benimkiler de şu an doğal ama yuvarlak gibi Damla'ya evrilmesini bekliyorum.
Ne zaman ameliyat oldunuz?

Benimde dual plan,325 cc , high profil takıldı, morluklar 20 günden sonra iyice yok olmaya başladı, sağ göğsümün altı dümdüzdü. Aylık kontrolde doktor meme ucuna aşağıdan yukarıya takacagim şekilde bir bant verdi, ameliyat sudyenimi taktı ve üstüne sırtından geçecek şekilde cirt cirtli bir bant daha taktı. Bugün 8.gün göğüsler normal memem gibi tam yakınlaşmasada biraz yakınlaştı ve aşağıya indi, o kadar aşağıda ki geçen gün kızım "anne sudyensiz mi geziyorsun "dedi ama hiç yumusamiyorlar. Hatta banyodan sonra sanki daha sertlesiyor.
Doktor muayeneye gelirken beğendiğiniz balensiz sudyenleride getirin dedi de balensiz sudyen bulmak ne mümkün

jaylo jaylo kime oldunuz ameliyatınızı, ne yapcakmış beğendiğiniz balensiz sütyeni çok merak ettim:))

8. gün daha çoook erken yumuşama için, benim bugün tam 80. günüm:)) sağ göğsüm oturdu artık diyebilirim ama sol hala çok az geriden geliyor. Ki yumuşama da devam ediyor hala doğal göğüse göre sert, benimki damla bu arada o yüzden de daha geç yumuşuyo olabilir. cırt cırtlı dediğin şey korse, ben de kullandım ve hala kullanıyorum hatta.

Bu arada fotoğrafı olmayanları izlemiyoruz biz kk olarak:)) sonuçtakadınları fazla saf sanan erkek evlatları cirit atıyo ortalıkta. Yüzünüzün görünmediği büst kısmınızı koyarsanız izlemeye alırım.

benim 16
Ne zaman ameliyat oldunuz?

Benimde dual plan,325 cc , high profil takıldı, morluklar 20 günden sonra iyice yok olmaya başladı, sağ göğsümün altı dümdüzdü. Aylık kontrolde doktor meme ucuna aşağıdan yukarıya takacagim şekilde bir bant verdi, ameliyat sudyenimi taktı ve üstüne sırtından geçecek şekilde cirt cirtli bir bant daha taktı. Bugün 8.gün göğüsler normal memem gibi tam yakınlaşmasada biraz yakınlaştı ve aşağıya indi, o kadar aşağıda ki geçen gün kızım "anne sudyensiz mi geziyorsun "dedi ama hiç yumusamiyorlar. Hatta banyodan sonra sanki daha sertlesiyor.
Doktor muayeneye gelirken beğendiğiniz balensiz sudyenleride getirin dedi de balensiz sudyen bulmak ne mümkün
sen yıkandın mı dıkıslerın ?
ben hala sırtımı keseletıorm
gogus'ten 4-5 parmak asagıdan ıtıbaren asaggımı keselıorm
sacımıda devamlı kuaforde yaptırorm
tedırgın oluorm mıkrop alır dıe
bırde hergun meme yagı suurorm uste yanlara dıkıslere gelmeden
dr ozel su gecırmez bant takarak yıkanabılrısn dedı ama rısk almadm
benımde 300 cc hıgh profıl kas altı

Cumartesi oldum pazar çıktım hastaneden pazartesi arkadaşlarla canlı müziğe gittik:KK66: tabii çok oynamadım
Kasaltı olup neredeyse sıfır ağrıyla atlattım ilk gunleri ama maşşallah size ikinci gün eğlenceye gidebilmissiz bırakın oynamayı benim ilk üç gün yataktan çıkasım yoktu bol bol Dinlendim evde kısa turlar attım salonda oturmak lüxtü hastane dönüşü :) tebrikler..

yaa çok mutsuzum ağlayasım geliyo , ameliyattan korkuyorumm o süreçten korkuyorumm ama olmasamda hayatım boyunca mutsuz olucamm , neredeyse depresyona girdim gibi bişeyim, kıyafetin altından sütyenin boş olduğunun belli olmasından bıktım , çekine çekine insanların yanında bişey denemekten bıktımm ama ameliyattan cok korkuyorum , çaresizliğin dibindeyim resmen , inşallah hayırlısı olur herşeyin..
Hic korkma cnm uyuyup uyanacaksın inşallah sonra ilk gün sıkıntılı taburcu olduktan sonrası su gibi akıyor.. 70 gün oldu ameliyat olalı sanki hep benimleydiler 10 gun sonra hayat normale dönüyor.. Şuan sutyensiz gezmenin mutluluğu içindeyim anlatılmaz yaşanır .. Gönlüme gore incecik telsiz sungersiz sutyen alıyorum varla yok arası yıllarca ne çekmişim push-up balenli sutyenlerden..

X