Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Vala 1 hafta boyunca vizelerim var 10 tane sınava gircem onun stresi yedi beni birde mememizi düşünüyoruz memeden soğudum herks in memesine bakıyorum olmadan da bakıyordum bende yok diye şimdi ben mi garibim diye bakıyorum sapık gibiyim birde bu aarda ki ayrıklik sonradan kapanıyor mu gerçi ayrık meme daha hoş bence ama biraz daha kapanırsa daha dolgun duracak 15 şubatta oldum ameliyati bende liva gibi
Sapık gibiyim lafına çok güldüm Allah senide güldürsün valla bir an deRTlerimi unuttum canım

Sabır Can'ım seni çok iyi anlıyorum sabır ben hala pişman oluyorum birgün iyiyseM birgün kötüyüm unutmaya çalış herşey güzel olucak zamana ihtiyacımız var
Selam diklestirme isin icine girince surec biraz daha uzayabiliyor,gecmis olsun,ama hic diklestirme yapilmis gibi gorunmuyor,yasadiginiz diger sorunlarida dusununce doktorunuz galiba dogru secim olmamis,ama buda sans ve yasamadan bilinmiyor,umarim cabuk toparlarsiniz...

Selam diklestirme isin icine girince surec biraz daha uzayabiliyor,gecmis olsun,ama hic diklestirme yapilmis gibi gorunmuyor,yasadiginiz diger sorunlarida dusununce doktorunuz galiba dogru secim olmamis,ama buda sans ve yasamadan bilinmiyor,umarim cabuk toparlarsiniz...
Evet hiç dikleştirme olmamış gibi maalesef onada üzülüyorum

Kızlar günaydın, haftaya pazartesi kurbanlık koyun misali hastanede yeni cicişlerim için dakika sayıyor olucam. Ay çook heyecanlıyııım

Bence bu yorumu dikkate almalısın D dtelif84
KeediciK KeediciK ilk hafta yaşadıkları yüzünden beni vazgeçirecekti neredeyse :)

Evet evet çok zor bir hafta geçirmiştim.
İlaç tepkimesi mi dersin kusmalar mı dersin :)
Ağrılar sancılar ama inan geçti.
Şuan hiç ameliyat olmamış gibi hissediyorum.
Geçiyor sabır birazcık :)

Umarım dr um çok normal daha 4. Gün diyor ama ben sanki hiç iyi olamayacak gibi hissediyorum
Canım parmağını kessen 4 günde geçmiyor umarım kolay atlatırsın ben o batmalardan kazık gibi oturdum 3 hafta köşe yastığı gibi kaldım orda öyle affedersin ama klozete oturamiyordum tuvalette ağladığımı biliyorum ama geçti sonra ilk haftadan sonra bariz hissediyorsun

Selam kızlar bugün iyi durumdayım lıkırtılar kesildi yalnız tekrar şarkarmı acaba korkum var sanki sağ taraf biraz sarkmış kas altında olanlarda bu sorun olmaz diyorlar ama sağ biraz sarkmış gibi geliyor gözüme böyle durum yaşayan sonra düzelen varmı arkadaşlar sarkarsa ne anlamı kaldı dikleştirmenin Oray'ı çözemedim:KK43:

arzum77 arzum77
Arzum bir sorum olacaktı.
Dikişlerde kullanılan ipler nasıl eriyor?
Yani benim bilfiğin ip plastik mesine mi deniyor acaba ona.
Ucu kalmıştı dikişin yanından dokundum plastik o ip.
Dün doktor ucunu çekip kesti hala erime vs yok.

Normal sütYEne geçebilirsin deDi şöyle orTada toparlayıcı dar sütyenlerden alsam istediğim şekli alırımı işe yararmı bralet sütyenler varya ondan alsam ortası çok açık çünkü sütyen gıcık duruyor şekil alırmı Zaman'la acaba

Canım parmağını kessen 4 günde geçmiyor umarım kolay atlatırsın ben o batmalardan kazık gibi oturdum 3 hafta köşe yastığı gibi kaldım orda öyle affedersin ama klozete oturamiyordum tuvalette ağladığımı biliyorum ama geçti sonra ilk haftadan sonra bariz hissediyorsun
Çok haklısın ama o batma hissi Canımı alıyor İnan ben sezeryanda hastanede 1 gece kaldım ertesi gün oğlumun eşyalarını yerleştirdim bu bana o yüzden çok zor geldi

Selam kızlar bugün iyi durumdayım lıkırtılar kesildi yalnız tekrar şarkarmı acaba korkum var sanki sağ taraf biraz sarkmış kas altında olanlarda bu sorun olmaz diyorlar ama sağ biraz sarkmış gibi geliyor gözüme böyle durum yaşayan sonra düzelen varmı arkadaşlar sarkarsa ne anlamı kaldı dikleştirmenin Oray'ı çözemedim:KK43:
Canim seni izlemeye alicam benimkileri gor diye. Ben daha sana sorucaktim neden diklestirme yapmadin diye Ama yapmissin .Onceki halini bilmiyorum nasildi Ama daha cok toparlayabilirdi drun

C
Çok haklısın ama o batma hissi Canımı alıyor İnan ben sezeryanda hastanede 1 gece kaldım ertesi gün oğlumun eşyalarını yerleştirdim bu bana o yüzden çok zor geldi
çok iyi anlıyorum o batmalardan beni de bitirdi ağrısın ama o batma yanma olmasın diyordum ağrı kesicilerı ihmal etme bana aile hekimim ağrı kesicimi iyileştirici özelliği de var mutlaka kullan demişti ben 2 kutu bitirdim

X