Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kizlar yeni fotograf yukledim dantelli camasirlara nihayet kavustum iki ayimi tamamladim 2. Kontrolumu de oldum darisi hepinizin basina oncesi ve sonrasi sureci icin merak ettiginiz varsa elimden geldigince yardimci olmaya calisabilirim

Kizlar yeni fotograf yukledim dantelli camasirlara nihayet kavustum iki ayimi tamamladim 2. Kontrolumu de oldum darisi hepinizin basina oncesi ve sonrasi sureci icin merak ettiginiz varsa elimden geldigince yardimci olmaya calisabilirim
Beni izlermisin fotolarını görmek istiyorum

Albüm yaptım bakın sol daha büyük sağ aşağıda
Canım benimde sağ yukarda oturmamis ve daha büyük doktorumda oturmamis dedi masaj yap iner aşağıya dedi bastır it aşağıya dedi bende bişeyler yapiyorum inan benim de sinirim bozuk 2 ay sonraya attı bir dahaki randevuyu bilmiyorum iner dedi inşallah iner likirti yok dans ediyorum merdiven çıkıyorum yürüyorum oynamıyor bile yumuşama var ama sanki sutyenli gibiyim sallanmiyor oynamıyor sertler morarmış olan gogsumdu oturmayan doktor göğüs kafesinin orasında darlık vardı ve kasların cildin sıkı dedi İncek dedi ben mutlu çıktım ama gördükçe canım sıkılıyor

Vala 1 hafta boyunca vizelerim var 10 tane sınava gircem onun stresi yedi beni birde mememizi düşünüyoruz memeden soğudum herks in memesine bakıyorum olmadan da bakıyordum bende yok diye şimdi ben mi garibim diye bakıyorum sapık gibiyim birde bu aarda ki ayrıklik sonradan kapanıyor mu gerçi ayrık meme daha hoş bence ama biraz daha kapanırsa daha dolgun duracak 15 şubatta oldum ameliyati bende liva gibi

Canım benimde sağ yukarda oturmamis ve daha büyük doktorumda oturmamis dedi masaj yap iner aşağıya dedi bastır it aşağıya dedi bende bişeyler yapiyorum inan benim de sinirim bozuk 2 ay sonraya attı bir dahaki randevuyu bilmiyorum iner dedi inşallah iner likirti yok dans ediyorum merdiven çıkıyorum yürüyorum oynamıyor bile yumuşama var ama sanki sutyenli gibiyim sallanmiyor oynamıyor sertler morarmış olan gogsumdu oturmayan doktor göğüs kafesinin orasında darlık vardı ve kasların cildin sıkı dedi İncek dedi ben mutlu çıktım ama gördükçe canım sıkılıyor
Valla anlamadım hiçbirşey Nasıl bastırarak aşağı indireceksin o Nasıl birşey

Merhaba kızlar albüm nasıl oluşturucam kimse ben izlemeden görülmücek şekilde nasıl yapacam
Canım senin 4. 5. Gün göğsünde iğne batar gibi ağrıların olmuş muydu sol meme beni öldürecek hala hiç bir işimi kendim yapamıyorum sen nasılsın memeler normal haline yaklaşıp yumuşadı mı

Canım seni izledim sende izlermisin

X